merciszb

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2017. április 4.

Szépen pigmentált, jó színei vannak. Akciósan vettem, megérte teljesen. A barnáit használom legtöbbször, fixáló nélkül is bírja :)

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2017. április 4.

A tartósságával vannak kivetni valóim, de alapvetőleg ár-érték arányban jól szuperál. Smink alap előtte és fixáló utána ajánlott, úgy kibír egy napot :)

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2017. április 4.

Nagyon szép! Tartós, természetes. Én csak ici-picit használok belőle, mert festve van a szemöldököm, de csodás természetes marad utána is !:)

Astor Perfect Stay 24H Oxygen Fresh Korrektor

Astor Perfect Stay 24H Oxygen Fresh Korrektor
2017. április 4.

Akciósan vettem Rossmannban 700 forintért és szerelem lett! Kicsit sokallom a 2000 forintot érte, de nagyon bevállt, szerintem újra fogom venni nem akciósan is :)

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2017. április 4.

Alapvetőleg műszempillám van, csak az alsó pilláimra használom, de szép hosszúak lesznek tőle és nem tapasztja össze őket :) Megéri!

Aden Cosmetics Ecsetes Tus

Aden Cosmetics Ecsetes Tus
2017. április 4.

Ár-érték arányban zseniális! Évek óta használom, egész nap tart, nem kenődik, könnyű használni. A filces verzióját is használom. Újra veszem mindig! :3

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2017. április 4.

Évek óta az Opal Rose árnyalatot használom és csodás. Nem is látszik az arcomon, ha felrakom, csak a bőrhibákat takarja és lemattít. Rossmann-ban akciós volt, gyorsan vettem is 2őt. Imádom <3

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2017. április 4.

Imádom! Nagyon sokáig elég, anno amikor elmentem egy nagyon rossz pilláshoz, az össze pillám kihullott! Ez a csodaszer a Lash Booster szérummal együtt visszanövesztette röpke 2 hét alatt a pilláimat. Ma már jó pilláshoz járok, de ezt a spirált és a szérumot használom és mindig megjegyzi a pillásom, hogy milyen sok sok és hosszú saját pillám van :3

Alverde Lash Booster

Alverde Lash Booster
2017. április 4.

Imádom! Nagyon sokáig elég, anno amikor elmentem egy nagyon rossz pilláshoz, az össze pillám kihullott! Ez a csodaszer az Over Night Coffein Serum spirállal együtt visszanövesztette röpke 2 hét alatt a pilláimat. Ma már jó pilláshoz járok, de ezt a szérumot használom és mindig megjegyzi a pillásom, hogy milyen sok sok és hosszú saját pillám van :3

Garnier Nēo Shower Clean Izzadásgátló Dezodor

Garnier Nēo Shower Clean Izzadásgátló Dezodor
2017. április 4.

Kellemes használni, nem erős az illata, nem érzem egész nap (engem kifejezetten zavar az agyon parfümözött, erős illatú dezodor, arra, hogy illatozzak, ott van a parfüm és nem szeretném mindkettőt érezni egész nap magamon). Nem vagyok tőle büdi, nem szárít, mindenképp újra veszem :)