Meridon8

Regisztráció dátuma: 2018. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Alpha for Her

Avon Alpha for Her
2018. október 6.

Nagyon tetszik az illata, a mínusz egy csillag az azért van, mert sajnos nem túl tartós, az AVON többi illatától eltérően.

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2018. október 6.

Sajnos nem tudom jó szívvel ajánlani, nagyon sokat kell belőle használni, hogy működjön. Az illata se finom, és nem túl hatásos, egy-két óra múlva már nincs semmi eredménye. :(

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2018. április 18.

Ez a kedvenc tusfürdőm, nagyon jó, az illata intenzív megmarad fürdés után is, nem szárítja a bőrt. Csak ajánlani tudom annak aki szereti a kicsit töményebb illatokat.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2018. március 11.

Már rég óta szemezgettem ezzel a termékkel, de valahogy sose került a kosaramba vásárlásoknál, aztán egyszer kaptam egyet ajándékba. A csomagolás nagyon tetszett és termék állaga is, viszont az illatát nem tudtam hova tenni, nagyon furcsa, nálam ez a vanília és mentol valahogy nem fér össze. Aki gondolkozik a beszerzésé annak ajánlom de semmi kép nem ebben az "ízben". :)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2018. február 25.

Már régóta használom ezt a szempillaspirált, mindig újraveszem, nagyon szeretem. Hihetetlenül nagy pillákat lehet vele alkotni, nem maszatolódik,szépen szétválaszt nem tapasztja össze a szempillákat. A keféje nem hatalmas ezáltal könnyen el lehet érni vele mindenhova. Csak ajánlani tudom :)

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2018. január 12.

Életem legnagyobb sminkcsalódása, nagyon sok festéket vesz fel, csomósodik, összetapasztja a pillákat, kenődik össze-vissza. Egyszerűen nem éri meg. Mindenkitől hallottam mennyire klassz, adtam neki egy esélyt de soha többet nem veszem meg még egyszer. :(

Olivia Levendula Kecsketejes Szappan

Olivia Levendula Kecsketejes Szappan
2018. január 12.

Az illata fantasztikus, egyáltalán nem szárít, bárkinek ajánlom aki szereti a szappanokat és a természetes kozmetikumokat :)

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2018. január 12.

imádtam a friss illatát :)

Bánfi Haj- és Szépségvitamin

Bánfi Haj- és Szépségvitamin
2018. január 12.

Nem volt rossz, de semmi kiemelkedő változást nem tapasztaltam, inkább a körmeimet erősítette meg :)

Pupa Sport Addicted Make-Up Fixer

Pupa Sport Addicted Make-Up Fixer
2018. január 12.

Egyáltalán nem vált be, sőt a sminkemet inkább lehozta és nem fixálta,nem ajánlom senkinek :( sajnálom, mert más termék ettől a márkától viszont bevált