Merla

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kate Moss Kate

Kate Moss Kate
2012. március 30.

Imádom! Nagyon tartós illat, egész nap érzem magamon. Először kifújva nagyon fűszeres és nehéz illatnak tűnik, de később valahogy hozásimul a bőrömhöz és fantasztikus lesz. :)

Dr. Kelen SunSolar 0.3 Aktivátor szoláriumkrém

Dr. Kelen SunSolar 0.3 Aktivátor szoláriumkrém
2012. március 28.

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve. Ápolja a bőrömet és sokkal intenzívebben barnulok. Az illata lehetne egy kicsit finomabb, ezért egy erős 4-es.

Adidas Action 3 Fresh Dezodor

Adidas Action 3 Fresh Dezodor
2012. március 16.

Nekem nagyon bejött. Sokat edzek, egész nap rohangálok, de ezzel sosem volt gond az izzadással. Az illata kezdetben intenzív, de később alig érezhető.

Balea Sweet Harmony Tusfürdő

Balea Sweet Harmony Tusfürdő
2012. március 16.

Nekem büdös! A minőségével nincs gond, megszokott Balea termék.

Balea Napvédő Hajspray

Balea Napvédő Hajspray
2012. március 16.

Szörnyű!!! Pont nyári időszakban vettem, nagyon örültem neki. Kezdtem is folyamatosan használni, de csak mértékkel. Egyik nap, amikor tudtam, hogy nagyon sokáig leszek napon és erős lesz a sugárzás, szépen mindenhol befújtam a hajam és vártam a hatást. Estére hihetetlenül szálkás lett a hajam, a színéről ne is beszéljek. A festett hajamat olyan szinten kifakította!!! Ezerszer többet értem volna, ha semmit sem fújok rá. Inkább vegyetek a Gliss Kur fújós ápolóiból, azokban is van fényvédő.

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő
2012. március 16.

Nálam ez tipikus kedv tusfürdő. Van olyan, hogy mindennap ezzel tusolok, mert imádom, de van hogy 2hétig nem is használom. Mindenesetre akinek tetszik az illata, annak ajánlom. Nem hidratál, de nem is szárít.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2012. március 15.

Fantasztikus ez a krém. Furcsa megszokni az állagát, de pont emiatt szerettem meg. Egy picit kinyomok belőle, majd gyors mozdulatokkal a két kezemmel eldolgozom egymáson. Így az az egy csepp is könnyen eloszlik. Nem hagy maga után zsíros érzést, könnyen beszívódik. Imádom.

Lora Szemceruza

Lora Szemceruza
2012. március 15.

Fillérekért simán megéri. A barna színűt a szemöldökömre használom, tökéletesen passzol az árnyalata. A feketét a szememre, bár tényleg kicsit kemény, de tartós.

Garnier Intenzív Hidratálás Nyári Tündöklés

Garnier Intenzív Hidratálás Nyári Tündöklés
2012. március 15.

A hatása valóban nagyon jó, hidratál és gyönyörű szép barna színem lett. Hamar felszívódik. Sosem sárgultam be tőle. DE hihetetlenül büdös. Csak a szaga miatt nem használom.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. március 15.

Nagyon szeretem és csak ajánlani tudom. Hosszú, vastag szálú festett vörös göndör hajam van, ami általában úgy áll mint az oroszlánsörény. De ez a pakolás sokat segít. A hajvégeket jól ápolja, jól kezelhető lesz a hajam és szép fényes. Általában nincs időm rajtahagyni 30percet, csak általában a zuhanyzás idejéig van fent, kb. 10perc, de így is szuper. Sokat használok belőle, de még így is nagyon sokáig elég.