mercica

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Levendula Illóolaj

Manna Levendula Illóolaj
2021. május 30.

Isteni, megunhatatlan illat, több mindenben kísérletezem vele. Van hogy samponba csepegtetem, házi kézkrémbe is használtam már, de párologtatásra sem utolsó.

Manna Teafa Illóolaj - 100% Tisztaságú Hígítatlan

Manna Teafa Illóolaj - 100% Tisztaságú Hígítatlan
2021. május 30.

Szeretem hogy tiszta, természetes illata van, de nekem a teafa mindig kicsit pinceszagú. Ettől persze el tudok vonatkoztatni. Hatása miatt szívesen használom akár házi testradírban, illetve méregtelenítő zöldagyagpakolás részeként, mostanság pedig elkezdtem a samponomba csepegtetni belőle. Még biztosan sokféleképp kipróbálom.

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2021. május 30.

Régen kemény sörtéjű keféket használtam, aztán jött a párom és azt mondta, kínzom vele a fogaimat, váltsak puhábbra... :D
Kipróbáltam amit ő használ, azt is megszerettem, majd ráleltem a Curaprox márkára, abból is erre a legpuhábbra és azóta is hű vagyok hozzá. Már nem bírok elviselni keményebb sörtéjű fogkefét...
Egyszerűen érezhető, mennyire jól tisztít, nem áll bele az ínyembe, jó a fogása, szeretem a színeit.
A családom 1-2 hónap alatt elnyűvi a sörtéket, de nekem a 3 hónapos ajánlott használati időszak végére is kb hibátlan az állapota, pedig esküszöm használom.
Drágának drága ha az egyszerű, kemény kefékhez mérjük az árát és mióta ezt veszem, szerintem közel egy ezressel emelkedett is az ára. De ami jó, az jó...
Triopackban érdemes venni akciós napokon, heteken.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2021. május 29.

Nemrég vettem a második tubust, az első kb. másfél évig volt elég, igaz, nem használom minden nap.
Mattítást ígérő termékekből eddig ez viszi a prímet. Elég egy borsónyi adag a problémás területekre, tényleg szépen mattítja, tisztázza a bőrképet és egyenletes, sima érzetet kölcsönöz.
Eleinte naponta használtam aztán egy idő után kicsit azt éreztem, hogy megszokja a bőröm, így volt hogy szünetet tartottam. Mióta viszont beköszöntött a home office időszak és ritkábban járok el, ritkábban is használom. Akkor viszont néhány órán át csillogásmentes és könnyű érzetű marad a bőröm. Nálam pedig ez a néhány óra is számít, hiszen extra zsíros a T-vonalam. Hogy mennyire pórusösszehúzó, nem tudom pontosan meghatározni, mást is használok mellette ami kezeli a területet, de szerintem hozzátesz. Ráadásul nem érzem hogy szárítana, ami szintén plusz pont.

PocketPop Lena's Marvellous Mango Testpermet

PocketPop Lena's Marvellous Mango Testpermet
2019. május 15.

Megláttam, megszagoltam és jött velem. Nem bántam meg, mindig a táskámban van, kellemes, nyárias illata van. Van, hogy parfüm helyett használom. :)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2019. május 15.

Kicsit drágább lett az elmúlt hónapok során (más dm-es termékkel is ezt láttam, lehet csak én gondolom így?), de még mindig viszi a prímet árban és minőségben is.
Semmi felesleges mű adalékanyag nincs benne, nem irritál, szívesen ápolom vele a bájaimat. Az illata számomra már semleges, de eleinte az oviban is sokat használt hagyományos szappanillatra hasonlított. :D
Barátnőmnek is ajánlottam, aki eddig teljesen elégedett vele és természetesen a családban is mindenki ezt használja.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. május 15.

Ettől az illattól azonnal "jókislány" lettem. Egy barátnőmtől kaptam mintát, és azonnal beleszerettem. Úgyhogy ez az új kedvencem :)

Love2Smile Natúr Golyós Deo - Citromfű Eukaliptusz

Love2Smile Natúr Golyós Deo - Citromfű Eukaliptusz
2019. május 15.

Szeretek natúr dolgokkal kísérletezni és ennél a terméknél minden megfogott. Vegán is, magyar gyártó készíti, gondoltam kipróbálom. Az illatát imádom, maga a dezodor szerintem sokáig elég. Kicsit sok idő mire megszárad, de kibírható, és tapasztalataim szerint nem hagy foltot a ruhán.
Nem bánom, hogy üveg a csomagolása, tényleg érzi az ember, hogy nem egy gagyi műanyag cuccot használ.
Alapvetően izzadósabb vagyok, ezzel a termékkel sem bírok ki egy teljes napot, ha rohangálósabb napom van vagy melegebb az idő, érzem hogy kell némi frissítés, már nem érzem azt a finom illatot. De még mindig inkább bio termékekből teszek fel többet egy nap, mint ártalmas dolgot tartalmazó dezodorból. :)

Irritálni nem szokott, egyszer volt rá példa kb. fél napnyi borotválás után, akkor nagyon csípett, de olyankor kényes is a bőröm, én voltam a meggondolatlan, mert felkentem...De emlékeim szerint epilálás után nem volt ilyen jellegű problémám.
Az ára valóban drágább, mint a leírásban, de nem bántam meg, hogy megvettem. Nem csak ezt a deo-t használom, de ha egyszer elfogy majd, szerintem kipróbálok más illatot is, mindegyik kecsegtető.

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő
2019. május 15.

Kellemes illata van, jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet, nincs telepakolva káros anyagokkal és a textúrája is tökéletes. Kell ennél több? :)

Zewa Protect Kéztörlőkendő

Zewa Protect Kéztörlőkendő