melange

Regisztráció dátuma: 2010. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2019. május 29.

Anyukámtól kaptam, hogy valami megmentse a szétfertôtlenített kezeimet. Jelentem, megmentette! Most meg, hogy láttam az árát, kétség sem fèr hozzá, higy csodaszer! :)

First Aid Beauty Coconut Skin Smoothie Priming Moisturiser

First Aid Beauty Coconut Skin Smoothie Priming Moisturiser
2019. május 29.

Kb. 2 hétre elegendő kis kiszerelésem volt ebből a krémből és azóta is vágyakozom utána. A bőröm imádja..azonnal gyönyörű, egészséges bőrképet ad, és meg is tartja (nem okozott bőrhibát). Az összetevôi is szépek, illata rendben.
Az ára miatt alapból rá sem néznék, de ebben azbesetben kezdek elbizonytalanodni.. imàdat! :)

Uriage Aquaprécis Gélkrém

Uriage Aquaprécis Gélkrém
2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Az arnyoldala... Az illata annyiraberos,hogy alig birom elviselni. Viszont ennel is nagyobb gond,hogy annak ellenere,hogy elvileg hypoallergen, nalam boregest es pirosodast okozott.
Nagy csalodas:(

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. szeptember 17.

KM dobozban jutottam hozzá, nagyon örültem, hogy kipróbálhattam egy újabb terméket ettől a márkától.
Az összetevői csodásak, és a gyakorlatban is frissíti, feszesíti a szemkörnyéket, a karikáim helyzetén még nem tapasztaltam nagyobb változást, de a hatásával így is elégedett vagyok:)
Viszont amivel nem bírok kibékülni az a szaga, merthogy nem illata van... nem várom egy krémtől sem (főleg nem a natúr vonaltól), hogy csodásan illatozzon, de ez számomra kifejezetten büdös, zsír szaga van:(. A másik gyenge pontja az adagolása, csak nagy mennyiséget lehet kinyerni a pumpálással, akárhogy is küzdök ellene...ha sikerül, akkor a felesleg bent marad az úton és legközelebbre beszárad...
Nagyon vacillálok, mert az utóbbi kettő miatt nem tudom maximálisan élvezni ezt a krémet, nem nyúlok érte szívesen:( de közben a hatása teljesen rendben van..nagy a dilemma... szomorú szívvel ez számomra csak 3-as.

ModelCo Blush Cheek Powder

ModelCo Blush Cheek Powder
2017. szeptember 16.

Gyönyörű selymesen aranyfényű, barackos-rózsás pirosító. Kompakt kiszerelése miatt sokszor utazik velem:)
Különösen szeretem, mert rajtam a legtöbb pirosító nem tud fennmaradni egész nap, de ez a darab kivétel!
Pigmentált és építhető...gyakori használat mellett alig fogy... így mindent összegezve nálam telitalálat:)

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask
2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem, elsőre nem vettem volna meg az ára miatt, de egy beauty boxos próba után ma már megvásárolnám.
Nem hámlaszt durván,de talán épp emiatt nem is irritált... viszont szépen megújítja a bőröm és simaságot, puhaságot és ragyogást hagy maga után:) Csak az ára miatt a -1..bocsi:]
Az illata meg isteni, de ez csak mellékes:)

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Hidratáló Hidroplasztikus Anatómiai Arcmaszk

2016. november 9.

Szintén Pixi... Nekem nagyon megtetszett ez a maszk, pedig elég szkeptikus voltam a fátyolmaszkokkal szemben. Én ledőltem picit, így nem esett le és a lehető legjobban terült el a sok jó az arcon:) Ki lehet használni relaxálásra az időt:) Az összetevői nagyon szuperek! Egyedül az árát sokallom, de ha valamivel kedvezményesebben tudnék hozzájutni, simán megvenném újra:)

Hi Impact Brows Eye And Brow Perfecting Palette

Hi Impact Brows Eye And Brow Perfecting Palette
2016. november 6.

Magamtól eszembe sem jutott volna megvenni, főleg nem ennyiért... viszont egy Lookfantastic Beauty Box-ban érkezett hozzám egy. Mikor megkaptam konstatáltam, hogy szép, igényes csomagolása van, de nem rohantam kipróbálni -nem nagyon tudtam elképzelni, mivel adhat többet a többi pornál, zselénél, ceruzánál-. Pár hónapot megvárattam a használattal, viszont attól a pillanattól kezdve elválaszthatatlanok vagyunk és minden áldott nap ezt használom:)
Minden egyes szemöldök termék, ami itthon van feleslegessé vált gyakorlatilag.
Krémes, nem porol, precízen fel lehet vinni mégis természetes a hatása, a színei, tartós az eredmény. Szemfestéknek is kiváló. Nem gondoltam, hogy valaha ilyet mondok egy szemöldökkel kapcsolatos termékre, de egyszerűen gyönyörű. Annyira, hogy vettem a fáradtságot, hogy feltöltsem krémmániára és megosszam veletek ezt a boldogságot:)

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2016. július 17.

Kicsit kétkedve álltam hozzá, de fél áron úgy döntöttem, kipróbálom. Milyen jól tettem!:) Azóta szinte minden nap ezt használom, nagyon jó kis alapkrém, nyugtatja a bőrt, lehúzza a pirosságot. Újravásárlás-gyanús!:)

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2016. július 17.

Nagy Carmex-es vagyok és magamtól biztosan nem vettem volna meg ezt a terméket... anno egy Pixibox-ban volt és gondoltam, ideje használni, hogy ne menjen kárba. Jobban nem is időzíthettem volna, mint télre, így volt alkalma bizonyítani, hogy érdemes beszélni róla:)
Semleges, alig észrevehető, kellemes illat, nincs semmilyen mellékíz. Az állaga tökéletes, balzsamos, nem ragacsos, nem tűnik el azonnal. És a legjobb, hogy pihe-puha ajkakat hagy maga után. Az árát már meg sem említem. :)
Én baromi kellemesen csalódtam, és szívesen újra venném.

Update: még mindig szuper! Télen is, nyáron is:) Egyedül a fényvédelmet hiányolom nyáron.