mezeymerci

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Moisture+ Fresh Look Energizáló Textil Maszk Szemkörnyékre

Garnier Moisture+ Fresh Look Energizáló Textil Maszk Szemkörnyékre
2019. november 13.

Már többször veszem újra, egészen segít felfrissíteni a bőröm a szemem alatt, pedig számomra elég problémás ez a terület. Próbáltam már jobbat is, de szerintem egyébként egész jó munkát végez.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2019. november 13.

Szeretem nagyon ezt a szempillaspirált, a vízálló verziójában is. Már lassan egy éve őket használom és megvagyok velük elégedve, bár kell hozzá szempilla göndörítő használata is.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. november 13.

Könnyen eldolgozható, de az én amúgy is kombinált bőrömet fényesebbé és zsírosabbá teszi, így nem nyerte el a tetszésem igazán.

H&M Szemhéjpúderecset

H&M Szemhéjpúderecset
2019. november 13.

Leárazva rendeltem meg 790 Ft-ért, és azóta is használom. Szuper ecset ahhoz képest, hogy H&M márkájú. Jobb minősége van mint egy-egy drogériás ecsetnek.

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2019. november 13.

Csodás illat, amellett, hogy nagyon tartós. Amikor először találkoztam vele, egyszerűen teljesen rabul ejtett. Árban nyilván nem egy Zara parfüm, de ha egy jó és tartós illatot keresel, akkor néha érdemesebb egy drágább illatra beruházni, hiszen nem fog olyan gyorsan elfogyni sem.

NYX Faux Whites Inner Eye Brightener

NYX Faux Whites Inner Eye Brightener
2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc szemceruzám lett! Nekem a baby powder van meg és imádom! :) ár-érték arányban is rendben van.

NYX Professional Makeup Beyond Basic Look Set

NYX Professional Makeup Beyond Basic Look Set
2019. szeptember 23.

Sajnos itthon már nem lehet kapni, viszont a karácsonyi időszakban nagyon jó áron hozzá lehetett jutni. Pingmentáltak és gyönyörű színekkel rendelkezik a paletta, ahogyan a rúzs is. Én nagyon kerestem ebben az évben, de sajnos a limitáltsága miatt már nem lehet hozzájutni. :(

Rimmel Flip Flop Fashion Körömlakk

Rimmel Flip Flop Fashion Körömlakk
2019. szeptember 23.

Elég szuper, én nagyon szeretem a rimmel körömlakkokat, elég tartósak is és szuper színeik vannak.
A flip flop széria színei pedig élénkek és ráadásul gyorsan is száradnak. Két rétegben szoktam használni a gélesebb hatásért, és könnyen is le lehet szedni. :)

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2019. szeptember 23.

A színek jók, viszont tartósságra nem a legjobb. Ha nagyon tartós rúzsra vágysz, vagy nagyon mattra, akkor nem ez lesz a te választásod.

Maybelline The City Mini Palette

Maybelline The City Mini Palette
2019. szeptember 23.

A legvilágosabb színeken nem érzem azt, hogy elég pingmentáltak lennének, viszont a színesebbek, vagy csillogósabb árnyalatok, vagy a sötétek viszont pingmentáltak. :)