médea

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Lancome Lash Idole Szempillaspirál

Lancome Lash Idole Szempillaspirál
2022. február 27.

Nekem nagyon bevált, szépen dúsít, hosszabbít, nem tapasztja össze a szempilláimat és egész nap tökéletes, nem maszatolódik el, nem pereg le még a nap végére sem, nem tudok róla rosszat mondani. Már kb. 4 hónapja használom szinte minden nap, és már eléggé fogytán van, de a festék minősége nem romlott, nem lett szárazabb vagy nyúlós. Szappanos (arcra való szappan) vízzel könnyen le tudom mosni.

Sensai Lash Volumiser 38°C Szempillaspirál

Sensai Lash Volumiser 38°C Szempillaspirál
2022. február 27.

Egyszer használtam eddig, elsőre szép hosszú szempillákat tudtam vele festeni, nem ragasztotta össze őket, dúsított is, nem kenődött el és nem perget le belőle egész nap végéig sem.

Lancôme Hypnôse L'absolu Noir Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse L'absolu Noir Szempillaspirál
2022. február 27.

Gyönyörű szempillákat tudok vele festeni, nem tapasztja össze őket, külön-külön hangsúlyozza őket, hosszabbít, dúsít. Csak nekem sajnos maszatolódik. Ha Laura Mercier porpúdert teszek a szemem alá akkor kicsit később kezdi el, a Kryolan porpúderrel már kb. 3 óra múlva. Ha ez nem lenne, biztos újra venném, annyira szép az eredmény vele, így eddig csak itthon mertem használni... Előbb szerencsére minden új terméket úgy próbálok ki amikor nem megyek utána sehova.

Shiseido Hanatsubaki Hake Face Polishing Brush

Shiseido Hanatsubaki Hake Face Polishing Brush
2022. február 27.

Első használat után megszerettem. Nagyon gyorsan és gyönyörűen el tudom vele oszlatni az alapozót, köszönhetően a nagy és tömör felületének. Könnyű állagú vizes folyékony alapozókat használok. Mivel gyorsan lehet vele dolgozni nem fárasztó a fogása sem, hiába csak az ujjbegyekkel lehet fogni az ecsetet. Használom korrektorhoz is a szem alá, itt kell egy kicsit ügyeskedni, hogy minden hova beférjek vele a szemzugba is, de nem lehetetlen. (szemre megrendeltem a kisebb fejű alapozó ecsetét) Ezenkívül még krémes és folyékony pirosítót vittem fel vele, mindent tökéletesen eldolgozott. Szappannal tisztítom, nem nehéz kimosni, csak nagyon lassan szárad, (az oldalára fordítva szárítom) de reggelig mindig megszárad. Kb. heti kétszer mosom.
Számomra tökéletes ecset.

Lancôme Hypnôse Volume-À-Porter Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Volume-À-Porter Szempillaspirál
2021. június 17.

Az első használattól kezdve különválasztja a szempillákat, nem ragadnak össze. Látványos szép szempillákat tudok vele festeni.
Nem kenődik el könnyezéskor sem és nem maszatolódik, nagyon megbízható, este könnyen le tudom mosni. A csomagolása pedig szemet gyönyörködtető.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. július 14.

Ezt a fényvédőt szeretem a legjobban, nagyon kellemes az állaga, könnyen kenhető és tényleg egy kicsit mattit, úgy hogy nem önmagában használom hanem hidratáló fölé, persze nem egész napra. Nagyon tetszik a airless csomagolása, ez a legpraktikusabb.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém
2019. július 14.

Kb. két hete használom, nem illatosított, (semmilyen illatot nem érzek) nem okozott semmilyen bőr irritációt, pattanást, nagyon szép bőrképet ad, alá hidratálót kenek és alapozót fölé, de szerencsére így sem kukacosodik. Ami a napvédelmet illeti, arról nem tudok mit mondani, már egy kicsit barnultam, csak bízhatok benne, hogy azért a nap káros hatásaitól megvéd.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2019. július 14.

Nekem egész jól bevált, csak délután mikor megyek haza akkor fújok az arcomra a sminkre, egyáltalán nem változtat a sminken, nagyon jól mattit. Ha egy helyre többet fújok, akkor látszik, de óvatosan elkenem és így nagyon jó. Szerintem egy nagyon praktikus, hasznos kis termék.

Uriage Hidratáló Ajakápoló Stift

Uriage Hidratáló Ajakápoló Stift
2019. július 14.

Sajnos nem vált be, nem venném újra, jobb hidratálásra számítottam, éppen nem szárította ki a szám, de felváltva használtam más ajakápolóval. Nekem a sokkal olcsóbb Blistex vagy Bebe ajakápolók sokkal jobban hidratálnak. Csak kíváncsi voltam, hogy mit tud egy drágább ajakápoló...

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2018. március 6.

Folyékony, vizes állagú, olyan mint a UD Naked alapozó állaga. Nagyon kellemes viselet, sikerült megtalálni a megfelelő színt is. Könnyen, gyorsan eldolgozható a bőrön, nekem elég jól fed, korrektort csak a szemem köré tettem. Nyárra nagyon jó lesz.