Miaaa

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. július 29.

Valami eléképesztően pigmentált! Imádom. Minden pénzt megér.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2017. július 29.

Az árát tekintve nagyon megéri ez a paletta. Nem a leg pigmentáltabb amivel valaha találkoztam de lehet építgetni és viszonylag sokáig bírja. Szeretem.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. július 29.

Imádom! Csodálatos pillákat készít dúsít, hosszabít. Mindig újraveszem. Aki teheti próbálja ki.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. július 29.

Ennyi pénzért ilyen csodát osztogatni. Olcsó árkategóriában ez a legeslegjobb spiráll! Csodálatos pillákat készít, nem kenődik és maszatolódik. Csak ajánlani tudom!

Playboy Play It Lovely EDT

Playboy Play It Lovely EDT
2017. július 29.

Cuki üveg, kellemes és tartós illat. Egyik kedvencem.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. július 29.

Szem alá a legjobb! Könnyed textúra jó fedőképesség. Többszörösen újravásárolt termék.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2017. július 29.

A legkedvencebb korrektorom! Minden bőrhibát képes elfedni én legjobban az ujjaimmal szeretm eldolgozni. Ahová felkentük ott marad nem mászkál nem kenődik. Szem alatt kicsit ráncosodhat de minden más problémára ez a legjobb! Kicsike tégely de szinte mindennapos használat mellett is tart egy évig. Szuper. Aki teheti próbálja ki.

Avon Anew Ultimate Supreme Kettős Szérum

Avon Anew Ultimate Supreme Kettős Szérum
2017. július 29.

Ajándékba kaptam, és azóta tesztelgetem. A zsíros pattanásos arcom nem bírja nem szereti így csaka nyakra szoktam használni de is csak éjszakára mivel egy elég zsíros, olajos krémről van szó ami hiába nagyon jól hidratál de nagyon nehezen szívódik be és hagy egy olajos érzetet a bőrön. Megteszi amit ígér de nekem túl olajos.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2017. július 27.

A régi verziót szerettem bár annak az állagával voltak gondjaim de ez.. egyáltanán semmit sem fed plusz a legvilágosabb szín is legalább 3 árnyalattal sötétebb a bőrömnél.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. július 27.

Sok púdert kipróbáltam mielőtt rátaláltam volna erre és azóta csak ezt használom azóta 3x vettem újra. Tartós, nem hagy maga után maszk hatást ha figyelünk a mennyiségre de mégis jól fed.