Melpa

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Hindash Beautopsy Palette

Hindash Beautopsy Palette
2022. február 14.

Ezt még nem értékelte senki? Csodás paletta,nagyon nagyon különleges az egész koncepció es természetesen a beltartalom is. A hatalmas pan-ekbe kőkeményre preselt tiszta pigmentek. Keménysége ellenére nagyon könnyen felviszi az ecset,cserébe nem porol. A színátmenetes preselesnek köszönhetően egy pan-ből legalabb 6-7 arnyalatot lehet kinyerni. Univerzális paletta,az egész arcot el lehet készíteni, kontúrral es highlighttal együtt.. Annak ellenére,hogy matt, a smink nem.poros vele es a feher szinnel még highlight is elérhető erdekes modon. Nyilvan nem a csillogás,hanem az arc magasabb pontjainak kiemelese. Nekem nagyon bejott, a matt színekkel kapcsolatos minden averziomat felülírta, mert a színek eldolgozasa is gyerekjáték,semmi porolas,semmi foltosság. Egyszerűen elkepeszto, izgatottan varom az új palettát, amint most jelentett be Hindash.

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. október 20.
(!)

Jó pár hete kaptam itt a kremmanian tesztelésre, amit ezúton is nagyon köszönök! Egy teljes üveggel kaptam, amit el is használtam, ezért írok csak most róla.
A csomagolása szuper, könnyen kezelhető, jól adagolható, és nálam ez a kék üvegcse Vichy dizájn eleve szerelem.
Ami a beltartalmát illeti : imádja a bőröm, beszippantja seperc alatt. Nem vesznek össze a rutinom egyéb kencéivel, tonikjaival, szérumjaival, esszenciáival, kremjeivel meg semmivel 😊
Kipróbáltam magaban is, még úgy is nagyon jól hidratál. Tele van jó cuccokkal, a bőrünk meghálálja. Senki ne várjon tőle, olyasmit, hogy eltűnnek a ráncok, hisz azon max a retinolok segítenek (de azok is csak keveset es csak hosszú távon), azonban a jövőre nézve nagyon hasznos a kis bőrünknek az effajta gondoskodás! Siman felveszi a versenyt a horror drága szerumokkal, ajánlom mindenkinek! Én biztosan fogok venni ismét.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor
2021. július 6.

jöttem felpontozni ezt az epilátort.
Én ugyan egy fejet sem használok hozzá, így nekem az alapmodell elég lett volna, de amikor vettem, pont 5 éve, akkor úgy emlékszem, ebből a kerámia szélesített fejesből ez volt csak. Akkor is 35 ezer Ft körül volt, amit borzasztóan sokalltam/sokallok, főleg, hogy én nem veszem hasznát a plusz fejeknek.
Nekem nagyon jól leszedi a szőrt, az akksija is jól bírja még mindig. Vlamiért már eléggé nyekereg (vagy csikorog, nem is tudom hogyan fogalmazzak), ezért tavaly vettem egy fémtárcsás philipset. Hát azóta is inkább ehhez nyúlok, ezerszer jobb még így is, hogy már ilyenn kehes. A fémtárcsás konkrétam 10 lehúzással is otthagy mindent (pedig nem vagyok egy yeti, szerintem epilátor-kompatibilis a szőrzetem maximálisan). A hangja sokkal halkabb, mint az eddigieké, még így is, hogy ilyen köhögős lett.
Szóval minden használatkor reménykedem, hogy még ne adja meg magát, mert eddig ez a legjobb gépem, minden területet ezzel kezelek, és tökély. Ha csak 5 évet is bírt ki, évente 7ezer Ft, ami egy láb, kar és jóindulattal intimgyanta ára, szóval megérte, inkább csak amiatt bánkódnék, hogy egy újabb felesleges elektronikai hulladék keletkezne.
Ha újraveszem, akkor az alapmodellt fogom venni, minél kevesebb fejjel.

Tom Ford Costa Azzurra (2021)

Tom Ford Costa Azzurra (2021)
2021. július 6.

Nekem ez a Costa Azzurra vonal nagyon bejött. Kicsit pasis, annyira aquás már, de imádom. Férfiaknak alanyi jogon juttatnék belőle, mert olyan jó, friss, vagány. De magamon is imádom és szerintem nőknek is nagyon jól áll. Az előző costa azzurákat is nagyon szeretem, de ez most a nagy kedvenc. Talán tartósabb is, mint az elődei (legalábbis rajtam). Ha lehetne, külön pluszpont járna az üvegért, mert valami csodásan kifinomult, nehéz fém kupakkal. Kívül, belül csodás, nagyon szeretem.

