Melcsibabyke

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lime Crime Venus III Palette

Lime Crime Venus III Palette
2020. április 22.

Nevetséges összegért sikerült hozzájutnom. Másik 3 termékkel együtt 5.500 Ft volt. Szóval ennyit röhögve megért. Az eredeti árán azért nem vettem volna meg. De így legalább kipróbálhattam a márkát. A matt színek szuperek. A csillogósak viszont nap végére eléggé lepotyognak. (A szemem alatt csupa csillámpor nap végére, akár egy "tündérnek".) :D Ezért 4 csillagot adok.

Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter

Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter
2020. március 31.

Nekem a snowflake árnyalatban van meg. Az igazság az, hogy számomra inkább csillámpor, mintsem highlighter. Túl nagyok a szemcséi. Belső szemzugba szoktam rakni, kizárólag fixálóval. Egyébként szép, de az arcomon nem tetszik.

Benefit Cookie Powder Highlighter

Benefit Cookie Powder Highlighter
2020. március 13.

Örök szerelem! Nem tudok betelni vele. Gyönyörű fénye van. Arcon valóban ezüstösebb, hidegebb árnyalat, mint a dobozban. Egy hátránya van, nem igazán tartós. :( De megbocsátom.

Anastasia Beverly Hills Sultry Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Sultry Eyeshadow Palette
2019. november 29.

Első ABH palettám. Hát ez valami csoda. Picit porzik, de nagyon könnyű vele dolgozni. A kedvencem lett. Annyira pigmentált, hogy egy leheletnyi is elég belőle. Éppen csak bele kell érinteni az ecsetet. Csodaszép, mindennapi és alkalmi sminkhez is használható színek találhatóak benne.

Too Faced Natural Lust Eye Shadow Palette

Too Faced Natural Lust Eye Shadow Palette
2019. augusztus 7.

A legnagyobb kedvencem. Amióta megvan, nem használtam másik palettát. Pigmentált, gyönyörű színek, fantasztikus textúra. Nem potyog, a helyén marad. Nap végéig szépen kibírja a szememen. Jól kombinálhatóak a színek. Hétköznapi és extra sminket is könnyen el lehet készíteni vele.

ColourPop The Zodiac Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop The Zodiac Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop All Star Matte Setting Spray

ColourPop All Star Matte Setting Spray
2019. július 7.

Nagyon jól fixál és egybemossa a rétegeket. Az illata ugyan számomra nem túl kellemes (kicsit citrusos, szúnyogriasztós), szerencsére gyorsan elillan. :D Ennek ellenére jár az 5*, ugyanis a nagy melegben is megállja a helyét a segítségével a sminkem.

ColourPop Brown Sugar Palette

ColourPop Brown Sugar Palette
2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... A barnák barnái. Hétköznapi és extra sminket is könnyen lehet kreálni vele.

ColourPop Ooh La La! Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Ooh La La! Pressed Powder Shadow Palette
2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... Ez az a paletta, amivel elég extrém sminket is el lehet készíteni.

ColourPop It's a Princess Thing Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop It's a Princess Thing Pressed Powder Shadow Palette
2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... Külön kiemelném a csomagolást, hiszen nagyon tetszik az is. Meseszép küllem, meseszép belsővel.