mesu80

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. augusztus 16.

Szeretem! a vízállókat nem, de ez nagyon jó, és nem tűnik el nap végére!

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza
2012. augusztus 16.

A fekete pigment mennyisége nekem nagyon bejön. A tartósságáról nem nagyon tudok érdemben nyilatkozni, mert nekem nagyon zsíros a bőröm, tehát egy idő után minden lefolyik, csomósodik, de azért ennél tartósabbat még nem találtam. Mondjuk nem is vennék 5-10 ezer forintos terméket. A lilával már kevésbé vagyok elégedett, szép a színe, de nem eléggé fed.

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé
2012. július 28.

Elsőre azt hittem, hogy már maga a krém is zsíros, de kiderült, hogy ettől nem úgy fénylik az arcom, mint egyébként tud nap végén. Jól hidratál, kellemes az állaga, szaga, elégedett vagyok vele. Tényleg jól csökkenti a zsírosodást, ajánlom mindenkinek.

Naturland Fekete Nadálytő Krém

Naturland Fekete Nadálytő Krém
2012. július 28.

Én bevallom, a visszeres fájdalmakra használom, de kipróbáltam már ízületi sérülésre is. Előbbiben remekelt, utóbbira inkább 4-est adnék csak, de kis sérülésre bőven elég, és inkább ez, mint az erős gyógyszertartalmú kegyszerek. Fura az állaga, a szaga is "kenőcs", de nem is vártam nagyon mást. Ajánlom jó szívvel.

Yves Rocher Thé Vert Eau de Cologne

Yves Rocher Thé Vert Eau de Cologne
2012. március 3.

Csodálkozom, hogy még nem volt fenn az adatbázisban, mert szerintem alap illat. Tiszta, friss, nyárias, korosztály és napszak független. Na jó, ha szavaznom kell, inkább nappali viselet. Nem túl erős, de mégis jelen van. Érezni benne zöld tea, citrus és enyhe fűszeres illatot is. Még az is szívesen fújja, aki nem szereti maga körül az illatokat.

FLP Avocado Face and Body Soap

FLP Avocado Face and Body Soap
2012. február 26.

Fantasztikus az illata, diszkrét, átütően természetesnek hat, és mégis intenzív, szerelmet ébreszt, felejthetetlen. Sokat ígér a tapintása, de igazából kifejezetten kellemetlen száraz, húzó utóhatást kelt. A nagy méret miatt gazdaságosnak imponál, de igazából olyan drága, hogy ennyi pénzt soha nem adnék szappanért. Ha ez egy parfüm lenne, 5 pontot érdemelne.

AVON Ideal Shade Bőrszínhez Igazodó, Színezett Hidratáló Alapozó SPF 15

AVON Ideal Shade Bőrszínhez Igazodó, Színezett Hidratáló Alapozó SPF 15
2012. február 26.

Ekkorát Avon termékben még nem csalódtam. Zsíros, a pigmenttartalma nehezen oszlatható el egyenletesen, cserébe olyan keveset fed, amit még színezett hidratálótól sem vár az ember. És az első szélfútta könnycsepp olyan csíkot húz az arcon, hogy síróbohóccá változunk rögtön. Pedig be szoktak jönni a bőrszínhez igazodó rokonai.

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)
2012. február 26.

Pont ilyet kerestem, nem vastag alapozó, csak enyhén áttetsző fedést ad, így nem lóg ki a korrektorozás, és egyenletesebb az arcszín. A matt hatás is csak a természetesség határain belül érvényesül, és a sötét árnyalat jól alkalmazkodik a nyári és a téli arcszínemhez is. Kell alá nem zsíros hidratáló, de cserébe nem kopik, és nem hagy kínos csíkot rajta az első esőcsepp. Mivel vele egy időben fedeztem fel egy másik csodaszert is, nem tudom, mennyi része volt a problémásság enyhülésében, de szívesen jóvá írok neki is pár százalékot. Az ára pedig igazán meggyőző.

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2012. február 26.

Szerencsére sosem volt szükségem nagyon intenzív ajakápolásra, bár azt mindig tudtam, hogy a Labello ebben egyáltalán nem olyan jó, mint amennyire sztárolják. Épp ezért nekem ez nagyon jól bevált, télen is elég volt, és mivel sosem sérült az ajkam, nem is tudja szárítani. Nagyon szeretem a színét, meg az illatát is, a gránátalmásat még matt korában használtam, amit szintén nagyon szerettem. Egyetlen hátránya, hogy tükör nélkül érdekes dolgokat varázsolhatunk vele magunkra.

Avon Care Firming Body Lotion

Avon Care Firming Body Lotion
2012. február 26.

Régóta ez a mindennapi testápolóm, persze a téli szárazbőrös időszakban néha kell egy kicsit erősebb pakolás jelleggel. Szerintem ár/érték arányban élmezőnyben van, ennyi pénzért pont eléggé feszesít (persze ezt csak az érzi, akinek már van mit feszesíteni, 18 évesek ne várjanak csodát), hidratál és illatozik. A folyékonyság pedig csak segít, hogy még vékonyabban lehessen kenni, hisz tényleg nem kell belőle sok.