MELANIE03

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Remington S2002 Hajvasaló

Remington S2002 Hajvasaló
2020. október 6.

Két ilyen hajvasalóm volt. Sajnos hamar le kopott a kerámia bevonat. Szépen egyenesít de nem tartós.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2020. október 6.

Az ár negatívum viszont szépen rendbe tette a fejbőröm , de így is hamar zsírosodik. Még keresem az igazit.

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon
2020. október 6.

Puhább lett a hajam de másfél nap után zsíros. Ha valakinek van tapasztalata olyan samponnal ami nem kelt zsíros érzést egy nap után, érdekelne.

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus
2020. október 6.

Nehezen de rá tálaltam erre a tusra . A többi tussal ellenben ez tartós nem ragad fel a szemhélyamra.

X-Epil Evolution Gyantázószett

X-Epil Evolution Gyantázószett
2020. október 6.

Rendszeresen használom az xepil gyantákat. Hideg, meleg gyantát egyaránt. A leghatásosabb ez a típus. A gyanta eltávolító egyszerűen szuper. Könnyű használni. Nem csalódtam.

David Beckham Intimately Night

David Beckham Intimately Night
2020. október 6.

Imaďom ezt az illatot de már sehol nem tálalom. Igaz eddig is angliából hozattam de most lehetetlen beszerezni. Tartós kellemes finom illat ! Imádom! Számomra csillagos 5os . Hasonló illatot sem találok sehol .

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2020. október 6.

A termek kigondolása jó viszont ár érték arányban nem éri meg az árát. Egy próbát megért.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2020. október 6.

Tartós természetes színe van , nem maszatolódik és könnyű a felvitele .egiyk kedvenc színem a dark brown !

Dove Intensive Repair Sampon Sérült Hajra

Dove Intensive Repair Sampon Sérült Hajra
2020. október 6.

Nem vettem észre nagy változást a hajamon , illatra finom kellemes viszont nem tartós. Másik márkát választok.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. október 6.

Sokkal jobban hamvasiotta a hajam mint a több ezer forintos társai. Sőt ha pakolásnak használom még jobb hatast tudok elérni vele. Szőke és ősz esetleg melírozott hajra tökéletes .