mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eveline Big Volume Lash Professional Szempillaspirál

Eveline Big Volume Lash Professional Szempillaspirál
2012. szeptember 9.

Ha igazi drámai, sűrű és hosszú szempillákat szeretnél, ki kell próbálnod! Amióta használom, sokan kérdezik, hogy műszempillám van-e :) Szilikonos keféje van, jól lehet vele dolgozni, de szerintem az anyag az, ami nagyon el van találva! Többször is át lehet húzni, s minél többször húzod át, annál nagyobbak lesznek a pilláid. Ugyanakkor gyorsan meg is szárad és nem pereg egész nap! Forró nyári napon is tesztelve, egyszerűen tökéletes! nekem ez a No.1! Arról nem is beszélve, hogy nyolcadannyiba kerül, mint a Diorshow!

Eveline bioHyaluron 4D Hűsítő Szemkörnyékápoló Gél Roll-On

Eveline bioHyaluron 4D Hűsítő Szemkörnyékápoló Gél Roll-On
2012. szeptember 9.

Mivel egy fém golyócska látja el a "roll-on" szerepet, ezért valóban hűsít, de ezen felül semmi mást nem tapasztaltam. A szemkörnyéki ráncok feltöltésére szerettem volna használni, de semmi hatást nem tapasztaltam. A nővérem is használta, neki más típusú a bőre mint az enyém és ugyanaz a tapasztalat: semmi. Ezt a hatást egy jégkockával is el lehet érni.

Toni & Guy Hajsimító és Hővédő Kondícionáló

Toni & Guy Hajsimító és Hővédő Kondícionáló
2012. szeptember 9.

Nekem van egy Hajsimító és Fény Balzsamom, összesen egyszer használtam, 200 ml-s, úgyhogy akinek kell, szívesen eladom. Én visszatértem a göndörséghez, mert túl macerás a hajamat kiegyenesíteni, úgyhogy csak áll a polcon. Akinek kell, jelentkezzen!

Avon Onyx Lustre Hármas Szájfény

Avon Onyx Lustre Hármas Szájfény
2012. szeptember 7.

Én susieesonic-al értek egyet, sajnos nagyon ragadós :/ Nekem tartósnak sem bizonyult, pedig tényleg szép a színe (Night Violet ). Sajnáltam nagyon.

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök
2012. szeptember 7.

Na igen, nekem az az érzésem, hogy sosem fog elfogyni! Egyébként elégedett vagyok vele, nagyon szép, természetes arcpírt lehet varázsolni vele. Azt vettem észre, hogy ha a szokásos pirosítók helyett ezt teszem fel, sokkal üdébbnek tűnik az egész arcom. Talán az áttetsző fényhatás miatt, nem annyira a szín miatt. Én szeretem!