MeridaMD

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe
2019. április 26.

Derékig érő göndör hajam van, úgyhogy a vésülködés mindig kínszenvedés volt, de ezzel fele annyi szenvedéssel, fele annyi idő alatt végzek.
Sokkal alaposabb és fájdalommentesebb, mint bármelyik eddig fésűim. Mivel egyáltalán nem bontja szekciókra a hajamat, szebben eloszlatja a balzsamot, és száradás után göndörebb lesz, mint valaha :)

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2019. április 6.

Több hónapja használom, nagyon imádom! Nem lesz tőle matt az arc, mint egy matt alapozótól, de nem csillog, mint a többi fényvédőtől, ami szerintem ebben a kategóriában már mattnak számít. A felkenés után pár perccel nem is látszik, hogy bármi lenne az arcomon.
Ha egyszerre az egész arcot beteríti vele az ember, hogy majd a végén eloszlatja az egészet, akkor nem lehet szépen eldolgozni, mert nekiáll megszáradni. Részletekben felkenve és eldolgozva viszont nekem a legjobb fényvédőm, ami eddig volt... Csak rendesen kell felkenni, és akkor teszi a dolgát.

Syoss Curls & Waves Kétfunkciós Krém Hajpakolás

Syoss Curls & Waves Kétfunkciós Krém Hajpakolás
2019. március 6.

Hajmosás után használtam, és tényleg göndörebb lett a hajam, de egyrészt életemben először nem a szárazság, hanem a zsírosodás volt a probléma, másrészt olyan göndör lettem, mint Zámbó Jimmy, ami nem volt a célom. Olyan, mintha egy hajzselét kevertek volna egy balzsammal. Azt, hogy a gubancokon segítene, nem vettem észre. Leárazva vettem, elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. március 6.

Göndör hajra egy csodaszer :) Sokkal kifésülhetőbb, puha és selymes haj - mivel göndör, egyáltalán nem zsírosítja. Vagy száz hajpakolást kipróbáltam ezelőtt, meg sem közelítették. Külön plussz pont, hogy eddig az egyetlen pakolás ami a CG módszerbe passzol és drogériás. Mióta azt követem, rémálom a vásárlás, de megéri. Leárazva szoktam venni, és a egy-két hónapig azért kitart egy tégely.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. január 23.

Elég érzékeny a bőröm, de ha semmi más, ez mindig megnyugtatja, hidratálja, sosem okozz pattanást vagy miteszert - a legtöbb krémmel ellentétben. Meglepő az összetevők alapján, dehát ez van :)

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2019. január 22.

Örök kedvenc, eddig semmit nem találtam ami csak megközelítené. Kisebb sebekre is használom, előbb begyógyulnak és kevésbé fájnak ^^ (vágás, égés...)
Én rendelni szoktam, de kisebb patikákban, "gyógyboltokban" is lehet kapni, szerintem nem nehéz beszerezni - de lehet, hogy csak jó helyeken kerestem :)

Nivea Express Hydration Primer

Nivea Express Hydration Primer
2019. január 13.

Száraz bőrre közepesen hidratál, de cserébe az zsíros bőrön sem ront :) Smink alá tökéletes, kellemes állag, gyorsan beszívódik - ami a reggeli rohanásban elég mérvadó tud lenni. Újra fogom venni.

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. január 13.

Klasszikus, olcsó, sokáig kitart és jól hidratál. Télen nagyon jó az ekczémás, hideg allergiás bőrömre.

Avon Eve Confidence Testápoló

Avon Eve Confidence Testápoló
2019. január 13.

Az illatát imádom, a hidratálás messze nem elég egy száraz bőrre, de ajándékba kaptam a parfümje mellé, így nem panaszkodom :)

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2019. január 13.

Kellemes illatú, közepesen tartós, főleg ruhán vagy hajon :)