Melani79

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Madonna Truth Or Dare Naked

Madonna Truth Or Dare Naked
2019. december 4.

Sokkal jobban tetszik mint a sima Truth or Dare. Nekem az túl erős, ez finomabb , kellemesebb illat. Anyukàm is kért belőle egy kis fujóst mert neki is bejött , a tartóssága a többi Madonna illattal együtt szerintem túlszàrnyal sok màrkásabb parfit is.
Parfumlux oldalán lehet rendelni elvileg még.

eau Jeune Demon EDT

eau Jeune Demon EDT
2019. szeptember 17.

Anno 20-25 éve bukkantam rà a dezodor vàltozatára. Sajnos eltűnt a boltokból, külföldről még online be lehet szerezni.
Csodás vaníliás démoni illat, nem a nagyon édes vaníliás, hanem a megbabonàzó, végzet asszonya típusból. Immmádom!!!

Shakira Love Rock!

Shakira Love Rock!
2019. szeptember 3.

Engem a Nina Ricci Ninàra emlékeztet. Meleg édes illat.

La Rive Wave of Love EDP

La Rive Wave of Love EDP
2019. július 16.

Nekem a Police To Be Woman illat ugrik be róla, finom nyàri fiatalos illat.

B.U. Hidden Paradise Natural Spray

B.U. Hidden Paradise Natural Spray
2019. július 8.

Ma az utolsót vettem meg a Rossmannban, csak itt olvastam erről az új illatról, de rabul is ejtett.Oda vagyok érte, szerelem első illatozásra. Nagyon emlékeztet egy illatra de nem tudom hova tenni . Ha tusfürdőben is létezik biztos veszek. Gondolom azért párszor napközben újra kell fújni majd de ez a finom illat kárpótol érte.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. július 6.

Hónapok óta megvan egy 10 mlis fujósom,de ma esett valahogy a választás rà. Éreztem máson is de rajtam valahogy édesebb . Tusolás utàn is lehet érezni. Nagy kedvenc lesz úgy érzem :-)

Police Dark Woman

Police Dark Woman
2019. július 1.

6 óra elteltével még szinte ugyanúgy érzni a bőrömön pedig 40 fok van :-)
Tartós és nagyon nőies finom illat.Egyik kedven Police parfim.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2019. június 28.

Ez egy csoda finom illat csak gyenge, lehetne erőteljesebb, tartósabb.Hideg időben nem tudom hogy működik de sajna most hamar elillan.

Shawn Mendes Signature

Shawn Mendes Signature
2019. június 20.

Ma jött meg. Féltem mert unisex illat, de mikor megszaglásztam egy finom kellemes édeskés illat csapott meg. Nem tudom hogy a férjemé lesz vagy az enyém :-)
Egy-két 5 ml eladó lesz.

Beyoncé Shimmering Heat Parfüm Spray

Beyoncé Shimmering Heat Parfüm Spray
2019. június 13.

A napokban kezdtem el hasznàlni. 5 óràt is kibírt ebben a melegben rajtam. Frissnek érzem magam tőle :-)