mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Iseree Beauty Szemkontúr Krém

Iseree Beauty Szemkontúr Krém
2013. március 27.

Na Csajok, figyelem!!! Miután bejártam úgy kb. 10 Lidl-t, és sehol sem volt, írtam nekik levelet, hogy mondják meg, hol lehet kapni. Ezt a választ kaptam: "Az Ön által említett Iseree Szemkontúr krém 15ml termék sajnos kilistázásra került, nem képezi tovább árukínálatunk részét.
Vásárlóink visszajelzései fontosak számunkra, mivel ezáltal lehetőségünk adódik árupalettánk esetleges további szélesítésének átgondolására. " Tehát, kilistázták ezt a csudajó terméket!!! Gondolom nem fogyott úgy, ahogy kellett volna. Ezért, légyszi írjon nekik mindenki, aki szereti ezt a terméket, hogy tegyék vissza a kínálatba. Ha többen kérjük, akkor talán visszateszik.

Eveline Spa! Professional Uborka + Zöld Tea Testápoló

Eveline Spa! Professional Uborka + Zöld Tea Testápoló
2013. március 27.

Tyűűű, hát a szagával ki lehet űzni a világból engem :) Imádom az uborkás és a zöld teás illatú dolgokat, úgyhogy kételyek nélkül vettem meg. De ez...... hát nem tudom, de olyan távol áll az uborkától és a zöld teától mint Makó Jeruzsálemtől. Inkább menta illatú...No mindegy! Ez egy light testápló, akinek száraz bőre van, annak kevés lesz. Reggel bekentem magam vele, délután már vizsketett a vádlim, annyira kiszáradt. De pl. egy zsíros vagy normáé bőrű embernek jó lehet. Könnyű, jól beszívódó, csak nem nekem való.

Eveline Cosmetics Volume Celebrity Szempillaspirál

Eveline Cosmetics Volume Celebrity Szempillaspirál
2013. március 27.

Nagyon jó kis spirál! Dúsít, hosszabbít, nem kenődik el, könnyű lemosni! Nagyon megszerettem az Eveline spirálokat, de azért oda kell figyyelni, mert volt mellényúlás is :) De ez jó, tényleg jó!

Fáma Hydro-Protein Gél

Fáma Hydro-Protein Gél
2013. március 27.

Hidratáló pakolásként használom, főleg peeling után. Szépen feltölti a bőrt, érezhetően puhább és rugalmasabb. A hátránya, hogy ez az érzés nem tart ki sokáig, ezért van, hogy hetente 2x is felteszem.

dr. Organic Bioaktív E-vitaminos Szuperhidratáló Krém

dr. Organic Bioaktív E-vitaminos Szuperhidratáló Krém
2013. március 27.

Kicsit egyet kell értenem @felicitas-szal, meg kell erőltetnem magam, hogy ne próbálgassak más krémeket, mert ez olyan "láthatatlanul" végzi a dolgát. Semmi extra, semmi látványosság, jól hidratál, de ezen felül semmit nem tudnák elmondani róla. Én éjszakai krémként használom.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Természetes E-vitaminnal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Természetes E-vitaminnal
2013. március 27.

A Crystal deomat váltottam le erre, mert vhogy úgy tűnik, megszokta a bőröm és már nem hastásos. Sokáig keresgéltem, hogy mire cserélhetném le, és erre esett a választás. Nem bántam meg, nagyon jó kis golyós deó, tényleg nem leszek szagos estére, úgyhogy nagyon elégedett vagyok. Egyedül csak az "illata" fura nekem kicsit. A barátom azt mondta, hogy patika szagú a hónaljam :D és tényleg, kicsit gyógyszeres az illata. Ezt leszámítva nagyon jó!

e.l.f. Körömtápláló Szérum

e.l.f. Körömtápláló Szérum
2013. március 27.

No, ez a No.3 "elf-csalódás". Komolyan kezdem azt hinni, hogy vmi beépített emberük kószál errefelé és csillagos ötösre értékeli az összes saját termékét. Nekem idáig az összes elf termék hatalmas csalódás volt. Erőől a ceruzáról is csak azt tudom mondani, hogy sz...-t sem ér. Heti 3x-szor kenegetem a körmeimet vele, és lemezesen töredezik! Most már tövig van vágva, ennek ellenére még azon a hajszálnyi körmön is ketté tud válni. Ennél már akkor jobban viselkedik a körmöm, ha ki van lakkozva. Egyébként ezért van állandóan lakkozva, mert a lakk egyben tartja. De én botor, azt hittem, hogy majd ez a termék fogja rendbe hozni. Nem lakkozom már 1 hónapja, csak kenegetem ezzel a hülyeséggel és már ott tartunk, hogy rákérdeznek, hogy "jézusom, mi van a körmeiddel?" Hát "elf van a körmeimmel". Ennyi! Ha mínusz pontozni lehetne, kapna egy -5-öt! Kukába vele!

e.l.f. Mineral Foundation Porpúder SPF15

e.l.f. Mineral Foundation Porpúder SPF15
2013. március 27.

Én nem vagoyk ennyire elájulva ettől a terméktől. Egyrészt, szinte semmit sem fed! Egy szimpla kőpúderrel többet ki lehet hozni. Másrészt, nem is értem, hogy tudta Minni ezt korrektorként használni, ugyanis mindegy hogy hány rétegben teszem fel, hányszor púderezem végig magam, ugyanúgy semmi nem történik. Valóban könnyű az állaga, mintha rajtad sem volna, de ezt szó szerint is vehetjük: mintha semmit sem tettél volna az arcodra. Újabb "elf-csalódás"...

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal
2013. március 13.

Még csak egyszer használtam (hosszútávúról majd updatelek), de le vagyok nyűgözve! Az én alapvető problémám az volt, hogy elvékonyodott a hajam, ezért gyakran szénaboglya kinézetű volt a hajvégem, hiába vágattam, ráadásul elektrosztatikusan álllandóan feltöltődött. Sok dolgot kipróbáltam, de semmi nem jött be és hát már ott tartok, hogy egy vagyont költöttem kísárletezésekre... :/ Ez volt az utolsó, amit hajlandó voltam kipróbálni. És nagyon pozitívan csalódtam! :) A hajam volumenesebb lett és a végek nem állnak szerteszét, hanem olyan "definiáltak". A hajam nem repül és nem ragad az arcomhoz, amivel már őszintén szólva az őrületbe kergetett.... Nagyon bízom benne, hogy hosszútávon is beválik, mert most nagyon boldog vagyok tőle :)

e.l.f. Essential Körömlakk

e.l.f. Essential Körömlakk
2013. március 13.

Számomra nagy csalódás ez a lakk :/ Kezdjük ott, hogy a színmintának köze sincs a lakk valódi színéhez. Tehát az első csalódás már a csomag kibontásakor megvolt. A második csalódás, hogy 2 rétegben felkenve már másnap a körmeim széleinél le volt kopva! Pedig - ha megnézitek a lakkokról írt értékeléseimet - nálam 4-5-6 napig is fent maradnak a lakkok! Na jó, gondoltam kap még egy esélyt fedőlakkal. Ez vasárnap este volt, ma, azaz szerda reggel, több körmömről is le van pattogva a lakk! De a vicces az, hogy nem is a széleinél, hanem magán a körömfelület közepén... !?! Szóval pénzkidobás! Ilyen árban a Jollie France, vagy Flormar lakkok 1 hétig is tökéletesen fent vannak a körmömöm. Nekem csak vasárnaponként van időm körmöt festeni, úgyhogy senkinek nem ajánlanám ezt a lakkot, akinek nincs ideje naponta újrafesteni.