Melinda2416

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Da Vinci Körömlakk

Da Vinci Körömlakk
2015. április 29.

Egy átlátszóm, egy babarózsaszínem és egy halvány lilám van belőle. Hát kb. annyit ér mint az ára. Pár napot kibír, szép. De semmi extra.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2015. április 29.

Mostanában már csak ilyet használok. Ez után kínszenvedés másik lemosóval próbálkozni. Nekem ez viszi le a leggyorsabban a lakkokat. Még a csillámos lakkokat is viszonylag elég rövid időn belül leszedi. Olcsó és nagyon sokáig elég. Számomra tökéletes.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2015. április 29.

Szép lakkok, rengeteg csodás színből választhatunk. Elég tartósak, és könnyű velük dolgozni. De viszont én sajnálom rá azt a kb. 1000 Ft-ot teljes áron, így mindig lecsapok az akciós lakkokra.

Lora Csillámos Szempillaspirál

Lora Csillámos Szempillaspirál
2015. április 23.

A kék és ezüst változat is megvan. Nagyon szeretem, szépen csillog. Viszont többször át kell kenni, hogy látszódjon a pillákon.

Lora Volumeshow Szempillaspirál

Lora Volumeshow Szempillaspirál
2015. április 23.

A festék ragad, nyúlik. totális pénzkidobás.

Kallos Love Perfect Vízálló Szempillaspirál

Kallos Love Perfect Vízálló Szempillaspirál
2015. április 23.

A színe eszméletlenül fekete, és tényleg vízálló. Árban is teljesen rendben van. Végzi a dolgát. Egyetlen hibája, hogy túl sok festéket vesz fel a kefe, és emiatt néha kicsit elkenődik.

Lora 3D Maximum Length Szempillaspirál

Lora 3D Maximum Length Szempillaspirál
2015. április 23.

A citromsárga és a rózsaszínű van meg belőle. Mindkettőt szeretem, bár nem jöttem rá mi a különbség a színek között. Nagyon szép a keféje is, viszont nekem kicsit kevés festéket vesz fel egyszerre. De ilyen áron teljesen megérte.

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2015. április 11.

Isteni illata van. Olyan édes, nyárias. Tartóssága nem a legjobb, 4-5 óra után újra kell fújni. De én főképp az illata miatt vettem meg, úgy hogy nem csalódtam benne. Sokkal jobb, mint a sima Summer White parfüm.

Lora 18 Részes Szemhéjfesték

Lora 18 Részes Szemhéjfesték
2015. április 11.

Mind a kettő palettát be szerettem volna szerezni, de csak a képen látható volt meg az üzletben. Nagyon szép színek vannak benne, és mindegyik csillámos. A tartóssága is elég jó, néhány órán simán kibír. Mindenképpen be fogom szerezni a másik palettát is.

Lora 3 Részes Szemhéjfesték

Lora 3 Részes Szemhéjfesték
2015. április 11.

Ajándékba kaptam a képen látható palettát. Nekem bevált. Igaz kicsit porzik, de attól jól lehet vele dolgozni. Ár-érték arányban megfelelő.