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra
2021. július 6.

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra. Tubusos ápoló nálam egyenlő azzal, hogy tuti túl híg és semmilyen az én széjjelgyötört szőkített hajamra. Általában a masszív, vajszerű maszkokkal tudok csak valami hatást elérni. De ez a cucc csodás. Valóban kicsit híg, kb mint egy mezei balzsam. Viszont már a felvitelkor azonnal tiszta selymes a haj tőle, és ki is gubancolódik rögtön. Nem lila színű, tehát ez szerintem pl a sárgulás ellen nem hat, arra pigmenttartalmú cucc kell (pl lila samponok). Nagyon tetszik, újraveszem, az tuti!

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder
2021. július 6.

Nagyon szeretem ezt a púdert. A tégelyben hófehér, meg kiszórva is, de arcon nem világosít szerintem. A legfinomabb por a high end púdereim közül (Chanel libre, Hourglass, Laura Mercier, Shiseido, YSL souffle d'eclat). A finomsága és gondolom az összetevők miatt csodásan selymes lesz a bőr tőle, szinte sikamlós (természetesen fényesség nélkül). Nem mattít múmiára, de minden fölösleges fényesedést elfed. Órákkal később is selyem tapintású a bőröm. Nekem utazó méretben van, ami rengeteg ideig elég lesz szerintem. Amit nem annyira szeretek benne, hogy orrán száján jön a dobozból, amikor letekerem a tetejét, így nehéz nekem vele dolgozni, de lusta vagyok kikísérletezni az optimális módszert. De még ennek ellenére is nagyon szeretem, biztosan toplistás must have. A színezett verzióra is nagyon fáj a fogam ezek után :)

Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+

Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+

Szuper cucc!
Abszolút hozza, amit ígér, lerobbanthatatlan, nem lehet leizzadni sem (500 fokban 1 órás futás után se kezdett mozdulni).
Annak ellenére, hogy szinte folyós, nagyon fed. Így mivel csak 3 szín létezik, berendeltem 2-t, és azokból kotyvasztom az árnyalatot. Az egyedüli kétségem az, hogy mivel nagyon fed, nagyon kevés kell belőle, így viszont az ajánlott teáskanálnyi mennyiség töredéke kerül a bőrre, így nem tudom, a védelem megfelelő-e. Azzal trükközöm, hogy fényvédős arckrémet kenek alá. Emiatt viszont nem vonok le, mert brutál jó termék, és néha egész baráti áron kapható.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam
2021. június 25.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, annak ellenére,hogy van ami elle szól.
Contra:
illatosított(nalam sajnos ez pro érv is,mert szuper az illata es en nagyon imadom az illatos cuccokat,pedig tudom,h nem kellene).
Ra van irva, hogy a szemkornyeket ki kel hagyni. Ez elég béna, mert az ember szereti az ilyesmit egy termékkel letudni. Persze lustasagbol a szememre is hasznlom, tényleg csíp is, es gondolom nem is tesz jót.

Pro érvek :
Szuperül tisztít
Nagyon nagyon jó állaga van (mint pl a foreo vagy a clinique habzo lemosojanak)
Szuper illata van (ez egyben persze contra érv is)
Nagyon kiadós,keves kell belőle

Akarmennyire is szuper cucc ,két csillagot levonok amiatt, hogy szemre nem használható.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Memory Shape Gel in Lotion

Lancôme Rénergie Multi-Lift Memory Shape Gel in Lotion
2021. április 15.

Nem tudok ezzel a termékkel mit kezdeni. Ahhoz kevés, hogy önmagában használjam és nekem borzasztóan ragad is a bőröm utána. Pedig kb mindent el szokott nyelni, de ettől nagyon ragad. Erre rákenni se szeretek semmit, mert még jobban ragadok akkor. A foreo bear-hez használom el, mint vezető gélt, remélem a hatóanyag legalább bejut a bőrbe, de utána kénytelen vagyok lemosni, annyira ragad a fejem tőle, még másnap is. Az illata - lancomehoz hven - csodás (tudom, tudom, az illatanyag nem haver, de én imádom ennek is az illatát)

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Beauty Essence

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Beauty Essence
2021. április 15.

Ajándékba kaptam egyet és nagyon nagyon tetszik. Tény, hogy önmagában kevés, mert szinte vizes gél, de azonnal beszívódik, semmi ragacs nem marad utána. A bőröm csak úgy benyei, amit rákenek és ezt nagyon szeretem. Az illata is szuper, bár tudom, hogy az illatanyag nem a barátunk, én mégis imádom a hydra zen vonal illatait