mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Soins Arckrém Vízhiányos Bőrre

Soins Arckrém Vízhiányos Bőrre
2018. július 23.

Nagyon szeretem ezt a hidratálót, végre valami ami tényleg vízhiányos bőrre van. Sajnos a legtöbb csak olajokat tartalmaz, amitől zsíros lesz a bőröm, de ugyanúgy vízhiányos... Egyetlen gondom van vele és ezért a -1 csillag, hogy büdös :( Bocsi SOINS, de ez a krém tényleg büdös és jó sokáig érzem is. Ettől függetlenül maradok ennél, mert a bőröm komfortérzetét csak ez adja meg. De nagyon sokat lendítene a dolgokon, ha vagy illatmentes lenne, vagy vmi szokványos krémillat lenne, bármi, csak ne ez a szag :(

Eucerin Repair Lotion 10% Urea

Eucerin Repair Lotion 10% Urea
2018. június 17.

Jézus atyaúristen!!! Az életben nem volt szerencsém ennyire rossz testápolóhoz!! Egy vagyonba kerül és konkrétan az első használat után a kukába landolt! Kezdjük ott, hogy felvitel után olajos filmréteg marad a bőrön, ami minden a levegőben szállingózó dolgot magához vonz, hajszál, pihe, akármi. A hajam a hátamhoz tapadt! Amikor már azt hiszed, hogy csak beszívódott már, hát tévedtél... Hozzám ragadt a lepedő lefekvéskor! Várod a megváltó reggelt, hogy hát 8 óra alatt, csak beszívódott, na hát tévedsz... Reggel ugyanolyan ragacsos voltam, undorító!! Le kellett zuhanyoznom, mert nem bírtam tovább! Mindehhez hozzátenném, hogy extra száraz bőröm van, ha megvakarom a vádlim, porzik, úgyhogy ne jöjjön senki nekem azzal, hogy nem elég száraz a bőröm.... Katasztrófa! Nem szoktam átkozódni, de ezek után mindenkit "oda" kívántam az Eucerinnél.... de leginkább azt a büntetést adnám nekik, hogy ezzel a testápolóval kell minden áldott napjukat tölteni hátralévő életükben!

OrganiClinic OrganiBubble Natural Szappon ForBabies

OrganiClinic OrganiBubble Natural Szappon ForBabies
2018. február 17.

Ez valami csoda!! Aki egyszer kipróbálja, garantáltan kidob minden tusfürdőt, sampont a fürdőszobájából! Nekem a For Her változat van, csodás mangós illattal. A bőröm selymes, puha, illatos őle, egyáltalán nem szárít. Rettentően jól habzik! Hajmosáshoz is ezt használom, csodás, könnyű, selymes, hidratált tőle a hajam. Remélem örökké elérhető lesz, mert én soha többé nem akarok mást használni!

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2018. február 16.

Állaga nagyon jó a krémnek és szépek az összetevők. Nekem hidratálásban közepesen teljesített, ezért belekevertem tiszta argán olajat, így már jó volt. A ránctalanítás témakört inkább hagyjuk, ez marketing duma, egyetlen szarkalábbal sem lett kevesebb az arcomon. :)

Nonique Ránctalanító Nappali Krém

Nonique Ránctalanító Nappali Krém
2018. február 16.

Sajnos nekem csalódást okozott :( Igaz, hogy vízhiányos bőröm van, de még soha de soha nem fordult elő, hogy egy hidratáló krém annyira nem hidratál, hogy hámlik a homlokom tőle .... :/ Két csillagot azért adtam, mert szépek az összetevők, de hidratálásban nulla.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. február 2.

Nem nagyon viszi le a sminket, mindegy hányszor törlöm át vele az arcom, nem tudom elég korongot elhasználni, hogy végre tiszta legyen, úgyhogy a procedúra mindig azzal ér véget, hogy feldühödöm és megmosom az arcom arclemosóval. Nem vízálló spirált használok, szóval nem mondhatnám, hogy az erős smink miatt, szóval 2 csillag, mert még nem jöttem rá, hogy akkor tulajdonképpen mire jó, mert sminklemosásra biztos nem.

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2018. február 2.

Sajnos számomra teljesen pénzkidobás volt, valahogy nincs jóban a hajam a garnier cuccokkal... :/ 1 napig viszonylag normális a hajam tőle, másnap meg kábé mintha zsíros bödönbe bújtam volna, zsíros csimbókokban áll a hajam :( Csalódás!

Garnier Essentials Arclemosó Gél

Garnier Essentials Arclemosó Gél
2018. február 2.

Jaja, én is imádom, hogy pumpás! Amikor vizes az arcom, nem szeretek kotorászni, nagyon megkönnyíti a dolgomat, hogy kéz alatt van és csak egy nyomás. Viszont nekem szárítja a bőröm, úgyhogy ezt megintcsak az illata miatt veszem újra, akárcsak a tonikot. Engem felvidít!

Saulé Blanc Tápláló Ránctalanító Éjszakai Krém

Saulé Blanc Tápláló Ránctalanító Éjszakai Krém
2017. december 18.

Életem legrosszabb krémje....7.000 Ft-ért!!! Száraz, vízhiányos bőröm van, de ezt ha felkenem, olyan a fejem, mint egy zsíros bödön!!! 1 órával a felkenés után is! Az hogy büdös, azt még elviselném, de olyan fájós, komedós, kijárat nélküli pattanásokat, piros dudorokat okoz, hogy fáj az egész állam tőlük. Gondolom a zsír- vagy olajréteg nem hagyja a pórusokat tisztulni.... A pumpa állandóan beragad, szóval még a csomagolás sem ér egy fabatkát sem. Én hülye, gondoltam támogatom a magyar gazdaságot, ha magyar terméket veszek, csak az a baj, hogy a magyar gazdaság nem támogat engem, mindig pórul járok... Könyörgöm, legyen mínusz csillag a KM-án, szégyen ennek 1 csillagot is adni! Lehetne szégyencsillag, rögtön adnék vagy 3-at neki! Ár-hatás-csomagolás...

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2017. december 2.

Az üvegcse alján járok, semmit nem tapasztalok a bőrömön. Drága tapasztalat volt....