mgina007

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. október 10.

Most vettem meg Glamour kuponnal, mert gondoltam veszek valami hétköznapibb szaladgálósat az Estee Lauderem mellé. Kipróbáltam és borzasztó nagy csalódás minden szempontból... Egyrészt rettenetesen híg, tiszta alapozó lett minden, pedig nem most kezdtem festeni magam. Mindegy, ezen túllendültem, mert elsőre egész jónak tűnt a fedése, viszont az összkép egyáltalán nem tetszett, megült a ráncokban, fáradtnak és öregnek tűnt tőle az arcom. És ezek után jött a legrosszabb tulajdonság, ami nálam kizáró ok egy alapozónál: 3 óra múlva foltosan elkezdett kopni! Szóval még féláron is totális pénzkidobás, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. augusztus 2.

Hatalmas csalódás ez az alapozó számomra, pedig annyira akartam szeretni. Az állaga nagyon jó, a szín szuperül el lett találva, nagyon szép is az összkép mikor felkenem. DE! A nap közepére konkrétan nem marad festék az arcomon, akkor sem, ha Mac Fix+-szal lefújom! Pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm, sőt száraz, és irodai munkát végzek, tehát nincs kitéve nagy terhelésnek. Nálam innentől kezdve sajnos szóba sem jöhet, főleg, hogy az EL Double Wear nálam a nagybetűs alapozó, azzal egy lapon sem lehet említeni...

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2017. január 2.

A sok jó vélemény hatására vettem meg. Nos, lehet, hogy nekem túl nagyok az elvárásaim az EL Double Wear után, de ennek az alapozónak konkrétan nincsen fedése! Pedig nem problémás a bőröm, egy kis arcpírt kellene elfednie, de ez is csak két rétegben sikerül neki. Ami két rétegben fed, az nálam nem számít alapozónak, csak egy jól marketingelt bb krémnek. Ráadásul mindemellett maszk hatása van, akár blenderrel, akár ecsettel, akár kézzel viszem fel, nem szép. Kap egy közepest, mert az árnyalat szép, tényleg hidratál és klassz az illata.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. július 28.

A TÖKÉLETES alapozó! Így nagy betűvel, mást nem is fűznék hozzá.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2016. július 28.

Végre hozzájutottam egy jó barátnőm által és nem csalódtam. Gyönyörű, élénk szín, krémes állag, tartós és nem szárítja a számat. Hibátlan!

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj
2015. június 22.

Azt mindenki tudja, hogy a terhességi csíkokat nem lehet eltűntetni, de nekem már az is elég, ha halványodnak. Sokan javasolták ezt az olajat, gondoltam egy próbát megér. Eddig elégedett vagyok vele, tényleg mintha halványítaná a csíkokat, finom illata van, puha lesz tőle a bőröm. Nekem nem fogy gyorsan, mert csak a kényes részekre kenem.

Michael Kors Glam Jasmine EDP

Michael Kors Glam Jasmine EDP
2015. június 14.

UD: Hát eddig bírtam ellenállni... Egy percig sem bánom, hogy beszereztem, azt hiszem végre megvan az én illatom :) Így közel a 30-hoz már épp ideje.

Kész, vége, elvesztem. Pedig annyira szerettem volna nem szeretni :) Amúgy is van egy kis addikcióm a márka iránt, de amikor elkezdtem megszagolgatni a parfümjeit, kezdtem védve érezni magam.. Egészen a Glam Jazminig. Ha nem tévedek, akkor pontosan ezt az illatot használják a MK márkaboltokban is, vagy valami nagyon hasonlót, így gondolatban egyből az egyik üzletben találom magam, ahogy megérzem :) Mindemellett nagyon tartós és nagyon intenzív, kevés kell belőle, ezt többszöri próba után állítom. Az egyetlen dolog, ami fölött nem tudok napirendre térni, az az ára. Szerintem túl van árazva, de sajnos van egy olyan érzésem, hogy ezt is megmagyarázom majd magamnak és hamarosan beszerzésre kerül...

Lovely Sculpting Powder

Lovely Sculpting Powder
2015. június 9.

Egy újabb filléres csoda a Lovelytól :) Nagyon jól kihasználható paletta, és végre egy tökéletes kontúrozó szín! Ennyi pénzért ajándék.

Balea Borotvazselé

Balea Borotvazselé
2015. május 22.

Ár/érték arányban jól teljesít, teljesen megfelel a célnak. Viszont sokakkal ellentétben engem rettenetesen irritál az illata.

Dove Intesive Repair Regeneráló Maszk Károsodott Hajra

Dove Intesive Repair Regeneráló Maszk Károsodott Hajra
2015. május 20.

Finom puha lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni, nem zsírosít, nem nehezíti el. Én a samponjával együtt használom, nekem nagyon bevált. Jó nagy adag és kellemes az illata. A Tescoban vettem kiárusításon kb 650 Ft-ért. Remélem nem azért volt ilyen olcsó, mert már nem gyártják...