Meli2000

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2021. február 14.

Lássa egy hónapja használtam és abban az egy hónapban olyan pattanásos lett az arcom mint még soha. Piros cisztás pattanások voltak nagyon fájdalmas volt. Miután jobban bele gondoltam, hogy semmi mást nem változtattam arc ápolási rutinomban ezen a krémen kívül ezért nem használtam többet. Pár nap múlva rendbe is jött az arc bőröm.

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém
2021. február 14.

Imádom a hajam fényes és egészségesnek lesz tőle napi szinten használom egyáltalán nem lesz ragacsos zsíros hatású a hajam. Egy valamit sajnálok, hogy nem találtam rá előbb!

Balea Lovely Rose Kézkrém

Balea Lovely Rose Kézkrém
2021. február 14.

Könnyen beszívódik a kezem puha lesz tőle. Szerintem az illata is kellemes.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2018. október 9.

A hajam szép lett...viszont nagyon durván pattanásos lettem tőle ami rám előtte egyáltalán nem volt jellemző és nagyobb étvágyat csinált ennek köszönhetően hiztam 4 kilót. Maradt még 10 kapszula de az megy a kukába mert ennyi pattanás és plusz kiló bőven elég... :/

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő
2018. október 8.

Imádom az illatát!

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon
2018. augusztus 26.

Pár hónapja akadtam rá.. Örültem neki mert azt gondoltam biztos jót tesz a hajamnak a kókusz kivonat, de első hajmosás után ment a kukába a hajam száraz és ragacsos lett tőle. :(

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2018. augusztus 26.

Egy igazi kedvenc! Minden pénzt megér ez az illat. Ha reggel befújóm magam akkor még este fürdés után is érzem magamon. Végre egy olyan parfüm amit nem kell cipelni magammal és két óránként fújni! Én a külsejét is imádom olyan különleges és tekintélyt sugárzó! Szóval igen “szerelmes” lettem ebbe a parfümbe!!!😊

Biomed Körömvirág Krém

Biomed Körömvirág Krém
2018. augusztus 26.

Legjobb krém! Már a hatodik tubussal veszem újra! Mióta használom a bőröm csodálatos lett. Régen tele volt az arcom pattanásokkal, de az már a múlté hála ennek a kis csodaszernek. Remekül hidratál és az illatát is imádom! Reggel sminkelés előtt este pedig lefekvés előtt használom.

Kallos Silver Reflex Sampon

Kallos Silver Reflex Sampon
2018. augusztus 26.

A legjobb és a leghatásosabb hamvasító sampon! Az ára is nagyon szuper! Csodát tett a sárgás vöröses szőkített hajlammal annyira jó színt varázsol hogy hihetetlen. Már próbáltam több féle hamvasító sampont de egyikkel sem értem el eredményt. Egy héten egyszer pakolás szerűen rajta hagyom a hajamon 15-20 percig. A többi hajmosásnál 5percig hagyom rajta. Szárítani nem szárít csak meg kell találni a megfelelő balzsamot/pakolást amit utána alkalmazunk!

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2018. augusztus 26.

Imádom! Puhává, egészségessé és fényessé varázsolja a hajam. Az illata valami mesés és nagyon sokáig elég kb. 8 hónapja van meg és még van benne pár hajmosásra elegendő csodaszer, pedig bőven rakok a derékig erő szőkített hajamra minden hajmosasnál.