md4

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Mineral Face Primer

Alverde Mineral Face Primer
2017. március 22.

Én szerettem volna szeretni ezt a primert de sajnos nem megy.. Nekem túlságosan csillog és amikor használtam hamarabb zsírosodott a bőröm a nap folyamán. Talán highlighterként elhasználom..Az összetevői miatt 3*

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2017. március 22.

Sokféle manna szappant próbáltam már de nekem ez a kedvencem. Szeretem az illatát és a radírozó hatása is nagyon jó.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2017. március 22.

Már a sokadik dobozomat fogyasztom belőle. Szeretem a krémes állagát, a szemfestékemet probléma nélkül leszedi. Plusz a szememet se csípi, a kontaktlencsémet sem bántja.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. március 21.

Egy jó ideje már csak ezt a szemceruzát használom, pontosabban a barna Hot Chocolate árnyalatot. Nagyon tartós, simán kibírja az egész napot elkenődés nélkül és az ára is kedvező.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2017. március 21.

Törölközőszáraz hajvégeimre használom minden hajmosás után. Nekem teljesen bevált, puhábbá teszi a hajamat, ahogyan ígéri.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2017. március 21.

Egy igazi univerzális termék. Nyáron ezt használtam a leégett bőrömre, az arcomra is használom ha pattanások jelennek meg rajta és szépen visszahúzza őket. Nyugtató hatása miatt epilálás után is használom. Úgy emlékszem nyáron szúnyogcsípésekre is ezt fújtam és arra is bevált. Szóval csillagos ötös ez a termék!

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2017. március 21.

Nagy összehasonlítási alapon nincsen, mert más szárazsampont nem használtam még, de ez teljesen jól működik nekem. A hajmosásra ítélt hajamat még aznapra elfogadhatóvá teszi. Nekem az illatával sincsen semmi bajom.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2017. március 21.

Én a természetes sötétszőke hajamra használom és imádom. Pont annyira világosítja ki a hajamat amennyire szeretném. Ha úgy érzem már nagyon "le van nőve" újra befestem vele, kb. 3-4 hónap után. Én nem tapasztaltam negatív hatását, a hajam előtte is hullott és balzsamot, hajolajat mindig használok hajmosáskor. Egy tubussal az én középhosszú hajamat kétszer befestem. Örülök, hogy nem kell rendes hajfestéket használnom, hogy egy kicsit világosítsak a hajamon. Erre a feladatra teljesen tökéletes.

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Testápoló

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Testápoló
2017. március 21.

A shea vajas társával együtt állandó lakója a fürdőszobámnak:) Nagyon szeretem az illatát, könnyen felszívódik. Nyaralás alatt is ezt használta az egész család és nagyon jól hidratálta a sós víz miatt kiszáradt bőrünket.

Soliteint Bőrpuhító és Kondicionáló Testápoló Tej Shea Vajjal

Soliteint Bőrpuhító és Kondicionáló Testápoló Tej Shea Vajjal
2017. március 21.

Nagyon szeretem! Árához képest nagyon jó minőségű. Valóban hidratál, könnyen felszívódik és szuper ez a nagy kiszerelés is.