megalomán

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2014. november 20.

Huh ez tényleg nagoyn jó, elég husis a szám és bizonyos rúzsok szárítják, de nagyon jól hidratál.

L' Erbolario Dolcelisir EDP

L' Erbolario Dolcelisir EDP
2014. október 19.

Ez maga a csoda. Nagyon vártam h megérkezzen. Rajtam nagyon tartós, ami ezért az árért ajndék. Meg fogom venni a többi kencéjét is (testápoló stb). Egyszerűen nem tudok betelni vele. ;)

Erboristica Alkoholmentes Arctonik

Erboristica Alkoholmentes Arctonik
2014. október 19.

Kiadós, mert kevés kell belőle. Leszed minden piszkot. Tényleg enyhe férfi illata van, de ez hamar elillan. Az állaga az arcon puha, mintha tollal simogatnám. Hatása szuper, jók az összetevői, nem szárít. Az eddigi legjobb tonikom.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2014. augusztus 8.

Kezemre használtam eddig, nagyon jól beszívódik, szép hidratált maradt. Egyelőre tetszik. Most napégett bőrre próbálom majd ki este, mert párom megégett. Nagy kedvencem a La Roche Posay több terméket használok tőlük.

John Frieda Frizz-Ease Spray

John Frieda Frizz-Ease Spray
2014. július 19.

Nem rossz, de nem is nagy szám, hajszárítás közben használom, néha sütöm a hajam. Viszont ez is sokáig elég, már vagy fél éve van meg, mondjuk nem mindig nyúlok hozzá. Nem tudom, hogy mennyit segít, mert igyekszek kevesebbet sütni a hajam, így lehet ez, vagy maga a termék miatt, de jobb állapotban van a hajam.

John Frieda Sheer Blonde Színvilágosító Sampon

John Frieda Sheer Blonde Színvilágosító Sampon
2014. július 19.

Müllerben vettem aránylag drágán, de lassan elhasználom az egészet. Kb. 4 hónapig bírta, úgy hogy minden nap mosok hajat. A természetes szőke hajamon nem változtatott SEMMMIT, ezért levonok egy pontot, mert ezt ígéri. Amúgy jól tisztít, kevés kell belőle és habzik.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2014. március 23.

A sima változatát használtam régebben, de ha az egész arcomra vittem fel, előfordult hogy kis patik jöttek ki tőle, viszont a problémás területre meg jól funkcionált így én is helyi alkalmazást választottam. Viszont ez a plusszos változata vmi fantasztikus, leviszi a pirosságot, mattít, lehúzza a gyulladást, halványít és nem képez új patikat. Mintát kaptam amit 1,5 hete használok és egyre szebb a bőröm, el sem hiszem, biztos megveszem a teljes kiszerelést. :)

Dabur Vatika Hajkondícionáló Olaj

Dabur Vatika Hajkondícionáló Olaj
2014. március 5.

szerintem szuper sokat segített a hajamon, a körúton nyílt egy bio bolt, ahol személyesen és honlapjukon is a muli-vitamin.hu ott lehett kapni.

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2014. január 24.

Volt már pár tusom, de ez mind közül a legjobb. Tényleg gyorsan szárad, ezért pontosan kell dolgozni, de nagyon jó az ecset. Már több mint egy éve megvan, viszont nem száradt két, heti 1-2 alkalommal használom. Kibírja az esőt és a sírást is, sőt még úsztam is benne egyszer :P Lemosni olajos bázisú sminklemosóval érdemes.

Baviphat Mangós Arcradír

Baviphat Mangós Arcradír
2013. január 25.

Beszereztem ezt is az epres mellé, a kettőnek együtt nagyon jó a hatása. Ezt minden másnap használom. Nekem nem pirosította az arcom, de a melegítő hatást éreztem. Felkenem, 5 perc után lemosom, aztán kamillával gőzölök és utána az epres maszkot használom. Aztán hidratálás és alvás :) 2 hét alatt rengeteget javult a bőröm, tisztulnak a pórusaim, láthatóan kevesebb a mitesszerem.