messin

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2022. augusztus 4.

Félve és vakon vásároltam az itteni vélemények alapján. De jól tettem, mert nagyon tetszik. Kellemes, ölelő illat, nem nehéz, nem fullasztó, rajtam inkább meleg, púderes de nincs nagy tömege. Sajnos nem tartós, hamar elillan, de ettől még hibátlan. Biztonságos, irodába is megfelelő mert nincs körülöttem felhő, szerintem bármilyen évszakban használható.a tartósság hiánya miatt vonok le egy pontot a maximumból. Biztos, hogy állandó darab lesz az illattáramban.

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre
2022. augusztus 4.

Vannak olyan termékek amiket azert kell megvenni mert az ember tartozik az ördögnek valamiért. Na ez egy olyan. Annyira gagyi, szint alatti ócska parfüm szaga van, hogy elviselhetetlen, és ezt több órán át képes megtartani.
Felkenés után azt gondolnám beszívta a bőröm de ez csak a látszat mert valójában órák múlva is ragadok.
Viszont, hogy valami jó is legyen, valamiért az enyémben nincsenek csillámok (legalábbis a tégely tetején ahonnan használtam).
Nekem ez teljes pénzkidobás volt. Átadom Anyukámnak, hátha neki tetszeni fog.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2022. május 30.

Az én bőröm becuppantja, az illata is finom,csak testre használom és csak este.

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Colour Perfector Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Colour Perfector Hajpakolás
2022. május 22.

Kremmania boxban volt, egyike a használhatatlan, fölösleges termékeknek. Bánom, hogy arányaiban akár egy forintot is fizettem érte. Rettenetes, első használat után koppant a szemetes alján. Büdös, zsíros, használata után kétszer kellett hajat mosnom, hogy megszabaduljak a nyomaitól.

Balea Kender Kézkrém

Balea Kender Kézkrém
2022. március 3.

Ez valami borzalom. Nem hidratál, sőt szerintem szárít. Irgalmatlan büdös, átható, zavaró szaga van. Megy a kukába.

Nuxe Huile Prodigieuse EDP

Nuxe Huile Prodigieuse EDP
2021. november 24.

Évek óta imádom az olajat, őszintén szólva nem is annyira a hatása, mint inkább az illata miatt. Most megvettem a parfümöt és repesek az örömtől, mert fantasztikusan jó, meleg, bújós, varázsos, krémes illat. Nem szúrós, nem harsány, hanem nagyon kifinomult és visszafogottan elegáns.
A bújóssága miatt nekem nem kimondottan nyári illat, sőt, nagyon is el tudom képzelni szakadó hóesésben, bent a meleg szobában, teát kortyolgatva.
Majd ha esik a hó, kiderül, hogy így van-e.

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2021. október 6.

Minit vettem próbából és semmit nem vártam tőle. Nagyon nehéz, tartalmas krém. Az én vízhiányos, fáradt arcbőrömet reggelre szépen puhítja és simítja. Az tény, hogy nem lefekvés előtt két perccel kell felkenni mert akkor a párnán köt ki.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2020. november 1.

Nahát, egy spirál amit vékony rétegben is fel lehet vinni és szépen szétválasztja a pillákat. A pillák ívét szépen lehet alakítani a hibátlan kis kefével.
Olyan régen volt kifestve a szempillám, h véletlenül bele is dörgöltem a szemembe napközben.... Ez pedig meg se moccant. És egész nap nem moccant meg.
Szuper kis termék!

Rexona Maximum Protection Clean Scent

Rexona Maximum Protection Clean Scent
2020. szeptember 17.

Hatása nagyon jó, illata kevésbé, fullasztó, erős. Nekem a clean scent, azaz tiszta illat egyáltalán nem ez! Mégis harmadszor vettem újra mert tényleg jó.

Fusswohl Lábspray

Fusswohl Lábspray
2020. augusztus 24.

Ez valami rettenet. Fújáskor büdös, és nulla hatása van. Megy a kukába.