meridaa

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2022. január 22.

Égési sebre vettem, miután már nem volt rajtam nyílt, hólyagos seb, elkezdem evvel kenni naponta többször, nagyon szépen gyógyul(t), most egy sima, fehér (mivel másodfokú égés) és szép bőrfelületem van.
A pozitív kommentek miatt megpróbáltam az arcbőrömön is, mivel mindig is problémás, érzékeny bőröm volt... nost brutálisan kicsapta a homlokam, szám felett, szemem alatt, apró "bőr színű, darás" lett, rá gyanakszom, hogy sajnos ő okozta, így az arcomra egyenlőre nem is fogom felkenni.

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner
2021. június 5.

Hosszabb használat után azt tapasztaltam, kevesebb miteszer volt az orromon, az elhalt hámsejteknek kevés. Sajnos most kiütések (piralis dermatitis) lettek az államon, szerintem nem ő a ludas, de most hanyagolom őt is a polcon.

Neo Nature Cosmetics Calming Day Deep Hydration Face Cream

Neo Nature Cosmetics Calming Day Deep Hydration Face Cream
2021. június 5.

Szuper hidratáló krém, már egy régebbi és egy új dobozt is elhasználtam/tunk, párommal együtt. Hamar beszívódik, inkább mattító hatású, a száraz bőrömön sokat segített, valamint a rendszeres használat alatt a gyulladt pattikon is segít.

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk
2017. szeptember 11.

Nekem nagy csalódás eddig, sajnos...pedig nekem még nem volt gél lakk, ami lejött volna a körmömről, igaz, eddig nem is magamnak készítettem el. Első próbálkozásom a Nude készletből a rózsaszín: eldolgozhatatlan, egy nap után le tudtam szedni a körmeimről. Így próbálkoztam a kezdőkészletben lévő élénk pink színűvel, hát sokkal szebb lett az eredmény, 2 rétegben vittem fel, de sajnos pár nap után szintén pár helyen megadta magát. Még nem adom fel, de azért elég szomorú vagyok, sokat költöttem a Nude színekre, hogy kidobjam...

Nővérem is kipróbálta, ugyanúgy járt mint én, teljesen lepattog és leszedhető a lakk a körömről... Senkinek nem ajánlom!!!!!

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2016. november 15.

Első (nem folyékony!!) matt rúzsom. (sötét őszies lilás szín van meg *.*) Nagyon szép matt színei vannak, könnyen kenhető és elég tartós, azt kell hogy mondjam, túlszárnyalta az eddigi matt folyékony rúzsaim teljesítményét.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2016. november 15.

Nagyon széép, tényleg matt hatású, könnyen felvihető. (010-es púderes rózsaszín árnyalatot vásároltam meg.)

AOK First Beauty Mattító Púder Agyag&E Vitamin

AOK First Beauty Mattító Púder Agyag&E Vitamin
2016. november 15.

Leárazva vettem meg, jó kis púdernek bizonyult, a picit fénylő BB krémem fölé használva tartós és természetes lett az eredmény.
Nyáron szuper volt, de a szín lehetne világosabb, mert most, hogy még szolizni sem járok, túlzottan sötét az én bőrszínemhez.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2016. november 15.

Meglepett ez a sok negatív vélemény. Nekem ez a 4. próbálkozásom BB krém terén (Garnier,Nivea,Helia D egyiket se venném újra...), ez az egy aminél most gondolkodom, hogy újra veszem ,de azért olvasgatom a többi után is, hátha van ami ennél is jobb fedésű, még nem döntöttem.

Update: Mivel nem találkoztam tetszetősebb drogériás BB-vel, újra szerettem volna venni, de már sehol sem találtam.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. november 15.

Sokáig kitartott a L'oreal True Match alapozóm, amit szerettem, nem tudtam újra vásárolni külföldön.( Skin perfection BB krémjét sem, amit szintén sajnálok.)
Így a L'oreal alapozókban bízva esett erre a választásom. Sajnáltam, hogy nem pumpás kiszerelés, de a világos bőrömhöz ez az alapozó passzolt a legjobban (Natural Rose).
Kibontás után megörültem, hogy nem sima kis krém tubus a vége, hanem hosszabb, így sokkal praktikusabb a használata.
Pár nap használat után: Valóban ahogy írtátok többen is, hamar szárad. (gondolom ennek köszönheti a matt hatását) Sminkecsettel szépen el lehet dolgozni, viszont azt vettem észre, hogy több mennyiséget elnyomok belőle a megszokotthoz képest, mert erős a fedése (ez is áll a tubus hátulján), és az egyenletes fedés miatt kell belőle elegendő mindenhová. Nekem szárazabb bőröm van, szerintem picit szárít, inkább zsírosabb bőrűeknek vagy nyáron izzadósabb napokra jobban működhet.

Herbária Körömvirág Krém (régi)

Herbária Körömvirág Krém (régi)
2016. október 9.

Próbálgattam a körömvirágos termékeket, egyszer erre esett a választásom, azóta megint újra vettem. Én úgy vettem észre, hogy rendszeres kenegetéssel bizony szépen leviszi a pirosságot, vagy gyulladt foltokat az arcomról, valamint simább lesz tőle. Érdemesebb inkább éjszaka lefekvés előtt használni, bár a legtöbb körömvirágos krémhez ez egy valóban könnyű kis krém.