mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ombia Revital Nappali Krém Érett Bőrre

Ombia Revital Nappali Krém Érett Bőrre
2014. július 22.

Nekem bejött ez a krém! :) Igaz, hogy 50 év felettieknek ajánlják és valójában anyukámnak vettem, de kipróbáltam és szereti a vízhiányos bőröm! Úgy beissza, hogy csak na! Nekem nem marad zsíros tőle a bőröm. Jól tudok rá sminkelni is, van benne fényvédő, szóval kénytelen vagyok még egyet venni anyunak, mert ezt lenyúltam!

MUA Undress Your Skin Illuminating Foundation Alapozó

MUA Undress Your Skin Illuminating Foundation Alapozó
2014. július 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz... :) Én nem szeretem a nehéz alapozókat, amelyek filmréteget képeznek a bőrön. Mindig használok púdert, ezért ha egy ilyen alapozóra púdert viszel fel, akkor tuti a maszkhatás. Ez viszont egy ultrakönnyű, mégis megfelelően fedő formula, s amint fixálom a púderrel, szinte teljesen eggyé válik a bőrömmel, láthatatlan. Ami látható, az a tökéletes természetesen egységes bőrkép. Nyilván, akinek problémásabb a bőre, kénytelen ennél nehezebb formulát választani, de egy normál, itt-ott szeplős (mint én :)), kissé egyenetlen bőrfelszínhez tökéletes. Nyáron meg pláne!! Akkor sem "úszik" le rólam, ha ezer fok van odakint... Hát a 35 ml mennyire kevés vagy sok, azt még nem tudom megítélni, mert még van a tubusban, de szerencsére nem kell sok belőle, olyan szépen terül a bőrön.

Makeup Academy Undress Your Skin Highlighting Powder

Makeup Academy Undress Your Skin Highlighting Powder
2014. július 11.

Nagyon szeretem ezt a highlightert! Kellemes, diszkrét, selymes fénye van, amit ha a megfelelő helyre viszel fel az arcodra, megtudod, hogy mi is valójában az arcszobrászat :) Én a szemöldököm alá, a szemzugomba és az arccsontomra szoktam tenni, ez teljesen kiemeli a sminkem. A natúr sminkhez is nagyon passzol, sokkal "törékenyebbnek", babásabbnak, üdébbnek tűnik az arcom tőle. Használtam már korábban is, de a MUA-s-t azért szeretem jobban,mert egyrészt olcsó, hatalmas adag, és megfelelően porlasztódik. Én ecsetet használok a felvitelhez. Rendkívül tartós, egy átmulatott éjszaka után sem "mászott el", pedig a szemzug a könnyezés miatt könnyebben maszatolódik. Korábban világos szemhéjpúdert tettem a szemzugba, de azt állandóan igazítani kellett, ezt viszont nem. Mondanám, hogy újra fogom vásárolni, csak szerintem ez a mennyiség dédnagymama koromig is elég lesz :) Már másfél éve megvan és még mindig látszanak a belenyomott dombor minták, szóval mintha semmit nem használtam volna belőle.

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém
2014. július 11.

Nekem nagyon bevált éjszakára! Nem akciósan 999Ft-ért vettem. Az állaga pont kellemes, nagyon könnyen kenhető, a vízhiányos bőröm szinte azonnal beszippantja. Az igazi hatást reggelente tapasztalom, a bőröm sokkal puhább és bársonyosabb, nem húzódik annyira még arcmosást követően sem, tehát tényleg hidratál, és nemcsak a felszínen. Nagyon elégedett vagyok vele! Igaz, általában akkor véleményezek krémet, ha a teljes tubust/tégelyt elhasználom, de most kivételt teszek, ugyanis a bőröm már fél tubusnál is jelez, ha nem tetszik neki vmi. De ezt a krémet annyira szereti, hogy pont ma reggel gondolkoztam rajta arcmosás közben, hogy mennyire finom az arcom. Ráadásul tegnap a párom is megjegyezte, hogy milyen finom illatos és puha az arcom. Persze ha bármi változna, akkor update-elek. Most fél tégelynél járok és nagy a szerelem! :)

Ombia Handcreme Macadamianuss-Öl

Ombia Handcreme Macadamianuss-Öl
2014. július 11.

