Mentacska

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dabur Amla Gold Hajkondícionáló Olaj

Dabur Amla Gold Hajkondícionáló Olaj
2016. április 20.

Igazi csodaszer! A szőke, 15 éves barbie baba hajra emlékeztető tincseimet újraélesztette. Én nem alszok benne, van hogy csak fél órát tudom a hajamon hagyni, de így is hatásos. Én az illatát szeretem, viszont egészségesebb hajúaknak lehet zsírosít, de az én hajam annyira száraz, hogy ünnepelni kell amikor esetleg bezsírosodik. Csak ajánlani tudom!!!!!!!!

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre
2016. április 18.

Felkenés után hosszú ideig marta az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm, így nem haragszom rá annyira...

Chanel N°5

Chanel N°5
2016. április 15.

Olvasgatom sokszor ezt a kor vitát, most akkor hány éveseknek is való ez a parfüm... A 20as éveim elején járok, és imádom. Nyilván nem minden nap használom, de sokszor szükségem van rá. Ízlések és pofonok tudom, ismerem a klisét, de ehhez meg kell érni, aki lenagyizza egyszer ezt a parfümöt, lehet évek múlva megérzi benne majd magát. Megéri vele megbarátkozni, ez az illat sok mindent adhat egy nőnek. :)

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2016. április 15.

6 éve találkoztam vele először. Az első illat amire aztmondtam igen, ez vagyok én. Addig nemtudtam mire képes egy parfüm. Azóta semtudok nélküle lenni, igaz a chance edp testvére nélkül sem, de az nekem alkalmi kategória... Ez viszont számomra bármikor, bárhová... Egy drága tökéletesség, ami megéri a pénzét, sok örömet tud okozni, ha gazdájára talál!!

Chanel Chance EDP

Chanel Chance EDP
2016. április 15.

Nem tudom, hogy tudnám ezt elmondani. Talán úgy, hogy ez az illat az én önbizalmam. 4 éve minden megmérettetésemen ez az illat segített át, vizsga vizsga hátán, meg miegymás... Ez az okos, bátor, határozott , céltudatos illatom. Elnézést, ez több mint illat, ez egy érzés. Tökéletes

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2016. április 6.

Nagyon szeretem, a hajam egyik nagy megmentője. Szárazon is felviszem a hajamra mosás előtt, teljesen kezelhető puha, lehetőségekhez mérten egészségesebb kinézetű és tapintású hajat kapok. Szőke festett lányoknak nagyon tudom ajánlani. Az illata is finom, ár-érték aránya verhetetlen.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. április 6.

Az illatától nem vagyok elájulva, de nem is ez a cél, a valós dolgában verhetetlen. A legrosszabb téli napon, a vérzősre száradt cserepes számat rendbe teszi, még ha mosolyogni is fáj már. Ha valaki igazi ajakbalzsamot keres, nem pedig táskában jól mutató, illatozó cuki valamit, akkor itt van ... :)

Parodontax Extra Fresh Fogkrém

Parodontax Extra Fresh Fogkrém
2016. április 6.

Fogászatot tanultam, így sokszor kezembe került rengeteg ilyen kis minta. Először pocsék íze volt, de egy idő után megszoktam. Tökéletesen eltávolítja a plakkot a fogakról. Ami szerintem még fontosabb, az ínyvérzést tényleg képes orvosolni. Nem véletlenül ajánlják annyi rendelőben a pácienseknek!! :)

Ziaja Krémtusfürdő Kasmír Kivonattal

Ziaja Krémtusfürdő Kasmír Kivonattal
2016. április 6.

Aki tartós, parfüm hatású tusfürdőre vágyik, annak nagyon ajánlom. Én nagyon szerettem, mint az összes ziaját, erős illatától függetlenül az allergiára hajlamos bőrömnek semmi baja nem volt ettől sem. :)

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő
2016. április 6.

Mint a többi ziaja, ez is a kedvencem, alapból elfogult vagyok a márkával. Viszont ez valóban jobban hidratálja a száraz bőröm, mint a többi testvére. Az illatáról ne is beszéljünk, imádom. Nálam a fürdés rituálé, nagyon jól esik a nap végét ezzel zárni. :)