Mesi1st

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Radico Organic Henna Alapú Hajszínező Por

Radico Organic Henna Alapú Hajszínező Por
2020. szeptember 16.

Khadi sötétbarna vagy fekete festékét használtam. Kb. 20% ősz lenövésem van általában. Khadival mindig elő kellett hennáznom, hogy az ősz hajszálakat befedje. Emiatt és az ára miatt is néztem más alternatívák után. Bioboltban ajánlották ezt a festéket, elsőnek sötétbarnát vettem. Nem hennáztam elő az ősz hajszálakat, a végeredmény ott kicsit világosabb vöröses árnyalat, de kb. a Khadival is ugyanezt értem el. Nekem bejött. Egyébként saját tapasztalat, hogy az indigó/henna is jobban tapad azokon a részeken, ahol már van korábbi festésből a hajon henna réteg.

Update Nem tudom mi történt vele, a kezdeti sikerek után jelenleg már semmi tartósság, ráadásul a festett részeket is inkább valami szűrkés fakó valamire fogja be. Több esélyt kapott, de elengedtem.

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2017. augusztus 26.

Eddig egyszer próbálkoztam meleggyantázással, de annyira nem jött be, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Az itteni vélemények alapján a gyurmázós technikával kezdtem, aztán gondoltam picit rámelegitek mikróban. Nekem a mikrós melegítéssel jobban ment a spatulás felkenés és bár elég ügyentlen vagyok gyantázásban, de amit lehetett azt így is le tudtam szedni :)

Yamuna 100% Shea Vaj

Yamuna 100% Shea Vaj
2017. június 20.

Imádom a yamunás termékeket, de ez a shea vaj nem fog közéjük tartozni. Honlapról rendeltem, meg se fordult a fejemben, hogy egy natur shea vaj esetén megnézzem, az összetevőket. Ha tudom, hogy illatosított még 30% kedvezménnyel sem veszem meg.

Update: eredetilag 2 csillagot, adtam, de kap még egyet, mert jól működik a száraz bőrömön, irritációt nem okozott. Aránylag jól kenhető, de lehet hogy ez a melegebb időnek is köszönhető.

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2017. június 6.

Nekem jobban bejött, mint a Neha hennája. Az én hajamat annyira nem szárította ki, mint a Neha. Átfutva a kommenteket hirtelen lesokkolt, hogy ebbe PPD is van, aztán megnéztem a dobozát és a sima hennavörös elméletileg csak 100% henna.

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2017. június 6.

Már gyerekkoromban is ez volt otthon a csodaszer, nem véletlenül. Sebre, bőrgyulladásra csak ez jöhet szóba :)

Telviran

Telviran
2017. június 4.

Nekem nem használt sajnos. Mikor még csak az égető érzés volt meg, rögtön elkezdtem vele kenni anyukám javaslatára, merthogy neki ettől a hólyagok se jöttek elő és, hogy ez sokkal jobb, mint a Zovirax. Hát.. nekem ezer éve nem volt ilyen csúnya a szám herpesz miatt :(

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna
2017. február 20.

Nekem kibírt egy hónapot, nem fakult, bár első festés után a korábbi vörös hajszínem átütött sok helyen ( korábban hennával festettem). Másodszori festésre már jobban befedte a vörösebb részeket is. Mikor sima hennával festettem a hajam, sokszor tapasztaltam hogy szárazak tőle a hajvégeim, itt nem tapasztaltam eddig ilyet. A végeredmény selymes és fényes haj.
A választékoknál már sajnos elővillan pár ősz hajszál, bíztam benne, hogy azokhoz még nem kell hennás előfestés, de sajnos kellett, mert nekem már azokat se fogta be.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. január 2.

Nagyon szerettem a mogyoróbokor (6.41) árnyalatát. Ősz hajszálaimat jól befogta. Mikor már 3-dik hónapja csak ezzel festettem a hajam, az elkezdett csomókba hullani. Ilyen azelőtt sose fordult elő ( és azóta se), úgyhogy gyorsan le is cseréltem.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2017. január 2.

Nálam kb. 3 hétig bírta, utána kicsit megfakult. Szép színe volt, festés után selymesebb volt a hajam, mint mikor simán hennával festettem.

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2017. január 2.

Lassan több, mint 8 hónapja csak ezzel festem a hajam. Az elején nekem is fejbőr viszketést okozott, aztán utánaolvasva a citromlevet narancslére cseréltem kikeverésnél és már nem okoz ilyen problémákat. A korpásodást nálam teljesen megszüntette. Kézre, lábfejre használva nekem valamiért a bőrön szétfolyik, még kísérletezem vele, mert korábban másfajta hennáknál ilyet nem tapasztaltam.