mdbeata

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrprobléma: -

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2017. január 8.

Szeretem! Szépen oldja a lakkot,nem szárít, nagy kiszerelés,olcsó :)

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2015. december 11.

Nem annyira erős a fedése,de szépen lehet rétegezni és úgy már jól tud működni.
A pattanásokra,pirosságra, egyéb bőrhibákra valószínű, hogy nem jó, de nem is arra való! Nem egy csoda,de ha nem jól használjuk akkor még annyira se tud teljesíteni mint amennyit várhatunk tőle.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2015. december 11.

Szeretem nagyon,mert akár sötétebb, akár világosabb a hajam,szuperül tudom használni a színeit. Az ecsetével szerintem nem érdemes próbálkozni,a sablonokkal szintén. Átlagos a tartóssága,még jó, hogy ilyen pici és magunkkal lehet cipelni mindenhova :)

Essence Sun Club Bronzosító

Essence Sun Club Bronzosító
2015. december 11.

A világosabb árnyalat van meg,hatalmas kiszerelésű, isteni kókusz illata van és nem is túl narancssárga.Viszont kicsit porzik, de ha óvatosan veszem fel az ecsettel az anyagot akkor nincs vele semmi gond,ennyi pénzért nagyon megéri:)

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2015. december 11.

Akciósan vettem 599 ft-ért, és nagyon szeretem. Por állagú de mégis krémesen puha,nem porzik egyáltalán. apró csillámok vannak benne és szuper tartós . Szerintem elég lesz egy jó darabig de ha elfogy biztos újra veszem:)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. december 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg : nagyon szép,hosszú pillákat lehet vele festeni,nem pereg,szép fekete a színe.
Viszont nekem mintha jobban hullanának a szempilláim mióta használom :( Azért még próbálkozom,hátha nem ettől van,mert különben nagyon tudnám szeretni.