merciszb

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: -

aussie Miracle Recharge Moisture Spray

aussie Miracle Recharge Moisture Spray
2017. április 4.

Nem működött, nem veszem többet. Szárazabbnak és sprődebbnek éreztem a hajamat minden használat után :(

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2017. április 4.

Szinte 1 az 1ben ugyanaz van benne, mint a Brushing Express olajban csak 2x annyiért és negyed akkora adagért :D Impulzív vásárlás volt, de never again! :D

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2017. április 4.

Mindenképpen újra fogom venni! Mindennap használtam eddig, most már a The Ordinary High-Advanced Silicone Primer-ével felvátva használom (ha nagyon mattítani akarok, akkor, először Ordinary és ráküldöm még a Garniert is :D ). Egész napra lemattít, kellemes, selymes lesz a bőröm, egyáltalán nem zsírosít és nem zárja el a pórusokat, imádom <3

Garnier Mineral Action Control Deo Spray

Garnier Mineral Action Control Deo Spray
2017. április 4.

Imádom! Finom illata van, nem izzadok ha használom, bár alapból sem vagyok izzadós típus, de ezt kifejezetten jó használni <3

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2017. április 4.

Régen használtam, de halottnak a csók. :D Ráadásul undorító erős alapozó színei vannak és iszonyatosan elütött az arcomtól. Soha többé nem vennék, semmit sem ér.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal
2017. április 4.

A szememre vettem sminket lemosni, arra tökéletes. Az arcomra nem használom, mert néhol zsíros a bőröm és annak sajnos nem tesz jót, de nem az ő hibája mivel száraz bőrre van, ezért jár az 5* :)

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2017. április 4.

Imádom! Szépen letisztítja a sminkmaradékot a bőrömről, ami sminklemosás után marad és szépen rendben tartja az arcomat. Néha sminkelés előtt is áttörlöm vele az arcom, szépen leszedi a felesleges zsírosodást.

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2017. április 4.

Minden nap használom, hajvasalás előtt, után, hajmosás után még nedves hajra, de nem igazán tapasztaltam egetrengető változást. Igazából szinten tartja a hajamat, addig veszem, amíg nem találom meg a tökéleteset.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2017. április 4.

Akciósan vettem meg és így azt kell mondjam nem bántam meg. Én imádom az illatát és utána elég sokáig megmarad a hajamon. Nem tudom ettől vagy a Kallos balzsamtól vagy a kettő kombójától finom, puha utána a hajam, de szerintem ki fogom próbálni majd a balzsamjával együtt is.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2017. április 4.

Kb 3 hete használom ezt a terméket és zseniális! Kicsi a tubus, de ez ne tévesszen meg senkit! Nagyon nagyon pici mennyiség elég az egész arcomra és szinte egész napra lemattítja! Iszonyat kellemes érzés felkenni az arca, én primerként használom és nagyon könnyű rá sminkelni. Picit sűrűnek és soknak tűnt először a krém, de imádja a bőröm. Iszonyat puha lesz tőle, ha nem sminkelnék, hidratálónak is mindenféleképp használnám. Miután felkenem, hagy egy kicsi olyan érzést, mintha felpumpálná az arcomat élettel. Imádom!