mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lisap Escalation Easy Hajfesték

Lisap Escalation Easy Hajfesték
2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket!! És teljesen letaglóz, hogy kifutó termék :( Már alig tudok hozzájutni a színemhez. A festékről annyit, hogy nagyon jó az állaga, könnyű vele dolgozni, a szín nem kopik, és pihe-puha lesz a hajam tőle. Tényleg imádom!

Yunsey Hajhullás Elleni Sampon

Yunsey Hajhullás Elleni Sampon
2020. augusztus 24.

Hónapokig tartott, mire elfogyott ez a sampon, mert nagyon kevés kell belőle, olyan nagyon habzik. Ez nem is csoda, az előkelő 2. helyen szerepel az SLS. No, így hogy hosszútávon voltam kénytelen használni, teljes magabiztossággal állíthatom, hogy semmit, de az égvilágon semmit nem ér! Valahogy mindig csalódnom kell a fodrászkellékes termékekben... Aki hajhullással küzd, mint ahogyan én és tényleg mindent kipróbált már, mint én, annak egyetlen fodrászkellékes kencét sem tudok jó szívvel ajánlani... :/

Redken Cerafill Maximize Hajhullás Elleni Kezelés

Redken Cerafill Maximize Hajhullás Elleni Kezelés
2020. augusztus 8.

Végigcsináltam a kúrát, 4 dobozzal használtam el, és becsületesen kenegettem, 1 napot sem hagytam ki 40 napig, akármilyen fáradt voltam. Eredmény: 0

Redken Cerafill Dense Fx Hair Diameter Thickening Treatment Spray

Redken Cerafill Dense Fx Hair Diameter Thickening Treatment Spray
2020. július 14.

Nagyon szerettem volna, ha használ a termék, mivel az utóbbi években elvékonyodott a hajam. Amiért 2*-ot mégis adtam, az azért van, mert bizonyos körülmények esetén valóban működhet.
Az anyag maga nagyon ragacsos, ezt ugye a hajtövekre kell kenni, bemasszírozni, utána eloszlatni a haj többi részén. Hát elég nehéz eloszlatni úgy, hogy ragad a tenyeremhez a hajam. Száradás után szinte belekeményedik a hajba!! Alig tudtam kifésülni! A hajam utolsó harmada úgy néz ki tőle, mint a seprű! Valóban többnek néz ki a hajtömegem, de ezt olyan áron, hogy a párom bele sem tud túrni a hajamba, mert egy merő kóc! Szétengedve nem lehet a hajam, mert a vége seprű. A tapintásáról meg annyit, hogy olyan, mintha fűrészporba dugtam volna a fejem. Hatalmas csalódás! Főleg 9,250 Ft-ért...
Akinek TALÁN beválhat: rövid hajra, ami némi tömeget igényel és nem kell sokat fésülni, vagy hosszú haj esetén egy alkalmi konty elkészítésekor, ha több hajtömeget igényel a konty, mert ahhoz nem kell hozzáérni, fésülni.
Utánanéztem még egyszer, hogy miért van olyan sok jó vélemény (ezzel húzott be a csőbe a termék... :/) az amazonon, s így, hogy figyelmesebben olvastam, inkább a rövid hajúak ódáznak, a hosszú hajúak ugyanazt tapasztalják, amit én. Drága tapasztalat volt... :(

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2020. július 8.

Sajnos nekem nagyon nem jött be!! Száraz, vízhiányos bőröm van, azt hittem "inni" fogja a bőröm, de nem így lett. Akármennyire próbáltam minimalizálni a mennyiséget, maradt egy olajos réteg az arcomon. Ezzel nem is törődtem volna, mivel éjszakára használtam, csakhogy gondolom az olajos réteg miatt valószínűleg eltömítette a pórusaimat, úgyhogy tiszta ragya lett a fejem... 40-en túl úgy nézek ki, mint egy kamasz! Nagyon csalódtam!!!

LYL Hydro Max Gel

LYL Hydro Max Gel
2020. január 29.

Nagyon szeretem, ezt is, meg az elasztinos gél is. Az én vízhiányos bőrömnek nagyon jót tesz, komfortos lesz és pihe-puha. Sminkelni is remekül lehet rá!

Perfect Nails Elastic Hard Gel

Perfect Nails Elastic Hard Gel
2020. január 17.

A legjobb base amit valaha használtam! A mindenki által istenített Crystal ehhez képest harmatgyenge! Nekem azzal folyton felvált a géllakk, ezzel viszont áll mint a cövek, pedig nem kímélem a kezeimet sajnos! Egyszerűen csak lenő a körmöm és akkor le kell szedni. Pontosan azt adja, amire hivatott!

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2019. december 8.

Pénzkidobás! Vizesen, amikor felkentem még megtévesztő, azt hinné sz ember, hogy segíteni fog. De ahogy elkezd száradni a haj, ugyanolyan szálkás szénakazal lesz, mintha rá sem kentem volna. Az, hogy ezt egy spray flakonba tették, csak szemfényvesztés. Az a gyanúm, ez a sok-sok Kallos hajbalzsam valójában 1 hajbalzsam, aminek különf~le cifra nevet adnak, hogy azt higgyétek, ez valami új és hatékony formula. Soha többé nem veszek Kallos terméket.

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás
2019. december 8.

A sok jó vélemény alapján megvettem, de már bánom, mert nem tudom, mit csináljak 1 liternyi cuccal, ami konkrétan SEMMIT nem csinál a hajammal :( Próbáltam 10 percig, 20 percig, 40 percig, 1,5 órán át, teljesen mindegy volt, az égvilágon semmit nem használt. Szálkás, száraz maradt a hajam a közepétől a végéig, pontosan ahová felkentem. Több más Kallos terméket is vettem, pénzkidobás volt egytől egyik. Soha többé nem veszek Kallos - t!

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. március 18.

Nekem nagyon nem jött be :( Leváltottam a jól bevált nappali hidratálómat, mert vágytam vmi újra, de ahhoz képest hogy ez dehidratált bőrre való sajnos az én arcomat egyáltalán nem hidratálja! Rettentően húzódik a homlokom, és ha rákenek még egy pumpálásnyit, akkor meg már elkezd kukacosodni. Szerintem ez egy normál bőrre elegendő, de vízhiányosra semmiképpen. Csalódás és annak viszont elég drága.