Meriel

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: -

Alterra Parfümmentes Testápoló

Alterra Parfümmentes Testápoló
2013. január 24.

Először meglepődtem, hogy milyen szép növényi olajak szerepelnek az első helyeken, ugyanis ebben az árkategóriában és minőségben inkább az alkohol szokott a második helyen lenni, vagy legalábbis a szója olaj.
Igazi illatmentes natúr testápoló, nagyon jól beszívódik és remekül hidratál. Én alapkrémnek is használom, csorgattam bele ligetszépe olajat és cseppentettem bele levendulát, így igazi kényeztető kencét kaptam a néha viszkető, kiütéses bokámra.
Az ára egyáltalán nem magas, tekintve, hogy a fő összetevői növényi olajak.

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2013. január 24.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Nem szárít, frissít és igazán gyógynövényes, tiszta illatot hagy maga után.
A többi hozzászólónak: azért kell lemosni használat után, mert olyan összetevőket tartalmaz, ami megnyitja a bőr pórusait a további hatóanyagok befogadására. Ha rajtahagynánk egész napra, akkor folyamatosan nyitva lennének a kapuk és minden oda nem illő dolog is szépen bejutna a bőrünkön keresztül. Tudom, ez kicsit meredeken hangzik, de tudomásul kell vennünk, hogy a valódi és magas hatóanyagtartalmú kozmetikumok máshogy működnek, mint a vegyészlaborban kőolajból előállított társaik. Legyetek türelmesek, a natúrkozmetikumokhoz idő kell. Idő, amíg a bőr felfogja, hogy végre jó történik vele :-)

Farfalla Kondicionáló Hab

Farfalla Kondicionáló Hab
2013. január 24.

A göndör, erős szálú hajamnak nagyon jó. Hajmosás után a még nedves hajamon eloszlatok 2-3 pumpányit, jó tartást ad, nem ragad, kellemes az illata is.

Konzol Organikus Sheavaj

Konzol Organikus Sheavaj
2013. január 18.

Hosszú évek óta küzdöttem egy rejtélyes allergiás kiütéssel a bal bokám belső felén. Kentem már rá mindent: aloe gélt, cink-oxidos popsikenőcsöket, de egyik sem hozott végleges megoldást. Véletlenül találtam rá az antalvali.com-on a shea vajra. Gondoltam nincs vesztenivalóm, kipróbálom. Pár nap alatt megoldotta az évek óta fennálló porblémát és csak nagy melegben, vagy ha nagyon sokáig dunsztolódik a lábam a túrabakancsban, akkor jön elő a viszketős kiütés a bokámon. De ha megelőzés képpen előre bekenem, akkor nem is jelentkezik a kiütés.
Párom arca egy havas hegymászás során csúnyán megégett a napon. Meggyógyult, lehámlott a bőr, de folyton küzdött a szárazsággal. Párszor bekente ezzel a vajjal és szépen helyrehozta a vízháztartását az arcának. Most már csak nagyon ritkán, hideg időben, vagy uszoda után ken az arcára egy borsónyit.
Kiváló bőrápoló, mindig van itthon egy tégellyel :-)

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél (régi)

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél (régi)
2013. január 17.

Zselés állagú arclemosó, friss illattal. Este használom, kiválóan lehozza a városi szennyeződést, nem szárít, puha tapintású bőr a végeredmény.

Naturissimo Power Up Sampon és Tusfürdő

Naturissimo Power Up Sampon és Tusfürdő
2013. január 17.

Tusfürdőként és samponként is használom, főleg úszás, szauna után. Kiválóan felfrissíti a bőrt. Picit férfias, de nem tolakodü illata van, de ennek ellenére hölgyek is használják bátran!

Dr. Hauschka Med Zsálya Szájvíz

Dr. Hauschka Med Zsálya Szájvíz
2013. január 16.

A ritkán jelentkező fogíny problémáimat 1-2 öblítéssel azonnal orvosolja. Az egyik bölcsességfogam is türelmesen nyomakodik kifelé évek óta, amikor érzem, hogy aktív, rögtön elkezdem használni és kiválóan megnyugtatja.
Szájvíz ide vagy oda, de én bizony már kidörzsölődött, sebes bőrfelületet is töröltem át vele vattára cseppentve. Remekül fertőtlenítette és megnyugtatta a bőrömet.

Dr. Hauschka Mentás Erősítő Fogkrém

Dr. Hauschka Mentás Erősítő Fogkrém
2013. január 16.

A kedvenc fogkrémem! Kiválóan tisztít, az ezzel való fogmosás után tényleg megvan a tükörsima érzet a fogakon. Az íze kellemesen mentás.

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém
2013. január 16.

Ősszel és télen van csak szükségem arckrémre, akkor használok éjszakára is. Ez a krém alig akar fogyni, ugyanis enyhén nedves bőrre szoktam felvinni, és így nagyon kevés kell belőle. Gyorsan beszívódik, az illata nagyon intenzív.

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém
2013. január 16.

Ősszel és télen van csak szükségem arckrémre, akkor ezt használom. Felkenéskor a legintenzívebb az illata, de nekem nem zavaró. Kiválóan hidratál, gyorsan beszívódik.