mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NeoCell Super Collagen+C

NeoCell Super Collagen+C
2015. május 15.

@adrikanemet Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!

Lady Stella Elakol Elasztin-Kollagén Ránctalanító Krémpakolás

Lady Stella Elakol Elasztin-Kollagén Ránctalanító Krémpakolás
2015. április 20.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagyon szerettem volna! Olcsó, nagy adag, és a kollagén miatt akár használhatott volna is, de nem... cserében van benne vmi anyag, amitől allergiás lettem, mert a szemhéjam bepirosodott, pedig ez egyáltalán nem jellenmző rám. Érzékeny bőrűek nagyon vigyázzanak! Sajnálom nagyon...

The History of Whoo Éjszakai Arcpakolás Ginzenggel és Mézzel

The History of Whoo Éjszakai Arcpakolás Ginzenggel és Mézzel
2015. április 8.

Mintában próbáltam ezt az éjszakai pack-ot, a minta kb. 4 alkalomra volt elég. Iszonyúan selymes bőrrel ébredtem, tényleg szerettem. De a teljes kiszerelést kizárt, hogy megvenném ennyi pénzért. Akinek van türelme a mintákkal vacakolni, annak melegen ajánlom, hogy próbálja ki, mert tényleg nagyon jó.

Ombia Hyaluron Nappali Szemkörnyékápoló

Ombia Hyaluron Nappali Szemkörnyékápoló
2015. február 7.

Hát nekem nem vált be. Konkrétan semmit nem csinál. Pedig most már a 2 tubus végén járok, ennyi idő alatt már meg kellene mutatkoznia valaminek. Én is a szemkörnyéki ráncaim miatt vadásztam. Nagy nehezen rá is találtam karácsonykor, nagyon boldog voltam. Vettem 2-2 db-ot a nappali és az éjszakai változatból is. Most viszont legalább annyira csalódott vagyok. Azért adtam 3 csillagot, mert gyorsan felszívódik és lehet rá sminkelni, de kb. ez minden, amit tud. Számomra pénzkidobás volt.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. október 8.

Én is kipróbáltam! Hát én annyira nem vagyok elájulva tőle, de egynek elmegy. Hétköznapokra tökéletes, de aki drámai pillákat akar, ne ezt vegye. Összességében olcsó és jó, úgyhogy 4 csillag jár neki.

Felce Azzura Classico Testápoló

Felce Azzura Classico Testápoló
2014. augusztus 18.

@Marejke Tényleg? Még sosem figyeltem fel rá sem a Müllerben, sem a CBA-ban! Végül a shoplineról rendeltem meg több terméket is és imádom őket!! :)

Felce Azzurra Classico Tusfürdő

Felce Azzurra Classico Tusfürdő
2014. augusztus 14.

Sikerült szereznem egy flakonnal! :) Hát hol is kezdjem... Az első dolog, amivel szembesül az ember, az illata. Unisex elvileg, de gyakorlatilag az én orromnak nagyon pasi szagú :) inkább egy borotvakrémre emlékeztet. Ez volt a -1 csillag oka. Ha ezen túl tud lépni a gyengéd illatokat kedvelő ember lánya, akkor maga a tusfürdő az egyik legjobb, amit valaha használtam. Híg, gél állagú, kb. borsónyi kell a fürdőrózsára, mert annyira habzik. Már fürdés közben érezhető, mennyire könnyen siklik a hab a bőrömön, egyáltalán nem szárít, még az én vízhiányos bőrömet sem. Nagyon-nagyon kellemes élmény vele a fürdés!! Rengeteg fajta tusfürdőt kipróbáltam már, a Dove volt a kedvencem a krémessége miatt, de ez a tusfürdő kenterbe veri az összeset!! A testápolója meg pláne, de azt majd ott leírom. Elvileg (meg gyakorlatilag is) létezik más illatokban is, nőiesebb illatokban is, de elég nehéz hozzájutni, úgyhogy ha vki Olaszországban nyaral autóval, akkor érdemes beraktárazni belőle. Mert - bár ezt az illatot nem kedvelem - de az az igazság, hogy az esti zuhanyzás után, másnap reggel még mindig illatoztam tőle, szóval ilyen illat-tartóssággal még sosem találkoztam! És még egy zárójeles megjegyzés: megvettem a textilöblítőjét is, azt is ebben az Classico illatban, és valami isteni finom!!! Úgy illatozik és olyan kellemesen az összes ruhám tőle, hogy nincs kedvem parfümözni rá! Úgyhogy aki nem szereti a tusi és a habfürdő Classico illatát, az ne ódzkodjon a textilöblítő Classico verziójától, mert az az illat mennyei!!!

Escada Especially EDP

Escada Especially EDP
2014. július 22.

Kedvenceim egyike nyáron! Emlékszem anno egy reptéren szagoltam meg, nálunk még nem volt kapható. Nem bírtam kiverni az illatot a fejemből, ezért hetekig kérdezősködtem, nem repül-e vki, s végül hozattam magamnak egy 30 ml-set. Aztán meg azért kérdezősködtem, mert gyorsan elfújkáltam azt a 30 ml-t, úgyhogy egy idő után már köszönés helyett így üdvözöltek a barátaim: Nem, nem repülök. :) Persze, mióta már nálunk is kapható, egyszerű a dolog. Én nagyon hamar meg szoktam unni illatokat, de ezt nem untam meg, azóta is minden nyáron előveszem, valahogy kívánom az illatát.

Ombia Tengeri Szellő Krémszappan

Ombia Tengeri Szellő Krémszappan
2014. július 22.

Ez a szappan nagyon kedves nekem. Egy gyerekkori illatra emlékeztet, abban az időben a illatos szappanokat, mint az AMO, Hélia D, stb. betettük a ruháink közé és mi is olyan illatosak voltunk tőle, mint a felnőttek :) Tiszta retró fíling, még a csomagolása is. Szoktam szagolgatni :)

Ombia Kézkrém Árnika Kivonattal

Ombia Kézkrém Árnika Kivonattal
2014. július 22.

Nagyon jó kis kézkrém! Én a könyökömet is szoktam kenegetni vele és szép puhán tartja, nem szárad ki! Olcsó, jó, kell ennél több?