mcspm

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Acne Herbal Oldat

Acne Herbal Oldat
2019. január 24.

Szeretem az illatát, olyan természetes érzést nyújt. Szárít, ami nekem szuper, mert zsíros a bőröm.
Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

Ha nyomkodtam magam (tudom nem szabadna..) utána egyből rakok belőle az egész arcomra és másnapra nem gyullad be semmim.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2019. január 23.

Először is eredeti áron nem vettem volna meg ígyhát amikor akciós lett, lecsaptam rá. Én még rendeltem, nem lehetett kapni a drogériákban. Ezért is volt kellemetlen meglepetés a kőrök kis mérete. Azt hittem nagyobbak :(

Nembaj ezen túltettem magam. Szép volt így összességében, de valóban nem sok különbség van a színek között. A legvilágosabb színt mindíg alá kellett kennem, bármi mást is akartam, hogy egyáltalán látszódjon amit felteszek.

Ez is oké. De lejött. A nap közepén. Ez az az ismert állapot amikor már jobb ha nincs is rajtad semmi, mint a halállá kenődött cucc.
Így sajnos nehéz használni, hogy nem bír ki egy napot. Most ott pihen a polcomon kihasználatlanul.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2019. január 23.

Zsíros érzést hagy maga után még akkor is ha keveset kenek belőle. Lehet nem annyira száraz a kezem?
Egy barátnőm (aki nővér) kért tőlem kézkrémet, mert a sok kézmosástól meg fertőtlenítőtől cserepesre száradt a keze..
Hát ebből adtam neki és agyondícsérte hogy mennyire jó! Neki bevált.
Én nem mondom hogy nekem nem, rosszat nem tett csak egy ideig zsíros maradt a tenyerem. Újra mondjuk nem veszem.

NAGYON száraz kezűeknek ajánlom.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2019. január 22.

Kellemes illatú, nem túl erős. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat és nem zsírosodik tőle különösebben.
Nagyon sokáig elég, pedig sűrűn használom. Nekem ez egy jó termék!:)

Babydream Gute Nacht Bad

Babydream Gute Nacht Bad
2019. január 22.

Magamnak vettem, mert már olyan sok mindent próbáltam és mégis viszkedett a bőröm. Gondoltam a babarészlegen kíméletesebb dolgokat lehet kapni és tényleg! Nem viszkedek és nem szárít, az illata meg nagyon nyugtató és finom.
Biztosan veszek még belőle.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. január 22.

Jól hűsít és nem olyan mint a többi ajakápoló, amivel ha bekenem a számat, még szárazabb lesz..Nekem használ.
Finom az illata, többen kérdezték, hogy mi ez a jó cseresznye illat? Ezek szerint messzebb is érződik.
Az ára tűrhető, főleg ha azt nézzük hogy sosem fogy el. Soha.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2019. január 22.

Nekem nagyon tetszett! Hajmosás után használtam mert olyankor jobban felázott a bőröm, így puhább és kisimultabb lett. Tiszta érzést nyújtott.
Szárított is ugyan, de a bőröm alapvetően zsírosabb, úgyhogy nem bántam.
Kb. 15 perc után szinte cserepesre szárad, akkor nehezebb lemosni és úgy már nem is lehet vele radírozni, ezért én max 10 percet hagytam.
A pattanásokat szerintem lejjebb vitte, de lehet csak bebeszéltem magamnak. A lényeg, hogy szépnek érezzük magunkat, és úgy gondoljuk tényleg segít az adott termék. Így valóban segíteni is fog!

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Nem.
Sem az ízzadást, sem a szagot nem enyhíti. Jobban mondva a szagot..inkább csak elfedi. Nagyon fűszeres és mivel nem szűnteti meg, ezért pár óra elteltével kifejezetten büdös lettem. Az ízzadtság hatására valahogy felerősödik ez az "illat", de nem a jó értelemben.

Amíg használtam sosem volt száraz a hónaljam, csak rosszabb lett, ráadásul nyomot hagyott a ruháimon is. Fehéret.
Újra kellett kennem, ami meglehetősen körülményesnek bizonyult a szállítása miatt. Nem egyszerű.

Minden ruhámba, a kabátomba, beleégett ez a szag..nem tudok rá jobb szót. Nem veszem újra és nem is ajánlom.

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2019. január 21.

Zsírosnak zsíros a hajam, (ezért is tetszett meg ez) de nem ennyire! A boltban mondták, hogy különösen sok tengeri sót tartalmaz..nos tényleg sokat. Nagyon száraz lett tőle a hajam és a fejbőröm is. Mostmár korpásodik is. Még úgy sem lett jobb, amikor egy másik samponnal együtt használtam.
Az illata finom.. Csak azoknak ajánlom akiknek naponta kéne hajatmosniuk.
Nem veszem újra.

Lush Rose Lollipop Ajakbalzsam

Lush Rose Lollipop Ajakbalzsam
2019. január 21.

Nagyon édes illata van, amit messziről lehet érezni. Mázli hogy tetszik.
Ahogy felkenem egyből elolvad így könnyű alkalmazni, és tényleg puhák lesznek az ajkaim.
Kicsit sűrűbben kell újrakennem, mint gondoltam, de az a kicsi dobozka nagyon sokáig elég.
Az ára elég borsos.