mesayaa

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Lashes to Kill No Panda Eyes

Catrice Lashes to Kill No Panda Eyes
2022. április 26.

Dús pilláim vannak és ez a spirál nagyon szépen ki is emeli őket. Nagyon szeretem, hogy még egyszer sem mosódott el.
Nekem már egy rétegben is szuperül áll.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2019. május 29.

Mikor még pici tini voltam , a nővérem kapott egy üveggel és én egyből beleszerettem. Mikor végre megvehettem magamnak az első drágább parfümöm, nem volt kérdés, hogy rá esik majd a választásom. Nagyon könnyed, gyümölcsös, csajos illat. 💜

Kallos Hajpakolás Honey

Kallos Hajpakolás Honey
2019. január 6.

A fodrászom ajánlására két hete vettem ezt a terméket. Előtte már volt bevált balzsamom, viszont a hajam már túlságosan meg szokta és nem használt. Rövid rézvörös hajam van, amihamar kiszárad, És eddig úgy érzem hogy ez a balzsam javított a helyzet elég sokat. Azt még nem merném mondani, hogy ez egy csodaszer de majd még később leírom, hogy milyen hosszútávon. Egyenlőre puha tőle a hajam, könnyen fésülhető és eléggé hidratált.

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2018. április 13.

Az eddigi legkedvencebb!!! Mindig visszatérek hozzá, pedig valóban váltogatom a balzsamokat egész sűrűn!

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Balzsam Argánolajjal és Kaméliaolajjal

2018. április 13.

Általában váltogatom a balzsamjaim, hogy ne szokjon hozzá a hajam, valamint hogy megtaláljam a megfelelőt végre! Ő egy egész pozitív élmény volt. Az illata szuper, viszont a sokat kellett használnom belőle.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2018. április 13.

Körülbelül két éve sötétvörösről kiszőkíttettem a hajam, és eléggé megviselte. Nagyon sok sampont kipróbáltam, és egy ideje ő a választásom. Jó az illata, iszonyatosan puha tőle a hajam, valamint kevésbé töredezett a vége! A grátisz benne az, hogy az egyszem rasztatincsem se hullik tőle szét, pedig álltalában az összes sampon megviseli!

SYOSS Repair Therapy Sampon

SYOSS Repair Therapy Sampon
2017. március 30.

Eleinte csak azert vettem meg, mert hatalmas a kiszerelés. De a pozitív változasok, újra és újra meggyőztek, hogy kell az akkot nagyon élettelen hajamnak.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam
2017. március 30.

Tavaly teljesen szétszedte a hajam a szőkítés, és vele orvosoltam az orvosolhatot. :)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2016. április 7.

Eddig nem használtam még ajakáplókat, de ez nagyon elnyerte a tetszésem :)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. április 7.

Most vettem belőle egy hete fekete árnyalatot, mert a Manhattan körömlakkom ... kicsit most meg vagyok illetődve, mert használtam már régebben is essence körömlakkot... ez pedig nagyon hamar (egy nappal a kifestés után) el kezd lepattogni , pedig több rétegben festem fel... nem mondom, hogy világ vége... de nem örülök neki :/