Memi1001

Regisztráció dátuma: 2019. május 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Clean + Care Elektromos Arctisztító Kefe (régi)

Isana Clean + Care Elektromos Arctisztító Kefe (régi)
2019. július 8.

Sokat olvastam róla mielőtt beadtam a derekam és megvettem. Nem az ára miatt, csak nem akartam újjabb porfogót. Eddig 1x használtam, az érzékeny bőrre való kefével. Nagyon puha lett tőle az arcom, felfrissített, jol esett az arcomnak :) egyenlőre nem bántam meg, de még tesztelgetem :)

Balea Icy Cocos Maske

Balea Icy Cocos Maske
2019. július 5.

Nem volt rá szükségem, az ára (150ft) és a csonagolás miatt vettem meg. Egyszer használtam, nekem is beszívta a bőröm, de nedves törlőkendővel és micellás vizzel is áttöröltem az arcom. Nekem tetszett, felfrissítette a bőröm, nem okozott pattanást sem. Nem a legjobb de ennyi pénzért nagyon jó kis maszk.

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray
2019. május 28.

Hát én sem tapasztaltam igazából különbséget használattal/használat nélkül. Elfújkálom de nem veszem újra.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2019. május 28.

Kupon napon vettem féláron, azóta teljesen odáig vagyok érte. Sikerült az én bőrömhöz illőt kiválasztani. A strapát is bírja pedig cukrászként dolgozom. Szeretem :)

Essence Coverstick Korrektor

Essence Coverstick Korrektor
2019. május 28.

Nekem tetszik, bár jobban szeretem a folyékony korrektorokat. Az én bőrszínemhez tökéletesen passzol, szépen is fed. Nem tudom hogy újra veszem-e de klassz kis korrektor.

Sun Ozon Aprésspray Aloe Vera Transparent

Sun Ozon Aprésspray Aloe Vera Transparent
2019. május 28.

Én imádom. Szuper cucc napégésre.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. május 25.

Én szeretem. Használat után tisztának érzem az arcom. Kupon napokon szoktam beszerezni így az ára is baráti. :)

Balea Do What You Love Tusfürdő

Balea Do What You Love Tusfürdő
2019. május 22.

Imádom az illatát :) Nincs érzékeny bőrőm semmi sem szárítja, így ez sem :) Olcsó is :)

L'Oreal Paris Bonjour Nudista Skin Tint

L'Oreal Paris Bonjour Nudista Skin Tint
2019. május 22.

Juj ez nagyon rossz. :( Féláron sem éri meg. Próbáltam mindennel mindenhogy de borzalmas. Semmi fedés és darabokban jön le az arcomról nagyon csúnya. Mellé borzasztó drága volt még így is. Csalódás!

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. május 22.

Szépen elfedi a bőrhibákat, szeretem használni :)