mdbeata

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj
2018. szeptember 18.

Az első üvegem most fog elfogyni szerintem már egy éve biztos megvan,minden nap használom száraz hajra.Én nagyon szeretem, jó az illata, sűrű az állaga. Fényes lesz a hajam használat után,az illata is sokáig megmarad.Szeretem:)

Ogx Nourishing Coconut Milk Sampon

Ogx Nourishing Coconut Milk Sampon
2018. szeptember 18.

Eladó termékeim közé felraktam ha esestleg érdekel valakit:)
Az illata isteni,sűrű krémes az állaga,puha lesz tőle a hajam mint még eddig egyik sampontól sem. Viszont nekem egyébként is gyorsan zsírosodik a hajam,ezzel viszont minden nap moshatnám szerintem:( Nekem sajnos nem vált be.

Halloween EDT

Halloween EDT
2018. augusztus 8.

Egész életemben egyszer éreztem ezt az illatot,utána évekig eltűnt...nem tudtam hol kezdjem a keresést,egyáltalán milyen üzletben ,milyen árban,milyen illatú parfümöt is kéne keresnem.fel is adtam és hihetetlen volt amikor újra találkoztam vele,rögtön lecsaptam rá,az se érdekelt volna ha az utcán egy vadidegent kellett volna zaklatnom hogy árulja el a parfümje nevét:D rajtam elég tartós ,főleg ruhákon,ilyen melegben egyszerűen imádom,csak csínján kell bánni vele mert elég erős

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. augusztus 8.

Száraz hajra szoktam felvinni hajmosás előtt.azért szeretem így használni mert a sampon nem tudja kiszárítani szegény száraz hajvégeimet. akciósan megéri de nem tudom hogy újra fogom e venni,az biztos hogy ez a mennyiség elég lesz egy ideig:)

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. augusztus 8.

Én egyszerűen imádom!! Nagyon féltem új kencét választani a hajamra mert elég száraz,problémás..Egyenesítés előtt szoktam befújni szépen tincsenként,belefésülöm és olyan gyönyörű fénye lesz hogy az valami hihetetlen.Nekem nem szárít,nem ragad össze tőle a hajam,és az illatát is szeretem:)

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner
2018. március 25.

Fodrászom ajánlotta a hihetetlenül száraz hajamra.Azota csak ezt használom,próbáltam lecserélni de nem ment és nem is bánom mert az én hajammal csodásan működik . Imadom ❤️

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2018. február 25.

Én nem tudom,nekem iszonyatosan szárítja az arcomat,nem szeretem használni . Hiába hidratálok utána ,viszketek egyszerűen .Sajnos ezt nem nekem találták ki☹️

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. február 16.

Ő volt az első micellás vizem. Nagyon nem akartam elhinni ,hogy ez a kis "víz" le fogja nekem hozni a sminkemet,szempillaspiráltól elkezdve mindent ....hát tévedtem. Komolyan csodálatos ,csudiszép tiszta lett a használata utan a bőröm,nem irritálta a szememet sem. Egy hátránya van szeritnem ,hogy iszonyatos keserű íze van. Ennek ellenére is ez volt a legjobb amit használtam ,próbálkoztam más drogériás termékekkel is de hát egyik sem az igazi,nem tudják felülmúlni az első szerelmemet :)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. február 16.

Abszolút kedvenc ,csak ezt használom . Nem szárítja ki a számat akármennyit használom es imadom az illatát . Csakis 5 csillag :)

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon
2017. február 7.

Az itten vélemények alapján vettem meg. Szárított, korpás lett a fejbőröm és még hullani is kezdett a hajam. Mivel semmi más új terméket nem használtam, gondolom az ő hibája. Az illata jó, szépen habzik de ez édes kevés, nekem csak rosszat csinált:(