Merla

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2013. május 11.

Én is sokáig szemezgettem vele és most az akciót hallva elindultam beszerezni. Eleve 2000Ft volt, erre még rájött a 20% joy kuponom és szemtelen 1600ft-os áron jutottam hozzá. Itthon már fogtam a fejem és bántam, hogy csak egy árnyalatot vettem :(
Valami fantasztikus ez az aprócska csoda. A Rose D'or árnyalatot vettem.
A kis dobozocska nagyon praktikus, mert az eddigi óriásdobozos pirosítóimmal ellentétben, ez simán befér a nesszeszerembe, mert folyton ingázom. A kis ecset elsőnek furcsa, de nekem nincs vele gondom, ha épp nem cipelem az ugyancsak óriási pirosító ecsetemet, akkor simán megteszi ez is. Az árnyalat valami csodás. Már alig várom, hogy nyáron a lebarnult bőrömön csillogjon :)
Szóval eddig simán 5-ös, később még visszatérek véleményezni.

Marionnaud Alapozó Ecset (régi)

Marionnaud Alapozó Ecset (régi)
2013. április 21.

Nekem is ez az első alapozóecsetem és hát meg kell mondjam nem sok reményt fűztem ahhoz, hogy sokat fogom használni. Eddig kézzel dolgoztam és mindig sikerült alaposan eldolgozni, nem hittem, hogy ecsettel szebben lehetne. De be kell valljam igen és nagyon bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon szépen lehet vele alapozni és valahogy sokkal szebb összképet ad az egész arcnak. Emellett nem kened össze a kezeidet. Mivel pumpás alapozóim vannak ezért jól tudom követni, hogy mekkora mennyiséget használok. Ecsetnél egy fél pupálással kell több, de nem az ecset veszi fel a festéket, hanem inkább azért mert teljesen tökéletes hatásra törekszem vele. Nagyom elégedett vagyok ezzel az ecsettel. Teljesen kézre áll és nagyon finom puhák a szálai.

Mondjuk ebből van premium és sima változat is, nekem premium van, ami annyiból jobb, hogy valamivel jobb minőségűek a szálai és hosszabb az egész ecset, az ára viszont ugyanannyi.
Szerintem nyugodtan ki fogok próbálni más ecsetet is ettől a márkától.

Nivea Melon Fresh Tusfürdő

Nivea Melon Fresh Tusfürdő
2013. március 31.

Én még anno Németországban tárazta be belőle. De végül csak egy flakonnal használtam el, a többit elajándékoztam. Isteni illata van, tényleg nagyon szuper, viszont csak a tusolás alatt ennyire intenzív, utána törölközés utána már szinte semmi. Az állaga géles, kevésbé olajos ( pedig az enyém rajta volt az & oli felirat). Nagyon jól tisztít, de nem igazán hidratál. Téli időszakban kifejezetten kevés, viszont nyáron akár ideális lehet. A végére már meguntam az illatot. Kísérletezőknek és illatvadászoknak ajánlom, száraz bőrűeknek és az "összetevőkrefigyelőknek" kevésbé.

Avon Anew Vitale Éjszakai Gélkrém

Avon Anew Vitale Éjszakai Gélkrém
2013. március 23.

Az illata szuper gyümölcsös, mégse zavaró. Állagra tényleg inkább zselés. Nagyon jól beszívódik, mire ágyba kerülök már nem is érzem (ami azért jó mert nem a párnán köt ki a fele). A tág pórusok csökkenését még nem tapasztaltam, de reggelre valóban szebb lett a bőröm, valahogy élettel telibb. Sokkal jobban bejön ez a krém, mint a nappali társa.

Avon Anew Vitale Arctisztító Gél

Avon Anew Vitale Arctisztító Gél
2013. március 23.

