Best of Beauty 2019

Mesike91

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. április 15.

Amikor ezt vettem, már csak azért, mert nem telhet el egy Glamour nap Bourjois termek nélkül. Nem is tudtam, hogy van ilyen, igaz, nem is figyeltem. A ruzsok jobban lekötnek.
Szóval ilyen félig roncs állapotban nem emlékszem, hogy féláron ezer vagy vagy ezerot volt. Ha ezer, akkor hogy lehet 2 ezerért ilyen jót kapni???
Tegnap próbáltam először. Egesznap a helyen maradt, kellemes illat, árnyalat tökéletes, nem fényesedett át, különben biztos átkoztam volna. Lekörözi az alapozokat.
Viszont: akárhányszor az arcomhoz értem tiszta matyi lett a kezem. Olyan, mintha sosem kötne meg, vagy folyton frissen felkent alapozos lenne a pofam.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2019. április 15.

Nem Ezt akartam, hanem a 3 in 1-t, de abból már nem volt világos (Glamour napok ugyebár :D). Úgy voltam vele, hogy nem jövök el max factor cucc nélkül, és most épp az alapozos, fényvédős, borapolos korszakomat elem. Ebből megvettem a legvilagosabbat (azt hiszem). Hat sötétnek tűnt. Felkentem, néztem telefon zseblampajaval és egyéb fényben is: ez csak nem sötét. Pedig Hófehérke vagyok. Ad egy kis életet a sötét hajamhoz 😂 na szóval az allagaba és illataba is beleestem. Rájöttem, hogy ez életem első MF termeke. (Why?) hat nem az utolsó lesz, az is biztos.
Nap végére kb eltűnt. Vagy mégsem? Elég érdekes a látvány, mert a borom szép, egységes, de sehol a reggeli látkép és szín. Ez olyan jó is, meg nem is. De különc vagyok, lehet az alapozom is.
A kupak gaz, főleg, hogy rakenodik mindig egy kis alapozo....

eos Color Boost Pink Blush

eos Color Boost Pink Blush
2019. április 13.

Szégyen-gyalázat, de teljes áron vettem meg. Már vagy egy éve rakattantam a ph-s rózsaszín ajakbalzsamokra. Ezt ket pasi is megdicsérte rajtam. Azt hittek, hogy rúzs. :D Érzekinek írta le az egyik. A számon nagyon szép rózsaszín szint vesz fel. Tartós is, jó az ize. Ápol. Mostmár csak a piros szinűt kellene Magyarországra behozni, ami pirosito is egyben.

eos Shimmer Smooth Sphere - Pearl

eos Shimmer Smooth Sphere - Pearl
2019. április 13.

900 forintért vettem. :D total rájuk kattantam, de eldöntöttem, hogy csak a leértékelt példányokat vadászom össze. Minden ami csillog, az kell. Egy ilyet már régóta akartam. Nekem tetszik, hogy csillamporos. Egy-két rétegben szépen mutat, és ez is édes szerencsére. Mikor már kellően lenyalogattam, akkor ruzsoztam, és külön tetszett, hogy atfenylik néhány ott maradt csillampor. Nem az ápoló hatása miatt szereztem, de azzal sincs gond. Habár most nem száraz a szám.

eos Visibly Soft Lip Balm - Peppermint Cream

eos Visibly Soft Lip Balm - Peppermint Cream
2019. április 13.

A tejszín annyira nem jött be, de a mentol nagyon! Ebben jobban érződik, mint a kek csikosban. Jól ápol, de óriási bajaim nem voltak, amit rendbe kellett volna hoznia.

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém
2019. április 12.

Húha, ezekszerint nem lett olyan nagy hype-ja, mint gondoltam. Ma kentem fel először. Kezfejen tok jo, és arcon is. Szép, természetes hatás, nem maszkos. De azonnal kifenyesedett a T-vonalam. Így ezekre a pontokra ment púder is. Persze azóta megint úgy nézek ki. A legvilagosabb árnyalat pont jó. Igazából semmi extrát nem tud. Az illata jó. Ha elfogy, akkor csak nagy akció keretében szerzem be újra.

Oriflame The One Liquid Matte Szemhéjárnyaló

Oriflame The One Liquid Matte Szemhéjárnyaló
2019. április 12.

Egész jó cucc. Első reakció (ujjal viszem fel egy rövid csík elég az egész szemhejamra): uristen, vennem kell meg ebből. Azonnal szárad, de van idő elkenni, szép, természetes hatás, nem üvölt, hogy van smink rajtam.
Második reakció: miért ülsz bele rövid idő alatt a szemhej ráncba? Most akkor vegyek, vagy ne vegyek?
Harmadjára: csak veszek meg egyet legalább, mert ilyen gyorsan kb. Semmivel sem sminkelem ki magam.
Hátrány, ha retegezni szeretnenk, tuti valami elmászik, nem egyforma a két szem, stb. Vagy csak en rohantam nagyon.
Egy csík, ujjal ken, és így a legszebb.

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam
2018. augusztus 2.

Nude van meg. Élvezem kenegetni a vékony stickkel a szám, viszont torokkaparós érzet. A színe nagyon szép. Nem tartós, de én nyalogatom a szám.

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2018. július 31.

Drágábban is megvennem, annyira jó! Megleptek a negatív vélemények. Igaz én eddig egyszer használtam simán a boromre, alapozó nélkül. Tuti veszek meg, mielőtt kivonják a forgalomból. Felkentem 13.30-kor és most 23.10-kor meg mindig matt vagyok. Pedig a rohadt meleg miatt úgy fénylik a fejem, mint az égő gyufa. Először én is azt hittem, hogy hulla fehérre mattit. Aztán amikor pár perc eltelt, már teljesen természetes színen köszönt vissza a tükörben. Nagyon jó érzés a bőrnek. A csomagolása nagyon minőségi. Best!

Catrice Siliconic Make Up Blender

Catrice Siliconic Make Up Blender
2018. július 26.

Azért két csillag, mert jó gyömöszölni. De gyanítom az összes szilikon blender (vagy implantátum, ahogy én hívom :D) semmi érő. Tök jól lejön róla a cucc, de ahogy az előttem szólók írták: mázgál. Még véletlenül sem oszlatja el jól a terméket. Ujjal ezerszer jobb elkenni. Szóval a legjobb megoldás a "tojás" alakú blender szivacs.