mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2014. május 6.

Na, akkor én vagyok a második.... Szerintem átlag alatti ez a sampon/balzsam páros! Mintha egy kis volument adna a hajamnak, de valójában inkább csak egy szénaboglyát csinál. Száraz és gubancos tőle a hajam. Valóban nem zsírosítja a hajtöveket, de a haj többi részét sem kondícionálja eléggé. Ráadásul, amióta ezt használom (kb. 1 hónapja), valahogy a fejem búbján mindig olyan, mintha elaludtam volna a hajam. Először csak azt hittem, hogy egyszeri alkalom, mivel sosem szoktam elaludni a hajam. Nehéz is volna, mert a hátam közepéig ér. De most már konzekvensen "égnek áll" a fejem tetején, mintha egy forgó lenne ott. Egyébként nincs forgóm. Szóval reggelente a nagy sietségben elég nehéz rendezetté tennem a fejem, és még akkor is "kiforog", ha össze van gumizva. Visszatérek inkább a kedvenc Yves Roche kombómra.... Ez egy nagy csalódás volt!

UW Naturcosmetic S.O.S Kézkrém Ureával

UW Naturcosmetic S.O.S Kézkrém Ureával
2014. április 7.

Nemrég vettem az Auchanban, kb. 600 Ft volt a 250 ml kiszerelésű tégely. Kellemes csalódás ért, bár za illatáért nem vagyok oda, de nagyon gyorsan beszívta a bőröm, nem hagyott zsíros érzetet maga után és - gondolom az ureának köszönhetően - szépen lenyugtatta az irritált kézbőrömet. Kézzel mostam sajnos, így elég sok ujjamról ledörzsöltem a bőrt... 2 napja kenegetem vele a kezem és már behajlanak az ujjaim :) szóval nekem csodaszer volt.

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik
2014. március 24.

Nagyon szeretem ezt a tonikot! Finom, bársonyos és hidratált lesz a bőröm tőle! Egyedül a kupakkal nem vagyok kibékülve, olyan bumszli, hogy nem látom, mennyit nyomtam a vattára. Ebből kifolyólag mindig többet nyomok a kelleténél..... Jó lenne egy adagoló pumpa. :)

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2014. március 24.

Én is a törzsvásárlói kártyával kaptam ajándékba. Én nagyon szeretem, a sminket, még a vízállót is könnyen leviszi, nem kell nyúzni a szemem bőrét, hogy lejöjjön. Az olajos formula azért nem gond, mert nem marad olajos a szemem tőle. Lejön a vattával, a maradékot pedig 1-2 percen belül beszívja a bőröm. Nagyon jó, én teljes áron is megvenném!

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2014. március 24.

Hát én ezt imádom!!! Évek óta nem tudtam találni egy olyan habzó lemosót, ami alkalmas a vízhiányos bőr lemosására. Általában a száraz, vagy vízhiányos bőrre minden cég csak tejeket készít (max. micellás lemosót), de én egyszerűen nem érzem tisztának a bőrömet, ha nem suvickolom át vízzel. Persze minden rettentően szárít, ezért tényleg nehéz ügy. Ez viszont bevált! Gondolom segít, hogy szappanmentes a formula, viszonylag elfogadhatóak az összetevők is, de jár az 5 csillag, mert szereti a bőröm.

Yves Rocher Comme Une Evidence L'eau De Parfum Intense

Yves Rocher Comme Une Evidence L'eau De Parfum Intense
2014. március 24.

Kuponnal vettem és nem bántam meg! Én nagyon szeretem az illatát, igazi tavaszi illat nekem. Rendkívül tartós, én csak 2 fújásnyit teszek magamra és még este is érzem. Másoknak is tetszett rajtam, úgyhogy jár az 5 csillag. Alkalomra más illatot teszek magamra, de a hétköznapjaimat igazán feldobja!

Nesti Dante Romantica Orgona és Lila Akác Natúrszappan

Nesti Dante Romantica Orgona és Lila Akác Natúrszappan
2014. február 18.

@feredith :) ennél szebben nem lehet megfogalmazni ezt a szappant! ennyi! :)

Nesti Dante Firenze Szappan

Nesti Dante Firenze Szappan
2014. február 18.

Egyáltalán nem szárít, nekem vízhiányos száraz bőröm van és van úgy, hogy testápolóznom sem kell utána. @Cipriana: Ami enyhe szárítást érzel, az a "remek" minőségű víztől van, ami a csapból folyik.... Én vittem magammal vidékre a kedvenc Nesti szappanomat, ott a kútból vételezték a vizet, nem volt vezetékes víz, és láss csodát... Ez a csappan a legjobb szappan a világon! Jó nagy darab, gazdag habja van, selymes, puha bőröm lesz tőle és a illatát is sokáig érzem utána. Nekem ekcémára hajlamos a bőröm, így csak natúr szappanokat és a Frosh folyékony szappant bírja, ezekre nem jön elő, minden mástól előjön a kézfejemen. Anno ezért próbáltam ki a Nesti szappanokat, pontosabban ez a Firenze volt az első nekem belőle :) Annyira bejött, hogy elkezdtem kiváltani vele a tusfürdőmet. Ma már semmi mással nem vagyok hajlandó fürdeni!! És a bőröm nagyon hálás érte. Ezer forint egy ekkora szappan, de sosem fogy el :) ! Van ami már másfél éve megvan és még mindig van belőle (míg tusfürdőt havonta kellett venni szinte). Szóval ha hosszú távon gondolkodik vki, akkor még olcsó is! Ez a szappan egy igazi kényeztetés! Imádok vele fürdeni!

Nesti Dante Philosophia Lift Szappan

Nesti Dante Philosophia Lift Szappan
2014. február 18.

@Knoemi88: képzeld én a soroksári Tesco-ban szoktam venni, 990 Ft. Minden pénzt megér ez a szappan! A különböző illat ízlés kérdése, a hatásuk ugyanolyan: kellemes, puha, bársonyos bőr, gazdag habzás, hatalmas adag, és az igazán érzékeny, akár ekcémás bőrre is kiváló!! Rengeteg fajta szappant próbáltam már ki, a natúrokból is szinte az összeset, de a Nesti Dante kétségtelenül a szappanok királynője!!!

Frosch Folyékony Szappan

Frosch Folyékony Szappan
2014. február 18.

Imádom a gránátalmás változatot! Egyedül az ára az, amiért levonok egy csillagot, nagyon húzós! De nekem nagyon érzékeny a bőr a kezemen, így kénytelen vagyok áldozni rá... Azt tapasztaltam, hogy a folyékony szappanok közül egyedül ettől nem jön elő ekcéma a kezemen. Meg persze a natúr szappanoktól, de azok nem olyan kényelmesen és higiénikusan használhatóak, mint egy pumpás folyékony szappan. Én utántöltőt eddig sosem találtam, így most már van pár üres pumpás flakonom is :)