Kiváló kézkrém!! Könnyen és gyorsan beszívódik, nem marad zsíros a kezem. Nagyon jól hidratál, ráadásul olcsó is, jár az 5*

Duschdas Golden Cashmere Golyós Dezodor

Duschdas Golden Cashmere Golyós Dezodor
2014. július 11.

Imádom! Nagyon kellemes, diszkrét illata van és nagyon jól teszi a dolgát!! Én a Müllerben szoktam venni, igaz, már nem így néz ki a csomagolása!

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor
2014. július 11.

Alumentes golyós deóktól tulajdonképpen semmit nem lehet várni. Azon kívül, hogy némiképp illatosít, utcára nem lehet menni vele. A khaki színű pólómon akkora izzadságfolt jelent meg, hogy félúton vissza kellett fordulnom átöltözni. Értem és elfogadom az alumentes mozgalmat, de őszintén szólva a mai civilizációban egy igényes nő nem jelenhet meg izzadságfolttal a hónalja alatt. Visszatértem az alusra, ezt pedig csak hétvégén, otthon használom, ha nem lát senki...

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2014. július 10.

Nekem csalódás volt ez a krém, pedig vízhiányos bőröm van. Úgy igazándiból nem csinál semmit, hanem olyan mintha egy filmréteget képezne az arcomon, ami ráadásul fénylik is. Púder nélkül nem lehet az utcára mennyi vele. Kihasználtam egy teljes tubussal, de nem veszem újra. Nagy reményeket fűztem hozzá, meg szeretem is a Hélia D termékeket, de ez nagy csalódás volt. Nekem nem vált be! A két csillagot csak azért adom meg, mert 1*: ha már nem használt, legalább nem ártott. 2*: lehet rá sminkelni.

Lacura Szájfény

Lacura Szájfény
2014. június 26.

Ez a szájfény egy csodaszer! A múlt héten a szeles időben cserepesre száradt a szám, és épp hazafelé autóztam, amikor megláttam az Aldit. Gondoltam beugrok valami szőlőzsírért. Na az nem volt, így szájfényt vettem. Gondoltam jobb híján az is van olyan zsíros, hogy ne repedjen ketté a szám beszéd közben... :) Két szín között vacilláltam, végül mindkettőt megvettem. Az egyik a 30 Lotus árnyalat, a másik a Cherry. Az összetevők a Lotus dobozáról vannak, azt még ki tudtam túrni a szemétből... :D :D na lefotózni már nem volt gusztusom, úgyhogy netről vadásztam képet hozzá. Nálunk is ilyen a kiszerelés, de nem fekete, hanem fehér a csomagolás. Végül a Cherryt kezdtem el kenegetni, mert a Lotus az én fehér bőrömhöz nagyon halovány volt! És láss csodát, a számat pár nap alatt tökéletesen puhára rendbe tette. Na ekkor ütött szöget a fejembe, hogy engem a szájfények szárítani szoktak. Úgyhogy kíváncsi lettem az összetevőkre. Úgyhogy bizony, kitúrtam a kukából a Lotus csomagolását és feltöltöttem. Most már értek mindent! :) Ricinusolaj, méhviasz...... CSODSZER!!!!!!! És a slusszpoén: mindez 599 Ft-ért!!!

Syoss Keratin Balzsam

Syoss Keratin Balzsam
2014. május 6.

A samponjával együtt kezdtem el használni egy hónapja (vélemény a samponnál megtalálható). Ez egy csalóka balzsam. Vizesen, amikor mosom le, olyan puhának és hidratáltnak tűnik a hajam. De ez az érzés rögtön elillan, amint megszárítom! Száraz és gubancos tőle a hajam, mint egy szénaboglya. Nagy csalódás!