mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avouré Green Olive Folyékony Szappan

Avouré Green Olive Folyékony Szappan
2013. május 16.

Tyűűű, ez valami eszement sz...r termék! Az még csak egy dolog, hogy szárította a kezemet, de allergiás kiütések lettek tőle a kézfejemen! kuka!

Isis Pharma Glyco-A Krém

Isis Pharma Glyco-A Krém
2013. április 21.

No, hát felkentem! :) még egyelőre csak arról tudok beszámolni, hogy engem egyáltalán nem csípett! Igaz, egy ideje heti 1x szoktam hámlasztani egy amerikai, tökből kinyert enzimmel, szóval nem voltam "AHA-szűz". A hosszútávú hatásairól majd beszámolok, ha letelt a hosszútáv :) Viszont, azt olvastam itt több hozzászólásban, hogy a szemetekre is kenitek. A szemhéjra is vagy csak a szem alá/köré??

Makeup Academy Mega Volume Szempillaspirál

Makeup Academy Mega Volume Szempillaspirál
2013. április 19.

Rájöttem a technikájára, így viszont már egész jó! Én nagyon szeretem a drámai szempillákat, még a mindennapokban is, így ezt a hatást keresem minden spirálban. Eddig maradéktalanul az az Evelin spirál hozta a hatást, amit véleményeztem korábban. Amikor ezt a spirált használtam először, nagyon csalódott voltam, kb. az volt a véleményem mint Glaranak. Szokás szerint az ember annyiszor húzza át a szempilláját, amennyi réteg már elegendő az ízlésének. De ezt hiába húzgáltam át százszor, valahogy nem jött a hatás..... Aztán véletlenül jöttem rá a technikára: délután rá akartam húzni a már megszáradt rétegre egy réteget, mert nagyon idegesített, hogy kb. "semmi" a szempillám. És így működött!!! Azóta azt a technikát alkalmazom, hogy ráhúzom az első rétegeket, várok pár másodpercig, amíg megszárad. És újra ráhúzok egy réteget. A lényeg: meg kell várni, amíg kicsit megszárad. Mert akkor már jól építhető, egészen a műszempilla hatásig.

Lierac Concentré Mésolift Serum Éclat Tonicité

Lierac Concentré Mésolift Serum Éclat Tonicité
2013. április 17.

Igen, én már úgy tettem fel, hogy bepötyögtem az INCI-t :) Őszintén szólva én Olaszországban vettem a patikában, amikor ott nyaraltunk. Anyukámnak mentem allergia gyógyszerért, aztán ezzel tértem vissza, úgyhogy megint vissza kellett mennem a patikába a gyógyszerért :)

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék
2013. április 12.

Tudom, hogy szilikonos, de egyszerűen semmitől sem áll a hajam úgy, mint ettől az olajtól. 1 évig nyomtam ezt a "szilikonmentes" őrületet, de egyszerűen nem bírom már elviselni, hogy állandóan úgy néz ki a hajam, mint egy szénaboglya. Továbbra is megnézem, hogy mit veszek meg, és igyekszem a samponnál és balzsamnál elkerülni a szilikonos dolgokat, de a finish-hez egyszerűen KELL nekem ez az olaj. Törölközőszáraz hajra teszem és csak egy pumpálásnyit, és csak a hajvégekre és szó szerint rögtön emberi fejformám lesz!

Rival de Loop Revolution Kettős Hatású Gél Ráncok Ellen

Rival de Loop Revolution Kettős Hatású Gél Ráncok Ellen
2013. április 12.

Most sajnos egy kicsit le kell pontoznom ezt a krémet :/ Az itt olvasottak hatására valószínűleg elég nagy elvárásokkal indult a kapcsolatunk, nem tudom, de vhogy én nem tapasztalok semmit sem. Próbáltam szárazon felvinni, mostanában viszont csak vizes kézzel eldolgozva használom, de vhogy nekem semmit nem csinál. Már a tubus végén járok, szóval ennyi kenegetés után már vmit kellene látnom. De se nem feszesebb, se nem ránctalanabb a bőröm. Lehet, hogy én már "öreg" vagoyk ehhez a krémhez, nem tudom. De annyira szerettem volna, ha hat.... :( Nem tudom, hogy próbálkozzak-e vele továbbra is, értsd vegyek-e még egy flakont, vagy tök fölösleges. Na mind1, ha veszek még, akkor update-elek.

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2013. április 12.

Bárki bármit mond, szerintem minden a mértéken múlik. Nekem évek óta van Dentomin a fogápolós szekrényemben és nagyon kedvelem. Általában 2 hetente egyszer mosok vele fogat és a fogorvosom is megdícsért, hogy sokkal kevesebbszer kell depurálni, mióta használom. Nyilván nem tenné ki az ember a fogait ilyen súroló erőnek naponta, de hetente-héthetente 1x semmi bajotok nem lesz tőle. A nagymamám anno szódabikarbonával csinálta ugyanezt, és nagyon szépek voltak a fogai, az is eléggé durván súrol, mégsem kopott el a fogzománca.

Makeup Academy Power Pout

Makeup Academy Power Pout
2013. április 12.

Nagyon szeretem ezeket az ajak "ceruzákat". Két árnyalatom is van: az egyik az Irreplaceable , ez igazi vadóc pink színű, ami nagy sláger idén, a másik egy visszafogottabb, szolíd rózsaszín, a Rendezvous . Ez utóbbi ne tévesszen meg senkit a karamell színű csomagolással, nem barna árnyalat, hanem visszafogott rózsaszín. Úgy működik, hogy az alsó részén az ezüst színű részt kell tekergetni, és ugyanúgy jön fölfelé a rúzs, mint egy hagyományos rúzsban. Formáját tekintve olyan mint egy jumbo ceruza, könnyű a fogása, egyszerű az használata. A rúzs felkenve sokkal inkább olyan érzet, mintha egy színezett ajakápolót kennél fel, nagyon puha, nagyon selymes és vizesen csillogó. 1-2 perc elteltével viszont már úgy beleolvad a szájba, hogy nem is érzed, hogy rúzst viselsz! Ezt imádom benne! Az ajkaimat szépen hidratálja, és elég tartós is, mert iszom, (cigizem ... :/), eszem és még mindig fent van. Mostanában már csak ezt a kettőt használom, annyira megszerettem!

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz (régi)

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz (régi)
2013. április 4.

Hát ez csúcsszuper! Hitetlenkedve vettem meg, mert mindig befürödtem ezekkel a tapaszokkal, de gondoltam adok egy esélyt a szódbikarbónás módszerrel, és hihetetlen. Ott álltam és csak néztem kb. fél órán át a tapaszon lévő mitesszererdőt! Úgy álltak glédában, mint a sündisznó tüskéi :) Egy jó tanács: ne randi előtt csináljátok, mert utána piros még az orr egy ideig. Hogy meddig, azt nem tudom, én tegnap este csináltam és ma reggel már nem volt piros az orrom.

Jimjams Sminklemosó Kendő

Jimjams Sminklemosó Kendő
2013. március 30.

húúú, hát ez vmi botrányos :) nem olvastam vásárlás előtt az itteni véleményeket, de kellett volna.... konkrétan semmire sem jó! nem akartam elhinni elsőre, hogy egy smink eltávolító kendő nem akarja eltávolítani a sminket (érted...), úgyhogy addig dörzsölgettem a szemem, míg jól ledörzsöltem vele a felső hámréteget. Jujj.... Támogatni akartam a magyar gazdaságot azzal, hogy magyar terméket vettem, de sajnos nem minden magyar termék jó. Ez szomorú! Nagyon szomorú....