mellcsiii

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2019. április 21.

Valószínűleg többször is megszagoltam a teszterről ezt az illatot a DM-ekben, Rossmannokban (főleg Glamour napokon:D), de sosem fogott meg. Aztán most is ráfújtam a kezemre, de még egy ideig ott maradtam és a pénztárnál csapott meg az illata. Mindvégig csak az alkoholt éreztem eddig, ahogy a teszterek nem a legjobb minőségűek az üzletekben... de így, hogy hagytam időt neki, rájöttem, hogy eszméletlen jó az illata. Nagyon örülök neki, mert így a Black Oplium Floral Shock-ját cseréli, így a pénztárcám is fellélegzik kicsit :D
Egyébként tényleg egy édes, de nem túl tömény, finoman púderes illatról van szól, ami ráadásul elég tartós is - nekem az egész napot kibírja :)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Az eladó lány nagyon kedvesen segített és a Faux árnyalatot ajánlotta nude, mindennapi színnek. Magamtól sosem vettem volna meg, de annyira nem bírtam választani, hogy már inkább elraktam gyorsan a kosárba, hogy lesz ami lesz. Hát... hogy én mekkorát tévedtem. Azóta minden nap ez volt rajtam - igaz, legtöbbször kicsit tompítottam a színt az ujjaimmal , de maga a rúzs állaga, a tartóssága, az, hogy mennyire kényelmes viselni... Hiába mondják mostanában, hogy bárki csinál olcsóbban rúzs, szerintem ez bőven megéri az árát... (próbáltam már estee laudert, chanelt, cliniquet stb, de ez bőven jobb tőlük).
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

MAC Boom Boom Bloom Cherry Blossom Prep + Prime Fix+

MAC Boom Boom Bloom Cherry Blossom Prep + Prime Fix+
2019. március 15.

Na ennek valami elképesztően finom az illata! Jó lenne, ha nem maradna limitált kiadás. Oh és a csomagolás is nagyon nagyon szép, jól mutat a sminkes polcomon :)
Amit észrevettem, hogy az eredeti verzióhoz képest ez sokkal finomabb permetet fúj, és így nem is kelt annyira vizes hatást, mint a többi. Én speciel emiatt többet is használok belőle. Ez jó is / rossz is, egyéni preferencia kérdése, én nem vonok le pontot miatta.

MAC Coconut Prep+Prime Fix+

MAC Coconut Prep+Prime Fix+
2019. március 15.

Annyira nincs átütő kókusz illata, de kellemes. Kicsit nagyobb cseppeket fújt, mint a sima verzió, ezt nem értem miért, de végülis nem zavart, hiszek nem tette tönkre a sminkemet. Legközelebb nem veszem újra, de nem rossz termék, csak majd kipróbálom a többi illatot.

MAC Hyper Real Glow Palette

MAC Hyper Real Glow Palette
2019. március 15.

Flash + Awe tulaj itt is. Egy hete vettem a douglasben, kihasználtam a 20%-os kedvezményüket. Amikor kipróbáltam az arcomon egyszerűen nem hittem a szememnek. Tökéletesen az a fajta highlighter, amit már egy ideje kerestem: azt a tipikus, mintha nedves lenne az arcod hatást lehet vele elérni - de persze túlzásba is lehet esni. Nem glitteres, simán csak fényes. Azóta nem bírok leszakadni róla, és van hogy simán alapozó nélkül is használom. Világos bőrhöz jól passzol a legvilágosabb árnyalat, én mostanában voltam párszor szolizni így a középső is megfelelő. A legutolsót bőrön még nem próbáltam, azt vettem észre, hogy hozzá még kicsit barnulni kell. Nekem így abszolút megérte, 3 minőségi highlighterem van 12000 ftért, de az eredeti árából kiindulva is darabja 5000-re jön ki, ami messze elmaradt egyébként a high end daraboktól, mégis hozza a minőségét.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. március 15.

Legjobb! Tökéletesen teszi a dolgát, a fehér elszneződés kifésülhető még fekete hajból is. 3 napot elvagyok simán úgy, hogy egyébként lassan naponta kéne mosni a hajam. Visszafogott, friss az illata, nem viszket tőle a fejbőröm rendszeres használat után sem. Simán megéri az árát, heti kétszeri használattal 2-3 hónapig elég.

Colab Trockenshampoo Active

Colab Trockenshampoo Active
2019. március 15.

Megláttam a mülletben ackiósan, gondoltam kipróbálom - így épp olcsóbb volt, mint a batiste, de egyébként egy árban vannak.
Hát ez fényévekkel rosszabb, mint a batiste... semmit nem csinál, kicsit nedves érzetű valamit fúj... 0 csillagot kapna, ha lehetne

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
2018. június 11.

Elcsábultam egyre, amikor 40% kedvezménnyel lehetett kapni a Douglasban. A Mischievous Rose árnyalatot választottam, hogy a mindennapokban tudjam használni. Hát, azt kell, hogy mondjam, hogy ég és föld a különbség egy átlagos nude rúzs és eközött... Nagyon jó az állaga, krémes, kellemes viselet. A szín tökéletes a mindennapokra, nagyon szépen passzol a bőrömhöz. Annak ellenére, hogy krémes és fényesebb formula, nagyon tartós, a nap közepéig ki szokott tartani úgy, hogy ne kelljen frissíteni. Az egyedüli problémám, hogy viszonylag gyorsan fogy, de ez nem gátol meg majd abban, hogy vegyek még más színben is. :)

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2018. június 11.

Rosszat nem tudok róla mondani, könnyű dolgozni vele, szép lesz az eredmény, ráadásul egész nap tart is még a legnagyobb melegben is. Megéri az árát.

MakeUp Revolution Liquid Highlighter

MakeUp Revolution Liquid Highlighter
2018. június 11.

Bronze gold árnyalatban van meg... hát nem lett a kedvencem. Nem rossz, de borzasztó csillámos... és elég nagy méretűek vannak benne. Jobban szeretném ha metálos fénye lenne inkább... így olyan.. .semmilyen, nincs kedvem használni... De ez nyilván ízlés kérdése.