MDalma

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2016. augusztus 16.

Nekem sajnos nagyon nem vált be. Allergiás lehetek valamely összetevőjére,mert égő,viszkető érzést okoz,és ahová felviszem, lemosás után piros, égő bőrt hagy maga után :/ Pedig a színe tökéletes lenne.. :/
Nagyon "szép" összetevői vannak.. :(

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon
2015. november 25.

Nos valóban nagyon puhává,lággyá,fényessé tette a hajamat,viszont sajnos nagyon hamar bezsírosodik is tőle.. már másnap olyan "koszosnak" érzem a fejbőröm és a hajamat is,hogy muszáj kimosnom. És hát minden nap hajat mosni azért nem kellene...
Az illatával nekem nincs gondom,de sajnos nem lett a kedvencem.. biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2015. november 25.

Isteni ez a parfüm.. egyszerűen tökéletes :)
Nőies,visszafogott,kifinomult (ilyen nőkön tudom elképzelni is), és nagyon nagyon tartós illat :)

Lancôme Miracle

Lancôme Miracle
2015. november 25.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt,letisztult,könnyed,kellemes illat. Nem harsány,de jelen van. Mindenképpen csendesebb,visszafogottabb lányokon/nőkön tudom elképzelni. Munkahelyre,hétköznapokra tökéletes :)
A tartóssága közepesnek mondható, nekem 4-5 óra múlva újra kell fújnom, de ha a hajamra fújom akkor még este,sőt másnap is érződik :)

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2015. november 23.

Szép,természetes eredményt tudunk vele elérni,nagyon tartós,nem maszatolódik,majdhogynem lerobbanthatatlan :D :)

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2015. november 23.

Annyira hihetetlen amit ez a korrektor csinál.. valami eszméletlen :D
A szemeim általában mindig karikásak,ez a korrektor tökéletesen elfedi azt... nem mellesleg szemhéjalapozónak is megállja a helyét.. tartósabb és intenzívebb lesz a szemhéjpúder!
Csak ajánlani tudom :)

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. november 23.

Nagyon jó kis termék, tényleg ugyanazt tudja mint a Garnier, szépen lehozza a sminket, nem csípi a bőrömet,szememet. Tökéletes,és nem mellesleg olcsóbb is :)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2015. november 23.

1500 Ft-ért vásároltam a Rossmannban, nagyon szépen fed,viszont azt vettem észre,hogy a szemem alatti bőrt szárítja :/ hiába kenek zsírosabb krémet alá,akkor is.. :(

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2015. október 15.

Nekem csodákat tett a hajammal. Úgy 1,5 éve levágattam és a fodrász úgy "megtépett",hogy csutka lett a hajam.. semmit nem tudtam vele kezdeni..
Aztán elkezdtem használni a ricinusolajat és 1 év alatt annyit nőtt,hogy a vállig érő hajamból majdnem a csípőmig érő lett..most megint vágattam belőle,és ismét elkezdem használni. Én heti 1-2 alkalommal csinálok egy pakolást (tojássárgája-ricinus) vagy csak simán az olajat vegyítem kókuszolajjal/olivaolajjal (könnyebben mosható ki) és egész éjszakára fent hagyom..
Kipróbáltam szemöldök-szempillára is.. a szemöldökömet nagyon szépen visszanövesztette,a szempilláimon annyit vettem észre,hogy az alsó szempilláim hosszabbak lettek.. illetve,3D szempilla után nagyon szépen segítette a visszanövést.
Úgy hogy én IMÁDOM :D

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2015. október 11.

Imádom, amikor beköszönt a hideg idő, mindig veszek egy üvegcsével,és ezt használom arcápolónak éjszakára.
Nagyon puha,selymes tapintású lesz tőle a bőröm,és élettel teli,ami az én fakó bőrömet tekintve..... ;)
Csak ajánlani tudom :)