Merla

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Very Me Pink Me Ajakfény

Oriflame Very Me Pink Me Ajakfény
2012. november 5.

Én nagyon szeretem ezt a szájfényt, de azért finoman kell bánni vele. Először is a termékleírásban szereplő "természetesnek ható, hamvas rózsaszín árnyalatot nyújt" szöveget felejtsétek el. Minden a mennyiségtől függ. Ha rendesen rálépsz a tubusra és több szájfényt viszel fel, akkor jól megdobja az ajkaid színét és gyönyörű erős pink lesz szép szolid csillogással kísérve. Igaz, hogy csak felkerülve lép reakcióba a száddal és valahogy a szád alapszínéből vált ki rózsaszín színt, nem maga a szájfény színe ilyen durva. Ha éppen nem akarsz ennyire erős színt, akkor azt javaslom (én hétköznaponként inkább így használom), hogy csak vékonyan vidd fel a színt, mindenhol jól eldolgozva és ügyelve a szélekre. Plusz trükk ha valóban nem szeretnél sok pinket, hogy az alapozás után kened fel a szájfényt és mire kifested a szemedet, addigra kicsit kopik is akár a fény, de az ajkaid színén mégis sokat változtat és természetesnek hatóan sokkal rózsaszínűbb és teltebb lesz. Emellett én azt vettem észre a többi szájfénnyel ellentétben, hogy nem szárít és nem ül meg az ajkam mélyedéseibe, sőt ellenkezőleg, sokkal hidratáltabb és teltebbé varázsolja. A páromnak is nagyon tetszik ez a szín, emellett egy kis száradási idő után már egyáltalán nem fog, szóval szabad a csók.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2012. november 4.

Jelenleg ezt használom és elégedett vagyok vele. A színt nem sikerült eltalálnom, így van belőle a bőrszínemnél egy világosabb és egy sötétebb árnyalatú is, de így pont tökéletes, mert ezekkel tudok árnyékolni egy kicsit és ha összekeverem őket 1:1 arányban akkor pont tökéletesen el van találva a bőrszínem. Felvitel után még egy kicsit csillog, de ez 1-2 percen belül elmúlik. Púdert emellé az alapozó mellé nem is szükséges használnom, mert nem fényesedik ki tőle a bőröm órák után sem. Nincsenek nagy bőrhibáim csak néhol egy két halvány heg vagy kisebb pattanás, így nekem a fedése tökéletesen megfelel. Az kiszerelése, üvege, pumpája szuper. Egyetlen dolog, amit hosszabb használat után észrevettem, hogy ha esetleg előfordul, hogy nem mosom le este, akkor nagyon eltömíti a pórusokat. Ez más alapozónál ennyire nem volt drasztikus.

Creme 21 Hidratáló Krém

Creme 21 Hidratáló Krém
2012. november 4.

A véletlen folytán sikerült rákattannom erre a termékre. Mostanában nem tudtam hazautazni és minden zsírosabb, télre való arcápoló krémem otthon maradt (újakat nem akartam venni), ez volt az egyetlen krémem a koliban. Jött a hideg és az arcom úgy kiszáradt, hogy nem volt mit tenni rákentem ezt. Eleinte kicsit csípett pár másodpercig, de elmúlt. Az első használatkor nem is éreztem sok hidratálást, de naponta bekentem reggel és este is és most következik a lényeg: SZUPERÜL RENDBE HOZTA AZ ARCOMAT!
Nem lett tőle zsíros a bőröm, mégis szuperül hidratál. Igaz, hogy nem szívódik be azonnal, de erre is van megoldásom. Este nyugodtan bekenem vastagabban, akkor van ideje felszívódni. Reggel pedig csak egy kicsit teszek a tenyerembe, összedörzsölöm a tenyereimet amin szépen eloszlik a krém és aztán átsimítom vele az arcomat. Az illatával sincs gondom. Nem mondom, hogy egy abszolút hosszútávra használatos krém, de vésztartaléknak tökéletes.

Essence Sun Club 100% Splash-Proof Vízálló Szemkihúzó Toll

Essence Sun Club 100% Splash-Proof Vízálló Szemkihúzó Toll
2012. november 1.

Fantasztikus ez a szemhéjtus. Sokfélét kipróbáltam már, de a toll a legpraktikusabb. Viszont ezen belül is nagyon változó a festék minősége és a tollhegy formája, vastagsága. De nekem ez vált be a legjobban. Pont megfelelő minden. Tudok vele nagyon vékony visszafogott vonalat is húzni és gyönyörű vastagabb ívelt cicaszemeket is. Nem kenődik el és szép sötét a fekete színe. Biztosan újra fogom vásárolni.

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2012. augusztus 16.

Nagyon el van találva. :) Az illata és a szemcsék pont tökéletesek. Nekem nincs érzékeny bőröm, a szárító hatását nem vettem észre.

Mexx Summer Edition Woman

Mexx Summer Edition Woman
2012. június 8.

Ez az első ilyen virágos nőies illatom, de nagyon szeretem. Folyamatosan változik a bőrömön az illat. Hétköznapokra pont megfelelő, nyárra főleg. Nekem sem tart túl sokáig, vagyis sokszor én már nem érzem, de akik mellettem vannak többször megjegyezték, hogy milyen jó illatom van. Összességében tényleg a legmegfelelőbb jelző rá, hogy Summer Edition :)

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2012. április 30.

Ha ezt a tusfürdőt használom, szinte repülök fürdeni. Imádom! :)

Lora Szemhéjfesték 8 Részes

Lora Szemhéjfesték 8 Részes
2012. április 14.

Eddig egy kékes-ezüstös verzió volt meg, amit imádtam, nagyon jól lehet kombinálni a színeket. Ezen felbuzdulva vettem egy barnásat is, hát ebben sem csalódtam. A színei szépek, elég tartósak, nekem a csillogása is megfelelő. Szerencsére egyik sem ül meg a barázdákban és egész este tartós. Ár-érték arányban verhetetlen.

s-he stylezone Folyékony Szemhéjtus

s-he stylezone Folyékony Szemhéjtus
2012. április 11.

Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ezt a tust imádtam. Gyönyörű íves tusvonalat lehetett vele húzni, akár vékonyat akár vastagat. Jó fedésű, igazi fekete színe volt és egész nap fent maradt, semmi maszatolás. Legalább 5csomaggal elhasználtam. Aztán jött az újabb változat. Drágább és minőségileg gyengébb. Nem tudom mit változtattak, de sajnálom, mert a kedvenc tusomtól fosztottak meg. :(

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2012. április 7.

Heti rendszerességgel használom tusoláshoz és testápolásra. Az összetevők miatt nem használom gyakrabban, pedig tényleg csodákat művel a bőrrel.

Hogyan használjátok sminklemosásra?