Melani79

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2022. január 4.

Rajtam az irodában megdicsérték milyen kellemes illat lengi körbe az irodát. Abszolút nőies és rajtam tartós is. Hatalmas kedvenc.

Azzaro Wanted Girl by Night EDP

Azzaro Wanted Girl by Night EDP
2021. november 28.

Évitől sikerült 5 mlit beszereznem, ajánlom bátran mert tartós, eszméletlen jó parfüm.

Rasasi Arba Wardat EDP Unisex

Rasasi Arba Wardat EDP Unisex
2021. június 18.

Anitától kaptam egy fujóst, egy az egyben Halle Berry Wild Essence, nagyon kellemes friss illat.

Paris Hilton Platinum Rush EDP

Paris Hilton Platinum Rush EDP
2021. március 26.

Imádom. Rajtam 10-12 órán át érezni, jó kedvem lesz tőle, fiatalos, erős illat.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2021. március 23.

Ezt a "bugyuta lötyit" már többen is megdicsérték rajtam, komoly, felnőtt emberek.

Csere útján lett egy 10 mlis fujcim. Szerelem lett, tartós, tusolás után is érezni. Az édes illat kedvelőinek mindenképp ajánlom kipróbálni.
Ja és a legtöbb körte illatjegyű parfüm (amik a kedvenceim) csodás rajtam, ahogy ez is.

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar
2020. szeptember 1.

Eddig az egyetlen illat, amit a legtöbben megdicsértek rajtam, tartós is, finom édeskés de nem töményen. Kár, hogy drága.

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP
2020. augusztus 18.

Ezt az illatot egy bevásárlás alkalmával éreztem meg egy korombeli nőn.Megkérdeztem milyen parfümöt használ és akkor a telóján mutatta, hogy Oriflame termék, az üvege is bizalomgerjesztő volt de az illata. Fenomenális. Még aznap sikerült olcsón vennem egy oldalon újat. Tartóssága 6-7 óra rajtam. Inkább 7.
Nagy szerelem.

Dolce & Gabbana La Tempérance 14

Dolce & Gabbana La Tempérance 14
2020. március 1.

Nem ismertem, csere útján lett 10 mlis fufum. Ajánlom bátran mindenkinek, csodás nőies illat. Rajtam tartós is.
Egyik legkedvesebb illatom lett.

Madonna Truth Or Dare Naked

Madonna Truth Or Dare Naked
2019. december 4.

Sokkal jobban tetszik mint a sima Truth or Dare. Nekem az túl erős, ez finomabb , kellemesebb illat. Anyukàm is kért belőle egy kis fujóst mert neki is bejött , a tartóssága a többi Madonna illattal együtt szerintem túlszàrnyal sok màrkásabb parfit is.
Parfumlux oldalán lehet rendelni elvileg még.

eau Jeune Demon EDT

eau Jeune Demon EDT
2019. szeptember 17.

Anno 20-25 éve bukkantam rà a dezodor vàltozatára. Sajnos eltűnt a boltokból, külföldről még online be lehet szerezni.
Csodás vaníliás démoni illat, nem a nagyon édes vaníliás, hanem a megbabonàzó, végzet asszonya típusból. Immmádom!!!