Már alig vártam, hogy kipróbálhassam. Pár használat után csak pozitív véleményem van róla. Illata, állaga szuper. Tényleg csak egy kis mogyorónyi kell belőle, rendszeres használat mellett is elég lesz sokáig. Jól habzik. Ami nagyon érdekes, hogy leöblítés után nekem nem volt az a áááhhh mennyire tiszta és friss a bőröm érzésem, ez csak kb 2perccel később éreztem. És tényleg jól tisztít, mattít, de mégsem az a csikorgatós mattítás és tényleg nem húzódik utána a bőröm, hanem kellően ápolt és rugalmas. Ami számomra még plusz pont, hogy vízzel kell leöblíteni és nem kell vattapamaccsal szórakozni.

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító
2013. február 7.

Nagyon sokat gondolkodtam és nézelődtem hajvasaló választás előtt. Abban biztos voltam hogy Remingtont szeretnék. Végül emellett döntöttem és nem bántam meg.
Nagyon sűrű, hosszú göndör, festett hajam van. Nagyon ritkán szoktam az egészet kivasalni, inkább csak a tövét és a fufrumat.
Nagyon gyorsan lehet haladni ezzel a hajvasalóval. A dús göndör hajamat is 1-2 húzással egyenessé varázsolja és nagyon tartósan az is marad. Emellett ami nagyon tetszik, hogy tényleg szép fényes a hajam ettől, sőt a vörös színű hajam valahogy intenzívebb is lesz tőle. Meg vagyok vele elégedve.
Persze, sosem leszek a hajvasalás híve, de tudom, hogy ha vasalni van kedvem, akkor rábízhatom a hajam erre a kis szuper vasalóra.

Oriflame Testápoló Zab-, Búza- és Árpakivonattal

Oriflame Testápoló Zab-, Búza- és Árpakivonattal
2013. február 2.

Nagyon szeretem. Gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzést a bőrön. És tényleg fantasztikus az illata. Aki nem szereti a mindenféle gyümölcsös, émelygős vagy púderes illatú testápolókat, annak nem felüdülés megtalálni ezt.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2013. február 2.

Én is lehasználtam már egy kis flakonnal. Árban verhetetlen, 400Ft körül volt. Illata szerintem nagyon finom. Nem művel óriási csodákat, de ezt nem is várjuk el ennyiért. Hatása teljesen megegyezik az avonossal. Annyiban jobb ez, hogy nem nehezíti el a hajat annyira. Én úgy szoktam alkalmazni, hogy hajmosás utána a nyomok a kezembe és a hajvégeken áthúzom, és ami marad egy pici a kezemen, azzal beletúrok az egész hajamba. Ezután én csak a töveket szoktam szárítani a végeket nem.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2013. január 28.

Nagyon szeretem!!! Még decemberben kaptam a páromtól. A szám sarka hihetetlen módon kiszáradt és berepedt. Szinte ki sem bírtam nyitni a számat, ha nem volt bekenve valamivel. Ez volt rá az egyetlen megoldás. Idővel rendbe is hozta. És ellentétben a többi ajakápolóval, nem ül meg a ráncokban és a száj sarkában és nem marad fehér lepedék utána.
Nagyon szeretem, mert sokáig fent marad és hosszantartóan ápol. Simán magában szájfényként, de rúzs alá is szuper, sőt mostanában szájceruzával satírozom be a szám és ezzel adok neki egy kis fényt.
Ha épp hámlik valahol az arcom és sürgős segítség kell, akkor alapozó alá is kenek a hámló foltra. Tökéletes! :)
És az illata/íze szuper.

Balea Men Active Care Kézkrém Panthenollal

Balea Men Active Care Kézkrém Panthenollal
2013. január 14.

Öcsémnek vettem karácsonyra. Nagyon száraz a keze és nem volt hajlandó semmilyen női illatú krémet a kezére kenni, így gondoltam ez hátha megér egy próbát. Kipróbáltuk mind a ketten. Az illata szerintem nem a legjobb, de Öcsémnek tetszett. Az állaga pont megfelelő, hamar beszívódik. Viszont az ő nagyon száraz kezeire vagy kevés, vagy még több idő kell, hogy orvosolja. Kettőnk véleménye alapján 4 csillag, amíg nem találunk jobbat, addig teljesen megfelel.