mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Brazil Keratin Ayurvedic Eclipta Alba Treatment

Brazil Keratin Ayurvedic Eclipta Alba Treatment
2017. december 2.

Hát ez egy nulla... és még büdös is!! Egy csillagot csak azért kap, mert pumpás a kiszerelés.

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2017. november 9.

Egy hónapja használom, de az égvilágon semmilyen pozitív hatást nem észlelek a szemem körül. Sem a szarkalábak, sem a karikák terén nem tapasztaltam pozitív változást, ellenben annyira ragacsos tőle a szemem, hogy a szemhéjam konkrétan hozzáragad a bőrömhöz. Nagyon nagy reményekkel vettem, de hatalmas csalódás, főleg ennyi pénzért.... alig várom, hogy elfogyjon, nem veszem újra. 1 csillag jár a pipettás kiszerelésért, 1 csillag meg azert, mert nem kell sok belőle, de maga a szérum nálam nullát érdemel.

IOPE Anti-Wrinkle Intensive Cream

IOPE Anti-Wrinkle Intensive Cream
2015. szeptember 10.

Én elhasználtam egy tégellyel a termékből. Nem volt egy nagy durranás, kellemesen hidratált, de ráncom sem lett kevesebb, és a bőrképem sem lett szebb. Olyan "egynek jó" termék.

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)
2015. szeptember 10.

Kb. ugyanaz a véleményem, mint a First essence-ről: semmi extra... Nekem könnyen felszívódik, nem ragacsos, de az erősen vízhiányos bőröm amúgy is felszippant mindent, ami nem zsír alapú... szóval csak ezért adtam 2 csillagot. Más semmi sem történt az arcbőrömmel a termék hatására.

Missha Time Revolution The First Treatment Essence

Missha Time Revolution The First Treatment Essence
2015. szeptember 10.

Kellemes, mint bármelyik toner, de őszintén semmi extra. Nem is értem, miért hájpolja ennyire mindenki a neten, mintha legalábbis egy csodaszer lenne. Ha kihagynám, se venném észre. Most már elhasználom, ha már egy vagyont fizettem érte, de jobb helyre is kerülhetett volna az a pénz...

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. szeptember 10.

Nekem nem vált be! Talán a zsíros bőrűeknek megfelelhet, de nekem vízhiányos bőröm van, miután felkentem, konkrétan úgy néztem ki mint öreganyám :) a még alig látható ráncaimatis úgy felerősítette, hogy nem mertem kilépni az utcára... Nagyon szárított, inkább lemostam 1-2 óra után, én felkentem egy hidratáló alapozót.

Clearoderm Kezelő Oldat Pattanások Ellen

Clearoderm Kezelő Oldat Pattanások Ellen
2015. július 13.

Érdekes, hogy nekem semmi nem válik be, ami mindenkinek beválik, viszont ami senkinek nem válik be, na az nekem egy csodaszer :) Így vagyok ezzel a termékkel is. Fél éve abbahagytam az antibébi tablettákat, s kábé mostanra rügyeztem ki, de olyan szinten, hogy kamaszkoromban nem voltak ilyen fájós, gyulladt pattanásaim mint most. Mivel hormonális alapon jönnek, így csak az államon vannak két oldalt, de mondhatni undorítóak!! Már mindent kipróbáltam, de tényleg, semmi, de az égvilágon semmi sem használ, a kozmetikus is csak szélmalomharcot vív velük.... A DM-ben a halálraítéltek nyugalmával emeltem le a polcról, mondván, ezt még nem próbáltam. Hát woooow..... Woooow!!! Nekem ezek után ez egy csodaszer! Egy éjszaka alatt lehúzta a fájdalmat, 2 nap és 2 éjszaka után pedig úgy leszárította a pattanásokat, hogy csak néztem! Már a rücsköket sem érzem és a foltok is halványodni kezdtem! Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, mert ekkora változást az állapotomban még semmi sem hozott. Nem mondom, hogy baba lett a bőröm, mert nyilván, amíg a hormonháztartásom nem rendeződik, újra és újra termelődni fognak ezek az aknék, de azért írtam le mindezt, hogy ha valaki esetleg hormonális pattanásokkal szenved, tegyen egy próbát!!

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel
2015. július 3.

Szerettem az állagát, de engem nem hidratált eléggé. Vízhiányos bőröm van, ezért vártam volna a "gazdagon" hidratálást, de csalódást okozott. Először olyan mintha egy filmréteg kerülne az arcomra. Pár óra múlva viszont már nagyon húzódott a bőröm, teljesen kiszáradt. Sminkelni sem egy álom rá, mert fénylik a fejem, úgyhogy sok púder kell, azt meg nem szeretem.

Etude House Moistfull Collagen Facial Freshener

Etude House Moistfull Collagen Facial Freshener
2015. július 3.

Valami imádnivaló az illata!!! Ezért kapja a 3 csillagot. Nekem olyan érzésem van tőle, mintha egy filmréteg kerülne az arcomra, ami engem nagyon zavar.

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)
2015. július 3.

Nem igazán fogott meg ez a termék! azon kívül, hogy talán kicsit hidratál, értsd nem húzódik annyira a bőröm, semmit nem csinál. Kettőt elhasználtam belőle, de nem veszem újra, mert teljesen feleslegesnek tűnik a termék, ahhoz viszont elég drága :/ Ártani nem ártott, de nem is használt.