mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Argán Színvédő Hajbalzsam Festett Hajra

Kallos Argán Színvédő Hajbalzsam Festett Hajra
2013. december 3.

Életmentő volt a lenmagolajos sampon után, szóval ahhoz képest, amit a sampon csinált a hajammal, ez a balzsam egy csodaszernek bizonyult. De le kell vonjak egy csillagot, mert ha elolvassátok a címkéjét a hátoldalán: "argán olaj ILLATTAL". Szóval egy csepp argán olaj nincs benne :)
UPDATE 2013.12.03.: Rettentően elkezdett hullani a hajam tőle. Tartós használatra nem ajánlom senkinek.

Lady Stella Argiline Lift Active Botox Hatású Nappali Krém

Lady Stella Argiline Lift Active Botox Hatású Nappali Krém
2013. december 3.

Elhasználtam egyet, konkrétan semmit nem csinál. Méghogy botox hatás... Pedig az egész családot használtam együtt, tehát a lemosót, a szemránckrémet is, éjszakait is. Nem volt egyszerű beszerezni sem, mert csak kozmetikustól lehet megvenni, máshol nem. A 3 csillagot azért adom meg, mert sima hidratálónak elmegy. De tényleg senki ne várjon tőle botox hatást, mert nagyot fog csalódni.

Kjmn Tápláló Hajfény Tej

Kjmn Tápláló Hajfény Tej
2013. október 7.

Én a Soroksári Auchan soron vásároltam! Nagyon tetszik, szépen puhította le a hajvégeimet. A mínusz 1 csillag azért van, mert az első 2 helyen szilikon van.

Kallos Color Hajsampon Lenmagolajjal és UV Filterrel

Kallos Color Hajsampon Lenmagolajjal és UV Filterrel
2013. október 7.

Sajnos én is vettem egy 1 literest... nem tudom, mire fogom elhasználni, de biztos, hogy nem mosok ezzel többet hajat!! Már mosás közben annyira összegubancolta a hajamat, hogy egy csomó lett a fejet tetején. Még szerencse, hogy az argános balzsammal ki tudtam bontani valahogy, mert különben vághattam volna le a gubancot tövig.... Csak ámulok, hogy az előttem szólok milyen puhaságról meg selymességről beszélnek, ugyanis 5 perc alatt hazavágta a hajamat... KUKA!

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2013. október 7.

Szerencsére csak egy kisebb kiszerelést vettem belőle, sajnos nekem nagyon nem jött be! Használat után úgy tűnik, mintha jó lenne, de másnap borzsalmas lesz a hajam tőle! Olyan száraz lett a vége, mint még soha semmitől. Már-már szinte gyapjasnak néz ki a hajvégem tőle. Ha nem kenek rá semmit, akkor nincs ilyen száraz, mint ettől a hajpakolástól. Nem bírtam kifésülni a hajam! 100%, hogy ettől van, leteszteltem a hajam többször, más balzsamokkal is és megint ezzel, de csak akkor ilyen csúnya, ha ez a termék van rajta. Kuka!

Isis Pharma Glyco-A Krém

Isis Pharma Glyco-A Krém
2013. július 5.

Most véleményezem, mert kihasználtam egy teljes tubust. Nekem csalódás volt, mert vártam a csodát, a babapopsi-bőrt, de valahogy nem történt semmi. Biztosan nem veszem újra.

Fáma Liposzómás Aktív Gél

Fáma Liposzómás Aktív Gél
2013. július 5.

Egyelőre 3-ast adok neki, 1 hete használom, de még semmilyen különösebb hatást nem látok, pedig most kemény próbán kellett átesnie: nagyon kiszáradt a homlokom, ezért naponta többször is kellett krémeznem. Az igaz, hogy nagyon könnyű, gyorsan beszívódik és üdítő az egész érzés, de igazándiból azt várom tőle, hogy "mélyhidratáljon", mivel ugye ezt ígéri. De még kitartóan kenegetem és ha pozitív hatást látok, feljebb fogom pontozni.

UPDATE: marad a 3 csillag... Tartós használat után sem látok semmi különbséget.

X-Epil Gyantázás Utáni Lemosó Olaj

X-Epil Gyantázás Utáni Lemosó Olaj
2013. július 1.

Én is a szetthez kaptam elsőként, aztán mikor elfogyott, nem is volt kérdés, hogy újra ezt veszem. Annyira jól lenyugtatja a bőröm gyantázás után, hogy percek alatt eltüntek a piros pöttyöcskék. Ha nagyon kiszárad a vádlim, bevetem testápoló gyanánt is, nagyon bevált! Ne tévesszen meg senkit, hogy kicsi az üveg, mert nagyon kevés kell belőle!

Stella Argiline Szem- és Szájkontúr Krém

Stella Argiline Szem- és Szájkontúr Krém
2013. július 1.

Én kikentem egy tubussal, konkrétan semmilyen hatása nincsen, nemhogy botox hatás.... 1 csillagot azért adok neki, mert könnyen felszívódott, nem hagyott zsíros nyomot és lehetett rá sminkelni. De kb. ennyit tud...

Aden Cosmetics Körömlakk

Aden Cosmetics Körömlakk
2013. június 18.

Én is szeretem ezt a lakkot! Jól terük, nem pattogzik le, inkább a széleinél kopik. Vannak színek, amelyek nem fednek csak 2 rétegben, de olyan is van, ami 1 rétegben is fed. Ez is szeretem, meg a minilakkjait is. Olcsó, jó, rengeteg színből lehet választani, szóval csak azért nem kapja meg az 5 csillagot, mert a széleknél a kopás elég gyorsan jelentkezik, egyébként a főnyeremény lenne.