MelC

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sigma Essential Kit Sminkecset Készlet

Sigma Essential Kit Sminkecset Készlet
2012. november 24.

Barátnőmnek van ilyenje, mert ő sminkes. Az ő véleményét tolmácsolva egyszerűen TÖKÉLETES! Maximálisan megbízható minőség, kifogástalan ecsetek. De ez általánosságban az összes Sigma ecsetre vonatkozik. Csak profi és hibátlan termékeket gyártanak. Nem olcsó, de ennél jóval drágábban is találunk sokkal rosszabb ecseteket. Összességében ár-érték-minőség-megbízhatóság-tartósság tökéletes egyensúlyban van, nem drága, ha mindezeket figyelembe vesszük és profin akarunk dolgozni.

Sleek Glitter Dip It Szemhéjtus

Sleek Glitter Dip It Szemhéjtus
2012. november 24.

Nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható (nekem a Steel és a Gem van meg, de annyira szép mind, hogy többet is beszerzek belőle). Az átlagosnál sokkal sűrűbben vannak benne a valóban iszonyú fényes és icip-pici csillámok, mint egy átlagos csillámgélben. Nagyon szeretem és maximálisan elégedett vagyok ár-érték arányával. Bármikor újravenném, mert ez idáig a legjobb csillámgélem.

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2012. november 24.

Én az új Heartbreaker árnyalatot rendeltem a MUP-tól és imádom! Igazi babás, pinkes, vagyis olyan heartbreaker-es szín :-)

Nekem nem "sajnos MUP", mivel én vidéki vagyok és nálunk nincs snassz drogéria, szóval marad a rendelés, ezért nekem Éljen MUP van a "sajnos" helyett :-)

Sleek Au Naturel i-Divine Palette

Sleek Au Naturel i-Divine Palette
2012. november 24.

Egyszerűen imádom! Ritka, hogy egy matt paletta ilyen jól pigmentált legyen. Nekem nagyon bevált, bármikor újra vásárolnám. Ha elfogy valószínű újraveszem, bár nekem elég kiadós. Gyönyörűek benne a színek és nagyon szép natúr, természetes sminket lehet vele készíteni. Az egyik kedvenc Sleek palettám a Storm, a Bad Girl és az Oh So mellett.

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2012. november 24.

1000x jobb, mint a koreaiak! Gyönyörű a színe, szinte feltölti az arcot és egyenletessé teszi a bőr színét. Aki teheti próbálja ki, szerintem nem fog benne csalódni.

Barry M White Foundation Creme - Tejfehér Alapozó

Barry M White Foundation Creme - Tejfehér Alapozó
2012. november 24.

A sötétebb alapozók világosításához vásároltam meg, valamint előfordul, hogy sötétebb bőrt sminkelek és azt ezzel lealapozom a tényleges alapozó felhordása előtt. Maximálisan elégedett vagyok vele, egyelőre maradok ennél a terméknél, mert valóban egy technikai krém, kitűnő a minősége és az ára. Nem fordult még elő vele bőrirritáció, szóval tényleg jó kis termék. Az állaga sűrű, de amint bőrrel érintkezik azonnal lágyabbá válik és ecsettel is szépen dolgozható. Én még a felhordás előtt összekeverem az alapozóval egy palettán, így tökéletesen össze lehet dolgozni akármilyen más márkájú alapozóval.

e.l.f. Essential Kiss Me Ajakrúzs

e.l.f. Essential Kiss Me Ajakrúzs
2012. április 28.

Azért adok neki 5 pontot, mert jobban teljesít, mint ugyan ebbe az árkategóriába eső többi termék. A csomagolása egyszerű, ezért is olcsó gondolom. Közepesen tartós, de kár lenne többet elvárni tőle ennyi pénzért. Annyit ad, amennyit ér, de nem is ígér többet. Nyilván, ha más minőséget szeretnék, akkor nem ezt venném. Ez az Essential rúzs ennyit tud. De a saját kategóriájában I. osztályú szerintem. Nekem egy szín van meg belőle a Klassikus (Classy), mert bármilyen típusú hölgy bármilyen alaklomkor hordhat.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2012. április 27.

Nekem ez a No.1 Az egyik legjobb illatú, legtartósabb parfümöm, imádom for ever. Sajnos olyan jó, hogy sokan használják :-( De nem mindenkinek áll jól :-)

Oriflame Pure Nature Korrektor

Oriflame Pure Nature Korrektor
2012. április 27.

Nagyon jó, tényleg eltünteti néhány kezelés után a pattanást. Azért vonok le 1 pontot, mer a bőrszínű korrektora mindig később fogy el és így nem praktikus a kiszerelése. Jobb lenne, ha csak zöld lenne benne.

e.l.f. Essential Zit Zapping Concealer

e.l.f. Essential Zit Zapping Concealer
2012. április 27.

Ajándékba kaptam, ez egy új terméke az E.L.F-nek. A zöld korrektort kértem és tényleg nagyon jó. Lehúzza a piros foltokat, a gyulladt pattanásokat és 1-2 nap alatt el is tünteti. Primernek is nagyon jó, ha a piros foltokra rátesszük és utána alapozunk. Nagyon szeretem a zöld színű korrektorokat, nagyon jó találmány. Az pedig plussz pont ebben a termékben, hogy lehúzza a gyulladást. Persze előtte le kell kezelni és a ki kell nyomni a patit, ez alap. A vérzést is csökkenti - úgy vettem észre.