mercica

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

PocketPop Lena's Marvellous Mango Testpermet

PocketPop Lena's Marvellous Mango Testpermet
2019. május 15.

Megláttam, megszagoltam és jött velem. Nem bántam meg, mindig a táskámban van, kellemes, nyárias illata van. Van, hogy parfüm helyett használom. :)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2019. május 15.

Kicsit drágább lett az elmúlt hónapok során (más dm-es termékkel is ezt láttam, lehet csak én gondolom így?), de még mindig viszi a prímet árban és minőségben is.
Semmi felesleges mű adalékanyag nincs benne, nem irritál, szívesen ápolom vele a bájaimat. Az illata számomra már semleges, de eleinte az oviban is sokat használt hagyományos szappanillatra hasonlított. :D
Barátnőmnek is ajánlottam, aki eddig teljesen elégedett vele és természetesen a családban is mindenki ezt használja.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. május 15.

Ettől az illattól azonnal "jókislány" lettem. Egy barátnőmtől kaptam mintát, és azonnal beleszerettem. Úgyhogy ez az új kedvencem :)

Love2Smile Natúr Golyós Deo - Citromfű Eukaliptusz

Love2Smile Natúr Golyós Deo - Citromfű Eukaliptusz
2019. május 15.

Szeretek natúr dolgokkal kísérletezni és ennél a terméknél minden megfogott. Vegán is, magyar gyártó készíti, gondoltam kipróbálom. Az illatát imádom, maga a dezodor szerintem sokáig elég. Kicsit sok idő mire megszárad, de kibírható, és tapasztalataim szerint nem hagy foltot a ruhán.
Nem bánom, hogy üveg a csomagolása, tényleg érzi az ember, hogy nem egy gagyi műanyag cuccot használ.
Alapvetően izzadósabb vagyok, ezzel a termékkel sem bírok ki egy teljes napot, ha rohangálósabb napom van vagy melegebb az idő, érzem hogy kell némi frissítés, már nem érzem azt a finom illatot. De még mindig inkább bio termékekből teszek fel többet egy nap, mint ártalmas dolgot tartalmazó dezodorból. :)

Irritálni nem szokott, egyszer volt rá példa kb. fél napnyi borotválás után, akkor nagyon csípett, de olyankor kényes is a bőröm, én voltam a meggondolatlan, mert felkentem...De emlékeim szerint epilálás után nem volt ilyen jellegű problémám.
Az ára valóban drágább, mint a leírásban, de nem bántam meg, hogy megvettem. Nem csak ezt a deo-t használom, de ha egyszer elfogy majd, szerintem kipróbálok más illatot is, mindegyik kecsegtető.

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő
2019. május 15.

Kellemes illata van, jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet, nincs telepakolva káros anyagokkal és a textúrája is tökéletes. Kell ennél több? :)

Zewa Protect Kéztörlőkendő

Zewa Protect Kéztörlőkendő

Dontodent Utazó Fogkefe

Dontodent Utazó Fogkefe
2019. május 15.

Korábban nagyon szerettem, ideális mérete miatt mindig volt a neszeszeremben. Aztán elkezdtem puhább fogkefét használni és rájöttem, hogy ez nagyon kemény sörtéjű, így megváltam tőle, mert túl érzékenyek már rá a fogaim. :(

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2019. május 12.

Nagyon finom illata van, elég vastag a kendő anyaga és úgy tudom lehúzható. Nekem bejött.

Facelle Intim Törlőkendő

Facelle Intim Törlőkendő
2019. május 12.

A pici változatát használom. Imádom a kiszerelését, pont elfér a neszeszeremben. A parfüm hanyagolható lehetne belőle, de egyébként teszi a dolgát és nem irritál. Néha mondjuk túl nedvesnek érzem a kendőket, de ez megbocsátható. Nagy kiszerelésben egy bio terméket használok, de ha kevés a hely a táskámban, akkor ez a kendő az alapkellék.

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő
2019. május 12.

Több csomaggal is elhasználtam belőle, mert tetszett, hogy nincs telenyomva felesleges és káros összetevőkkel. Nem volt gond az illatával, végezte a dolgát és kellően nedvesek voltak a kendők. Egyszer azonban több ideig nem használtam belőle és iszonyatosan bebüdösödtek és teljesen kiszáradtak a lapok. Azóta sem vettem újra...