merciszb

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2021. május 7.

Nekem nagyon bevállt, imádom a bizsergető érzést a fejbőrömön és már az illatával is megbarátkoztam :)! Lehet sokan furán néznek majd rám, de én a szemöldökömre is használom, mert anno túlszedtem, de ez a cucc szépen vissza is növesztette :) csak ajánlani tudom!

The Ordinary Coverage Foundation

The Ordinary Coverage Foundation

átum: 2017. november 14.
Imádom! Egész nap matt, az 1.0 NS árnyalatot használom, először azt hittem, hogy világos lett, de szépen felvette a bőröm színét 😍 Icipici elég belőle, szépen fed, blenderrel szépen eldolgozható. Elég sok mindent kenek alá, mert kicsit mániákus vagyok 😂 de abszolút ugyanolyan könnyű eldolgozni a sok cuccal alatta! (hidratáló, faggyú termelést szabályozó zselé, primer stb és erre rá az alapozó) Mindenképp újra fogom rendelni 🤗

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. november 14.

Utálom, abszolút nem mattít, nem könnyebb eldolgozni felette pl a saját catrice hd liquid coverage alapozóját. El fogom használni, de csak ilyen laza hétvégi rohangálós smink alá🙄

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 14.

Nem rossz, nem rossz, de nekem kicsit túl sűrű és nehéz alapozó... Jól fed, könnyen el lehet dolgozni, szóval alapvetően ár érték arányban megéri 😊

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. november 14.

Nekem abszolút mattította a bőrömet. Alapvetően nincs bőrproblémám, igazából csak zsíros néha az arcbőröm, de ez kontrollálja 😉 csak ajánlani tudom!

e.l.f. Poreless Primer

e.l.f. Poreless Primer
2017. november 14.

Imádom!!! Kevés primer vált be, de ez csodálatos 😍 Iherbről rendeltem és tuti újra fogom rendelni! Szép selymes utána a bőröm, könnyű rá sminkelni és a helyén tartja a sminket 🤗

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick
2017. április 23.

A 410-es árnyalatot vettem meg és azt kell mondjam megérte. Szépen pigmentált erős színe van, egész este/nap tart, nem kenődik, matt és csodás ! :)

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. április 23.

Szép, pigmentált. Az alsó vízvonalamra használom és nem kenődik le.

s-he stylezone Eyeshadow Base Szemhéjalapozó

s-he stylezone Eyeshadow Base Szemhéjalapozó
2017. április 23.

Teljesen jól szuperál! Reggel felteszem alapnak és estig szépen a helyén tart mindent. Ár érték arányban szuperjó!

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2017. április 23.

Tényleg mattít, teszi amit ígér, tartósabb a sminkem, néha egy leheletnyit teszek a szemhéjpúderemre is és a helyén tartja :)