Megababa

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém
2019. november 23.

Szépen halvànyítja a sötét karikàkat, viszont smink alà az én bőrömöm beràmcosodik vele a korrektor. (Sok sminket hasznâlok)

Kat Von D Lock-It Tattoo Foundation

Kat Von D Lock-It Tattoo Foundation
2019. november 19.

A 44 cool àrnyalatot szereztem be itt krémmàniàn, Es egyenesen el vagyok àjulva ettől a cucctól. Elképesztő fedésű, nem is làttam eddig ehhez hasonlót. Sűrű, de jól eldolgozható. Én blendert hasznàltam hozza es tokeletesen el tudtam vele dolgozni. Sokaig szepen fenn marad (primer mellett fixalom is es rendesen tisztítom es hidratalom a borom) es nem nagyon lattam jelét oxidàciónak. Eddig nem hasznàltam sokszor, így hosszú tàvon meg nem tudom mennyire bírja a bőröm ezt az erős fedést, de eddig nagy a szerelem :)

Kryolan Műszempilla Ragasztó

Kryolan Műszempilla Ragasztó
2019. november 10.

Nem tudom, hogy a soros szempilla két végénél az én gyakorlatiatlansàgom miatt ragad-e fel nehezebben, mindenesetre az eddig próbàlt ragasztók közül ez a legjobb. Hozza teszem en csak alkalomadtán teszek fel műszempillàt.

Dermacolor Camouflage Alapozó

Dermacolor Camouflage Alapozó
2019. november 10.

Nagyon erősen fed és ha megtanulod hasznàlni hàlàs kelléke a bőrhibàk eltakaràsànak. Szem alatt hasznàltam nagyon sokaig a sotet karikakra. Egy kis utantolto csomag rengeteg ideig eleg mert nagyon keves kell belőle.

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2019. november 10.

Nagyon profi termék, igazi alapdarab. 4 éve vettem meg a nagyobb dobozzal és szinte mindennapos használat mellett is félig van még, pedig még borítottam is ki belőle. Igazan nyàron verhetetlen, gyomyoruen mattít és fixàl de persze fotózásokhoz is létszükséglet.

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2019. november 10.

Jó kis korrektor, szepen fed, nekem kicsit olajos. A Can't stop won't stop contour vàltozata nekem sokkal jobban bejött, mint ez a HD vàltozat, viszont ha sietek Es csak korrektor+ spiral kombót akarok feltenni inkabb ezt választom mert termesztesebb a végeredmény

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer
2019. november 10.

Imàdom, màr van 3 színem belőle hogy minden nap a tökéletes àrnyalatot tudjam kivitelezni. Nagyon sötét karikàim vannak és àrkos a szemem alja így nálam kulcsfontosságú a korrektor a mindennapokban is. Akkor az igazi, ha alapozóval (Estée Lauder DW) hasznàlom, mert könnyebben el tudom dolgozni es a kettő együtt természetesebb, mint csak a korrektor magàban, bàr ekkora pigmentaltsagnal talan ez logikus. Mint minden full cover termek alà, ez alà is kell hidratálni. Egyedül a Vanilla àrnyalat oxidàlódik egy kicsit furàn, de mióta keverem a àrnyalatait, semmi gond vele. Óvatosan kell fixàlni a púderekkel, mert elveszíti a mikroràncokat eltakaró képességét, ha nagyon leszàrítod. Talàn szem ala talan eleg csak a fixative spray.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)
2019. november 10.

Nem rossz, szépen előkészíti a bőrt a krémeket, de az Yves Rocher ezen terméke is olyan nekem, hogy àrkategóriàjàban vannak jobban teljesítő arcàpoló termékek. Régen azért vettem meg mert àllatkísérlet mentesnek volt reklàmozva, amiről később kiderült hogy nem igaz. Szerintem ennyiért vannak jobb arctisztítók a piacon.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír
2019. november 10.

Jó kis radír, kíméletesen tisztít, de ennyiért talàltam jobb terméket is.

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
2019. november 10.

Akkor segít nekem ez a termék, ha màr nagyon zsíros a hajam, sampon használata előtt szépen letisztítja a felgyűlt faggyút, így a sampon hatékonyabban tisztít. Viszont én úgy vettem meg hogy a barátnőm áradozott róla, hogy csak hetente 1-2 alkalommal mos hajat mióta megvette, így nagy elvárásokkal ruhàztam be rà. Ehhez képest kicsit csalódás volt, és szeretnék már egy jó terméket találni, ő nekem egy kiegészítő fogàs a durvább napokra, de nem több.