mdbeata

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan
2017. február 7.

Ez is a mini szappancsomagomban volt, nagyon szeretem. Ha kicsit szárazabbnak érzem a bőrömet,mindig ezt használom,bár szívesebben nyúlok az Aloe verás társáért. Nagyon finom natúr illata van, tényleg nehezen habzik.
Semmilyen problémát nem okozott pedig nagyon érzékeny a bőröm.

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel
2017. február 7.

A mini szappancsomagban volt ami rendeltem (korpás szeborreás bőrömre), ez volt az első amit kipróbáltam.
Egyszerűen imádom! Az arcomra használom csak, de azóta sokkal szebb az bőröm, a zsírosodás abszolút megszűnt de nem szárít.Finom az illata is, frissítő.
Picikének tűnik de én már több hónapja használom és még mindig nem fogyott el.
A többire is kíváncsi vagyok,ahogy ezt kivégeztem jönnek ők is:)
Ja és a csomagolása annyira csodás, a kis leírás pedig a szappanokról nagyon cuki:)

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2017. január 26.

Ha van pattanásom,éjszakára bepöttyözöm magam ezzel a korrektorral és olyan gyönyörűen lehúzza a gyulladást mint semmi más. Büdös:) de meg lehet szokni és a hatása mindenért kárpótol.

Eveline Kecsketej Intenzív Tápláló Krém

Eveline Kecsketej Intenzív Tápláló Krém
2017. január 24.

Istenem a kedvenc krémem volt...az illatába lettem szerelmes és nekem tökéletesen jól hidratált,gyorsan felszívódott. Összesen 2 dobozzal tudtam venni,azóta nem találok sehol nagy bánatomra:(((((

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. január 18.

Mióta először kipróbáltam azóta nem is veszek más fogkrémet. Kellemes íze van,nem csípi szét a számat,istenien tisztít. A fehérítő hatását igazabol csak minimálisan vettem észre.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2017. január 18.

Ennél a peelingnél érzem igazán a radirozó hatást :) heti egyszer használom,nem bántja a bőrömet,az illatát is szeretem.

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet
2017. január 8.

Mikor magamra fújom ,finom tejes-kókuszos illata van, de körülbelül 2 percig lehet érezni :( azért fújkálom lelkesen,de nagyon hamar el fog fogyni.

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2017. január 8.

Nekem a legfontosabb, hogy nem szárít. Mellette már csak plusz hogy isssssteni finom illata van;)

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj
2017. január 8.

Szeretem ezt a kis olajat,harmadszor veszem újra:) Nem nehezíti el a hajam,nem ragad,én nagyon szeretem az illatát is. Egyenesités után szoktam használni,kevés kell belőle.

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2017. január 8.

Nagyon zsíros lesz tőle az arcom ,ha egy cseppet teszek rá akkor is:( Viszont szemkörnyékápolónak bevált,nem csíp,nem irrtálja a szemem körüli érzékeny bőrt