melcsikee95

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2017. október 31.

Ez egy könnyű alapozó, viszonylag gyenge/közepes fedèssel. Nincs maszkos hatàsa, bàr a szemem körül nekem is csip de hamar el is illan a csipő èrzès. Nem emeli ki a szàraz rèszeket. Aki nem szereti az erős fedèsű alapozót, azoknak tökèletes, szèp finisht eredmènyez.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. október 31.

Legjobb szempillaspiràl amit eddig hasznàltam. Gyönyörű szempillàkat csinàl màr az első alkalomtól, valamint amíg be nem szàrad vegig tudod hasznàlni. Nem csomósodik, nem potyog, micellàs vízzel könnyű eltàvolítani, ès az àra... Kell ennèl több? :) :) Màr sokszor újravettem, ès fogom is! :)

Trend It Up Maxi Drama Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Drama Szempillaspirál
2017. október 31.

Egyàrtalàn nem csinàl dràma szempillàkat, sőt, van hogy 3 rèteg utàn sem èrek el szèp hatàst. Inkàbb nagyon visszafogott szempillàkat csinàl. Màsik szemoillaspiràlommal hasznàlom, úgy sokkal jobb. Az is lehet h be kell egy kicsit szàradnia ès akkor jobb lesz. De nem fűzök hozzà nagy remènyeket.

Lovely Sunny Powder

Lovely Sunny Powder
2017. október 31.

A boltban mikor megvettem, akkor nagypn tetszett, viszont hasznàlat közben... Rengeteget kell felkenni hogy làtszódjon valami, arról nem is beszèlve, hogy rettenetesen csillog, inkàbb szemhèlypúdernek tudom elkèpzelni, mint bronzosítónak. Nem veszem újra.

Nivea Vanília & Mandulaolaj Testápoló

Nivea Vanília & Mandulaolaj Testápoló
2017. október 31.

Nagyon szuper ez a testàpoló. Könnyen beszívódik, kicsit folyósabb àllagú mint a többi testàpolója. Szèpen hidratàl, ès az illata...hmm :) Engem a vaniliàs krèmtúróra emlèkeztet. Plussz po t a pumpàs kiszerelsrt. Biztos, hogy újra fogpm venni! :)

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló
2017. október 31.

Nagyon szuper ez a testàpoló. Minden nap fürdès utàn szívesen nyúlok èrte. Hidratàl, ès az illata is nagyon jó! Újra fogom venni! :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. október 31.

Egyszerűen imàdom! Màr legalàbb 100 szor újravettem. :)

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2017. október 31.

Őszintèn megvallva, nem sok sikert vártam ettől a krèmtől. De le a kalappal! Sokkal szebbek, teltebbek lettek a melleim, kb 1.5 hónapja hasznàlom napi 2 szer ès szinte alig fogyott belőle. Nem is kell sokat hasznàlni a krèmből, csak egy kis borsónyit belemaszírozni. Az illata nagyon jó, biztos hogy újra fogom venni! :)